Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Nos, a kiemelt az nálam pont üres, ott a gyári beépített riasztó (talán kapcsoló?) helye van, utána a tükör és hátsó ablakfűtés van. :lol:

Az aláhúzottra a válasz: a bal legalsó, 3-as számú bizti, 40 A.

Ha kell, képet is küldök róla... :D

Akkor a képek:

Link1

Link2

:lol:

Az a hátsó ablak fűtés. Ez közös lenne az ülésfűtéssel is?

Link to comment
Megosztás:

Na egy cső cserélve! Most már ha megállok akkor beáll az alapjárat de ha menet közben nyomom ki a kuplungot akkor még mindig felpörög, de már csak 2000-ig! :lol: Alakulunk! Nem kéne az aksi sarut levenni hogy az alapjárati beálljon az eredeti állapotba? Az nem tud, hozzá igazodni a dolgokhoz autómatán! Vagy annak nincs ilyen problémája?

Link to comment
Megosztás:

Na egy cső cserélve! Most már ha megállok akkor beáll az alapjárat de ha menet közben nyomom ki a kuplungot akkor még mindig felpörög, de már csak 2000-ig! :lol: Alakulunk! Nem kéne az aksi sarut levenni hogy az alapjárati beálljon az eredeti állapotba? Az nem tud, hozzá igazodni a dolgokhoz autómatán! Vagy annak nincs ilyen problémája?

Attól nem tudom beáll-e az alapjárati eredeti állapotba, viszont az ECU resetelődik, ami lehet hogy használna.

Link to comment
Megosztás:

Attól nem tudom beáll-e az alapjárati eredeti állapotba, viszont az ECU resetelődik, ami lehet hogy használna.

Megjött az autó a szerelőtől! átnézték a csöveket azt mondták kettő szar, cserélték. Most ha állok a lámpánál akkor rendesen van alapjárat, de menet közben játszadozik 1000 - és 2000 között kinyomott kuplungnál majd azt mondták, hogy a csatlakozójuk nem megy rá a kocsi szerviz csatijára így átküldtek egy másik szerelőhöz aki azt mondta, hogy hétfő reggel vigyem oda az autót! :lol: Persze mindez tegnap délután fél 3-kor történt! Ezt az aksis dolgot még megpróbálom ha haza megyek és vissza rakom a régi (fél éves) alapjáratit. Gyanítom az lehet a ludas mert volt már egy zsír új egyszer a kocsiban akkor is ezt csinálta csak akkor folyamatosan hátha az a ludas és a cső csere megoldotta a gondot. 10 perces művelet és legalább megpróbáltam. Ha nem jön össze akkor marad hétfőn a szerelő! :lol:

Link to comment
Megosztás:

helló mindenkinek!

nagyon nagy szükségem lenne egy 1999 es 1.6 x16xel es motor kódú vectra b combi kapcsolási rajzára ha valaki tud segíteni, annak nagyon tudnék örülni. előre is köszönöm a segítséget.

Egy német B2-t tudok adni, de nem tudom, hogy kiigazodsz-e rajta

elektro-B2

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Először is bocs az Off-ért.De szeretném kérni a segítségetek azzal kapcsolatban hogy melyik szervizbe-hová érdemes elvinni a családunk autóját Budapesten,ami lenne egy:1998/11 Opel Vectra Caraván B.(van valami elektromos problémája is gondolom ez miatt nem kell elvinni külön autó villamoságishoz?elég a szakszervíz?vagy csak olyan amelyik csak opelal foglalkozik?)

A válaszotokat köszönöm előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Először is bocs az Off-ért.De szeretném kérni a segítségetek azzal kapcsolatban hogy melyik szervizbe-hová érdemes elvinni a családunk autóját Budapesten,ami lenne egy:1998/11 Opel Vectra Caraván B.(van valami elektromos problémája is gondolom ez miatt nem kell elvinni külön autó villamoságishoz?elég a szakszervíz?vagy csak olyan amelyik csak opelal foglalkozik?)

A válaszotokat köszönöm előre is.

Törökbálinton dolgoznak Wessz-ék!Sokan dícsérik őket és nem hiszem hogy átvágósba,lehúzósba dolgoznának!!Elérhetőségek IDE kattintva! :lol: Én nem voltam még náluk,de ha komolyabb problémája lenne az autóinknak,nem sajnálnám

a kilómétert hogy elmenjek hozzá!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Opel Combo 1.3 cdti 1996os evjaratu automnal iranyjelzo problemam van, a jobb oldalon kb 3 honapig szabalytalanul gyorsan jart az iranzjelzo elol es hatul egyarant, bal oldalon jo minden.

2 napja a jobb oldalon teljesen nem mukodik az index, bent a muszerfalon ,gzorsan villog.

valaki tudja mi a problema?

elore is koszonom.

Udv.

Laci

ha lehet emailben is ird meg, koszi

tothlaszlo76@vipmail.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Opel Combo 1.3 cdti 1996os evjaratu automnal iranyjelzo problemam van, a jobb oldalon kb 3 honapig szabalytalanul gyorsan jart az iranzjelzo elol es hatul egyarant, bal oldalon jo minden.

2 napja a jobb oldalon teljesen nem mukodik az index, bent a muszerfalon ,gzorsan villog.

valaki tudja mi a problema?

elore is koszonom.

Udv.

Laci

ha lehet emailben is ird meg, koszi

tothlaszlo76@vipmail.hu

1,3 CDTI 96-ban? :lol: Érdekes

Link to comment
Megosztás:

Vagy tönkrement a relé. B Vekinél külön relé vezérli a jobb, és külön a bal indexet. Combónál nemtudom, hogy van.

Vagy az!Egyébként köszi az ötletet,piros sárga vezeték felcserélése után megtartja az összes beállított adatot nekem is!Már csak az kérdés,az első 2-3 hétben

miért tartotta meg a kábelek felcserélése nélkül is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tervezem egy hibaolvasó vásárlását

pl.:

http://www.vatera.hu/usb_obd_2_hibakod_olv...1472037059.html

vajon számít-e az hogy a Vectra B nincs benne a leírásban , vagy ha a csati jó akkor használható?

Mint látjátok az eladó nem nagyon reagál.

Mondjuk nem túl drága, de én mindenképpen személyes átvétellel, próba után venném csak meg.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nem túl drága, de én mindenképpen személyes átvétellel, próba után venném csak meg.

Ilyen már volt nála, nem jó semmire X20XEV B1 esetében pl. Lufikat, kpzárat, abst lehet vele csak elérni, hibakódot nem ír ki semmit és nagyon nehéz működésre bírni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.