Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_coupe_1.8_16v_bertone_klima_bor-7260355

Nekem az uccsó tetszik a legjobban de az a legdrágább is de nekem nagyon bejön a világos bőr belső.

Valóban az utolsó tűnik a legjobbnak, úgy fest, teljesen gyári. De elég drága, szerintem a gyártási év 2000 lehet, mert 2001-ben már Z-s motorok voltak, ami az 1.8-asnál 125 lóerőt jelent. Ebben pedig valószínűleg X18XE van. Nézz meg egy párat élőben, lehetőleg hozzáértő szaki segítségével.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ezt hogy, mivel, minek alapján számoltad? Én regadó kalkulátorral ezzel: http://kalkulatorlap.hu/regisztracios_ado_kalkulator_2013.html vagy akár ezzel http://www.euvonal.hu/regado.php

Úgy tudom ezek hitelesek.

NFS kösz a linkeket amúgy! :)

Az elso linken. Nemreg egy 2001es lett okmanyozva, arra 165volt asszem. Nem lehet h rossz kornyezetvedelmi osztalyt kattintasz? z22se euro4
Link to comment
Megosztás:

Én azért kaptam a 300-400 ezreket, mert az alábbi opciók közül a 4-eset pipáltam. megnéztem a segítségnyújtási linket, és aszerint (javítsatok ki, ha tévedek 9-11-et kell pipálni) Úgy nekem is a 200k körüli összeg jött ki. DE 1.000.000 % hogy ezt kell jelölni? Hm igy rögtön más a játék. :D

11 felett

9-11

6-8

4

4 alatt

Nem szeretném, hogy behozatom és az lesz a vége, hogy 200 helyett 400 a regadó, mert akkor nagy pénzkidobás volt. :P

Héj ez a 100. hozzászólásom! :D

Link to comment
Megosztás:

Valóban az utolsó tűnik a legjobbnak, úgy fest, teljesen gyári. De elég drága, szerintem a gyártási év 2000 lehet, mert 2001-ben már Z-s motorok voltak, ami az 1.8-asnál 125 lóerőt jelent. Ebben pedig valószínűleg X18XE van. Nézz meg egy párat élőben, lehetőleg hozzáértő szaki segítségével.

Felhívtam a csávót és azt mondta h ez van a forgalmijába szóval akkor ez most hogy van? Az uccsó ár 1,1 látatlanba. Valaki nézte már ezt az autót? 400km-ről mennék + nézni és nem szívesen utaznék ennyit feleslegesen.

Link to comment
Megosztás:

Én azért kaptam a 300-400 ezreket, mert az alábbi opciók közül a 4-eset pipáltam. megnéztem a segítségnyújtási linket, és aszerint (javítsatok ki, ha tévedek 9-11-et kell pipálni) Úgy nekem is a 200k körüli összeg jött ki. DE 1.000.000 % hogy ezt kell jelölni? Hm igy rögtön más a játék. :D

11 felett

9-11

6-8

4

4 alatt

Nem szeretném, hogy behozatom és az lesz a vége, hogy 200 helyett 400 a regadó, mert akkor nagy pénzkidobás volt. :P

Héj ez a 100. hozzászólásom! :D

Ott van mellette egy segitseg felirat es ott leirjak.
Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a csávót és azt mondta h ez van a forgalmijába szóval akkor ez most hogy van? Az uccsó ár 1,1 látatlanba. Valaki nézte már ezt az autót? 400km-ről mennék + nézni és nem szívesen utaznék ennyit feleslegesen.

Nem tudom, szerintem a forgalomba helyezést nézte. Végül is nincs nagy jelentősége egy évnek, sokkal fontosabb a műszaki állapot.

Jó messze van, de hát a coupé ritka autó, bizony energiát kell fordítani a keresésre.

Link to comment
Megosztás:

z18 miert nem euro4?

Mert nincsen benne EGR.

Jól írták itt felettem, a Z18XE emiatt Euro3/D4 kategóriába tartozik hivatalosan, ami egy német környezetvédelmi kategória, idehaza nem ismerik el, de annyival jobb az Euro3-nál, hogy azok értékeit már hidegen, rögtön indítás után is tudja, míg az Euro3 hivatalosan 20 másodperc bemelegedést engedélyez.

Idehaza amúgy kék matricát kap a Z18XE is, ahogy a többi Euro2-3-as autó, nem zöldet mint az Euro4. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.