Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

@Alex:

Benyapumpád megjavult már?

Igen, cserélve, minden rendben. Plusz egy úttal cserélve lett a felső, ill. alsó kartertömítés, valamint a váltón a szerelőablak-tömítés is, úh. remélhetőleg az olajszivárgás is megszűnt. A felső tömítések, szimmeringek a hengerfej felújításánál lettek cserélve, kb. 3 hete. Most remélem egy darabig rendben van. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Vagy két éve volt már itt egy hozzászólásom a G Cabrióval kapcsolatban, de csak most jutottam el odáig, hogy egy éven belül venni is tudok egyet. Az 1,6-osról letettem, mert lomha, és semmivel sem fogyaszt kevesebbet, mint az 1,8. Szóba jöhet még a 2.2-es is (bár a fogyi már magas), de a 2.0 Turbo-tól tartok... Egyrészt fölösleges az a nagy teljesítmény (fogy, gumikopás, büntetés - hiszen az ember nem azért vesz 192LE-s kocsit, hogy olykor azért ne csapna oda a lovak közé...), másrészt rizikós a turbo állapota...

Egész éves autóként használnám, tehát akinek van tapasztalata a ponyva ápolásában, örülnék, ha megosztaná. Vásárláskor mire kell odafigyelni egyébként, van valami lista erről? (Pár éve az Autobildben volt egy ilyen...)

Hol érdemes szétnézni, Németország vagy Olaszország? (szoktam nézegetni a mobile.de-t, nincsen gondom a némettel)

A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Véleményem szerint általánosságban a németországi autók állapota jobb, de ez nem azt jelenti hogy az olaszoknál ne lehetne egy-egy jó példányt kifogni (az én Coupém is onnan származik pl). Jellemző típushiba (mármint olyan ami csak Coupéra/Cabrióra lenne érvényes) amennyire tudom nincs, a vászontető ápolásáról illetve a küldöldi behozatal buktatóiról meg majd NeedForSpeed mesél, neki egyrészt Cabriója van (bár nem tudom hogy télen is használja-e), másrészt meg saját maga hozta be külföldről, úgyhogy ebben is van tapasztalata.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

Ja. Még időben hozzászólok. Kicsit rég jártam erre. Németből hoztam. Télen is használom. Tetőt évente kétszer szoktam automosással egybekötve, homasitában kapható tetővászon mosó folyadékkal lemosni utána impregnálóval átfújni, ha már megszáradt a nedvességtől. Németországból behozva, nekem semmi buktató nem volt. Tök egyszerűen ment minden. Azért mákom is volt. Kocsi azóta is remekül működik. Kopó dolgokon meg előírt csere intervallumos cuccokon kívül nem romlott el semmi. Na jó, egyszer a termosztát. Most meg hét év után a bal oldali kalaptartó reteszelő bowdenje elszakadt. Remek családi autó. Nem is választhattam volna jobban!

Link to comment
Megosztás:

Ja. Még időben hozzászólok. Kicsit rég jártam erre. Németből hoztam. Télen is használom. Tetőt évente kétszer szoktam automosással egybekötve, homasitában kapható tetővászon mosó folyadékkal lemosni utána impregnálóval átfújni, ha már megszáradt a nedvességtől. Németországból behozva, nekem semmi buktató nem volt. Tök egyszerűen ment minden. Azért mákom is volt. Kocsi azóta is remekül működik. Kopó dolgokon meg előírt csere intervallumos cuccokon kívül nem romlott el semmi. Na jó, egyszer a termosztát. Most meg hét év után a bal oldali kalaptartó reteszelő bowdenje elszakadt. Remek családi autó. Nem is választhattam volna jobban!

ez legyen a legnagyobb problem vele:)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Akkor írd fel a naptárba, mert minden évben fix az időpont: június második hétvégéje. Így már most tudsz készülni a következőre. ;)

Én is beírom és jövőre jelen leszek a saját kis gépemmel...

Ha vannak még képek, ne sajnáljátok megosztani, vagy linket, hogy hol tekinthetem meg a masinákat! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.