Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Sziasztok

segítséget szereném kérni.

Opel astrag 1.7DTI, Hibajelenség leállitás után nem indul el adagoló vez megnézve donorral kiprobálva motorvezérlő is.Nem kap valami miatt üzemanyagot.

Áram van adva a fejszelepnek elindul.Tudna valaki segíteni mihez fogjunk neki mert már tele van a t....vele.

Előzmény nehezen indult utána eggyáltalán nem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

segítséget szereném kérni.

Opel astrag 1.7DTI, Hibajelenség leállitás után nem indul el adagoló vez megnézve donorral kiprobálva motorvezérlő is.Nem kap valami miatt üzemanyagot.

Áram van adva a fejszelepnek elindul.Tudna valaki segíteni mihez fogjunk neki mert már tele van a t....vele.

Előzmény nehezen indult utána eggyáltalán nem.

Hibaüzenet nincs!!!!

Link to comment
Megosztás:

Y17DT 5 liter alatt csak autópályán, hosszú távon megy el, és akkor sem rommá forgatva.

Vegyes használatba 5,2 - 5,5 amit kihoztam belőle eddig. ( 150 000 km alatt)

Én nem tudom kinek milyen a vezetési stílusa, de aki alapból 5 alatt tartja az mondja már el mit csinál.

Minden tankolásnál használok adalékot, ha tehetem OMV-n tankolok.

Olajcsere kotta 10 000-ként, összes szűrő cserélve. Néha kicsit kikormolva, elforgatva átlagon felül.

Klasszikus hibákon kívül más gond nincs vele. Ha nem lennének a gyári problémái már már tökéletes lenne. De így is jó, teszi a dolgát.

Én úgy vagyok vele, hogy amíg a motorhoz ( blokk ) nem kell hozzányúlni marad.

Most a szoftver optimalizáláson gondolkodok, van valakinek tapasztalata ezzel?

Hát nekem sem sikerült még az 5 liter alatti.Megpróbáltam a pályát is ( 500km ), max 120-125 km/h de nem ment alá. Lehet, hogy még hideg van hozzá. Igaz 6 liter fölé sem tudtam kergetni még helyben sem.

Bár autópályán ha 120-125 körüli tempót tartottam, akkor előjött egy P0335 hibakód Bp - Debrecen vonalon háromszor is. Visszafelé 80-110 volt a tempó köd miatt, itt nem jelentkezett hiba egyszer sem. :huh: Még érthetetlen a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Szia,
érdeklődnék, hogy ez a problémád megoldódott-e:

"Bár autópályán ha 120-125 körüli tempót tartottam, akkor előjött egy P0335 hibakód Bp - Debrecen vonalon háromszor is. Visszafelé 80-110 volt a tempó köd miatt, itt nem jelentkezett hiba egyszer sem. :huh: Még érthetetlen a dolog".

és ha igen akkor mit cseréltél, sajnos nekem is ugyanez a hibám van

Előre is köszi a választ.

Módosítva : furas
Link to comment
Megosztás:

Szia,

érdeklődnék, hogy ez a problémád megoldódott-e:

"Bár autópályán ha 120-125 körüli tempót tartottam, akkor előjött egy P0335 hibakód Bp - Debrecen vonalon háromszor is. Visszafelé 80-110 volt a tempó köd miatt, itt nem jelentkezett hiba egyszer sem. :huh: Még érthetetlen a dolog".

és ha igen akkor mit cseréltél, sajnos nekem is ugyanez a hibám van

Előre is köszi a választ.

Most rendeltem meg a holtpont jeladót. Ha kicseréltem jelzem mi a helyzet. Nagy melegben jártam Pesten, és a forgalomban is kijött a hiba, sőt nem is ment el csak a leállítás után. Jó meleg volt a motor is. Valószínű a jeladó behal, ha nagyon meleg a motor.Hazafelé jó volt.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Most rendeltem meg a holtpont jeladót. Ha kicseréltem jelzem mi a helyzet. Nagy melegben jártam Pesten, és a forgalomban is kijött a hiba, sőt nem is ment el csak a leállítás után. Jó meleg volt a motor is. Valószínű a jeladó behal, ha nagyon meleg a motor.Hazafelé jó volt.

fötengelyhelyzet jelado utángyártottat ne vegyél mert 1000-1500 km. után ugyanaz lesz a hiba .nekem is ez volt az y17dt-mnél

Link to comment
Megosztás:

Sziazstok!

Y17DT-- problémák.. ááá...Néha kigyorsításnál berángat. Egyszer egyszer.

1750-es fordulat alatt harmat gyenge. Klimával esélytelen, ha többen ülünk benne. Nem akar kigyorsulni. 1500ról pl kifordulok egy füutra 2.fokozatban , gyorsítok, és nem akar megindulni...EZ NORMÁLIS ENNÉL A MOTORNÁL?????

Olyan segitséget szeretnék kérni, hogy jártotokban-keltetelkben, nem végeznétek el pár mérést?

RUGALMASSÁG: csak hogy összehasonlithassam

3.fokozat 50-80 km/h 6sec

4.fokozat 60-100 kmh 11sec

5.fokozat 80-100kmh 8,5sec

nagyon köszönöm a segitséget.

Módosítva : 8x57js
Link to comment
Megosztás:

Sziazstok!

Y17DT-- problémák.. ááá...Néha kigyorsításnál berángat. Egyszer egyszer.

1750-es fordulat alatt harmat gyenge. Klimával esélytelen, ha többen ülünk benne. Nem akar kigyorsulni. 1500ról pl kifordulok egy füutra 2.fokozatban , gyorsítok, és nem akar megindulni...EZ NORMÁLIS ENNÉL A MOTORNÁL?????

Olyan segitséget szeretnék kérni, hogy jártotokban-keltetelkben, nem végeznétek el pár mérést?

RUGALMASSÁG: csak hogy összehasonlithassam

3.fokozat 50-80 km/h 6sec

4.fokozat 60-100 kmh 11sec

5.fokozat 80-100kmh 8,5sec

nagyon köszönöm a segitséget.

hibakód? ha nincs akkor adagolóelektronika is lehet.

Link to comment
Megosztás:

Adagoló elektronika lesz. vagy légtömegmérő. Én azért a légszűrőt is megnézném, hátha.....

Hmm.. no igaz a hiba jel nincs akocsiban, de mondom megprobálok egyet kivillogtatni...

fék gáz majd gyujtás. egyet felvillan, és után folyamataosan villog a jel...addig amig le nem lépek valamelyik pedálról...

Ez valami hibát jelez?

Nincs megszakitás mint egy hibakód esetében...

Link to comment
Megosztás:

Hmm.. no igaz a hiba jel nincs akocsiban, de mondom megprobálok egyet kivillogtatni...

fék gáz majd gyujtás. egyet felvillan, és után folyamataosan villog a jel...addig amig le nem lépek valamelyik pedálról...

Ez valami hibát jelez?

Nincs megszakitás mint egy hibakód esetében...

Ha folyamatosan villog azt jelenti hogy nincs hibakód.

Link to comment
Megosztás:

fötengelyhelyzet jelado utángyártottat ne vegyél mert 1000-1500 km. után ugyanaz lesz a hiba .nekem is ez volt az y17dt-mnél

Pedig ugy-t vettem, mert huszonezret nem adok egy Hall jeladóért. Forrasztási hibás mind. Ha felmelegszik megszünik a jel. Ha az utángyártott 1000 után meghal, akkor garabciásan vissza. Egy Hall szondának nem szabad behallnia.

Link to comment
Megosztás:

Pedig ugy-t vettem, mert huszonezret nem adok egy Hall jeladóért. Forrasztási hibás mind. Ha felmelegszik megszünik a jel. Ha az utángyártott 1000 után meghal, akkor garabciásan vissza. Egy Hall szondának nem szabad behallnia.

szia. én vettem bontottat ami eredetileg ebbe a fajta motorba van és müxik. azt honnan tudod hogy forrasztáshibás?

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Tanácsot vagy megoldást kérnék a következőre:

Van egy Opel Corsa Combo C 1.7 DI autóm nemrég jutottam hozz "szerény" 270e km van bent, a kis motoros ha jól tudom 65 Le környékén van.

Előéletét nem tudom vagyis csak amit mondtak dehát az vagy elhiszem vagy nem...

A panasz az hogy eléggé füstöl és nem tudom mihez kellene nyúlni.

-Hideg indításnál minimális füst ami azt mondom még rendben is van.

-Alapjáraton semmi hidegen- melegen semmi tanán csak az hogy egy kicsit csípő szag a kipufogótól...

-Vezetéskor 1800-2000 környékén látható valami fél fehéres füst aztán ha bármelyik fokozatban odalépek (kigyorsítás ilyesmi) akkor gondolkodik egyet 2000 könyékén kicsit mintha vissza is fogná magát aztán megindul viszont iszonyatos korommal, majd ezzel együtt egy érdekes sípoló hang a motortérből.

Szerelőtől érdeklődtem mindenki csak találgat.

A turbóra azt mondják az darálna is és véleményük szerint megy...

EGR szelep takarítva volt de nem tudják meghatározni hogy rendesen működik e...

Még mondták hogy a kipufogó katalizátor lehet tele...

Nem tudom mi az igazság...

De bármelyik megoldást is nézem nem 1-2 ezer forint...

Várnám a hozzászólásokat...

Link to comment
Megosztás:

Hello! van egy 1.7es cdti astránk aminek olyan baja van hogy melegen nem indul el.. az biztos hogy nem üzemanyag vagy porlasztó probléma mert menet közben nincs vele gond megy ahogy kell de ha leállítom akkor nem indul el csak ha kihűl. Kicseréltük a fordulatszám érzékelőjét gondolva az a baja mert amikor ilyent csinált azzal volt a gond, de most mégis valami más..

Mi lehet a hiba? Talán a vizhőfokmérő?

A műszerfalon világít a hűtő-ventillátor visszajelzője elég régóta..

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

+üdvözlet. beszereztem és beszereltem egy tempomat kapcsolós irányjelzö kart viszont se égen se földön nem találom azt a /4/szál vezetéket amivel össze kell kapcsolni.a kábelkötegben nincs . mi a teendö? kösz.Weszi szerint be van kábelezve csak a kar kell hozzá. de a kormány köteget nem látta belülröl.

Módosítva : astra
Link to comment
Megosztás:

+üdvözlet. beszereztem és beszereltem egy tempomat kapcsolós irányjelzö kart viszont se égen se földön nem találom azt a /4/szál vezetéket amivel össze kell kapcsolni.a kábelkötegben nincs . mi a teendö? kösz.Weszi szerint be van kábelezve csak a kar kell hozzá. de a kormány köteget nem látta belülröl.

Ha nincs be vezetékelve akkor sajnos ki kell építeni. Szerencsére van 2 nagyon jó leírás is, köszönet érte a készítőknek!

https://docs.google.com/file/d/0B282mpwg7ZdOWjUzUzhfQkxpbDg/edit?pli=1

https://sites.google.com/site/opelccled/tempomat

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.