Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Ha nem tud sokat,akkor érdemes mást belerakni,vagy lehet e egyáltalán mást bele?!:D

A gyári cumót azt tudja csak éppen nem tudom miért csak a benzinnel foglalkozik pill fogyasztás, átlag, és ilyenek de sajna az olajjal fékkel vizzel és a többivel sajna nem és nem tudom mi lehet az oka azt sem tudom hogy a gyárilag van e a 96-os vecikben?! Végre 1 fórum ahol válaszolnak is nagyon király :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudnátok segíteni? Megadta magát a szondám és kaptam egy újat, csak az a bibi hogy hiányzik róla a csati és nem egyeznek a színek. Az enyémen piros fekete sárga fehér van, míg az új szondán szürke fekete fehér fehér. Tudna valaki valami okosságot mondani?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudnátok segíteni? Megadta magát a szondám és kaptam egy újat, csak az a bibi hogy hiányzik róla a csati és nem egyeznek a színek. Az enyémen piros fekete sárga fehér van, míg az új szondán szürke fekete fehér fehér. Tudna valaki valami okosságot mondani?

Vidd vissza, és vegyél GM-et.

bocs, de ettől jobb ötletem nincs. Hosszú távon úgysem lenne jó, még ha sikerülne is bekötni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A BC szarakodik,vagy nem tom!Mert a megtehető út,amennyit még mehetnék vele,az most nullán van és villog!Elötte számolt,de elérte a nullát azon áll!Pedig tankoltam is bele meg minden!

Vagy egy bizonyos mennyiséget kell tankolni és csak onnan méri?!Bár ez sztem hülye gondolat:)

Vkinek vmi tipp,ötlet?!

X20XEV a moci... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

volt már telitankolva és nullázva a BC?

vagy csak nullázd le a funkciókat és menj vele kicsit...hátha

amióta nálam van még nem volt teli tank:DSok pénz az! :lol: Nah jó.

Nullázni hol kell?Ami mögötte van gomb azt kicsit hosszan nyomom akkor nullázza,de ugyan ott áll!

Tegnap raktam bele kicsit,felugrott,hogy 8km mehetek vele,de annál jóval több volt,van benne,aztán megint nullán áll!

Van,vagy volt ilyen vkinek?!Megvan zavarodva a BCm :sowwy:

Jah az egész BCt nullázni kéne?!Azt meg hogy,csak műszerrel lehet?

Megpróbállom amiket írtál...Köszi

Link to comment
Megosztás:

minden funkiónál az R gombot nyomva kell tartani amíg a vízszintes vonalak meg nem jelennek, ekkor törölte az adatokat és újra kezdi a mérést.

Igen-igen,az R betüvel nulláztam!Az S-el meg ugye váltok a menüben!De semmi!Tankoltam bele ma is,akkor ki írta,hogy 83km-re elég,nulláztam,azt azóta újra nullán áll!Eccer talán vissza ugrott mikor végig lapoztam a menüt,de megint elment utánna!

A fene se érti ezt!Kontkat hibás meg nem lehet,mert a BC működik!Bár fellül 1-2 betűm hiányos,a kijelző miatt!

Link to comment
Megosztás:

Igen-igen,az R betüvel nulláztam!Az S-el meg ugye váltok a menüben!De semmi!Tankoltam bele ma is,akkor ki írta,hogy 83km-re elég,nulláztam,azt azóta újra nullán áll!Eccer talán vissza ugrott mikor végig lapoztam a menüt,de megint elment utánna!

A fene se érti ezt!Kontkat hibás meg nem lehet,mert a BC működik!Bár fellül 1-2 betűm hiányos,a kijelző miatt!

TECH-re kellene tenni, és beállítani.Hátha az segít.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !!

Lenne egy hatalmas kérdésem! Elment a müszerfaamban a világitás! és ha márt ki ment akkor egy érv hogy fehérre vagy kékre cseréltessem minden benti világitásomat

Tudnátok e nekem egy olyan cimet mondani lehetöleg budapesten és minnél közelebb a 17. kerhez hol möszerfalvilágitás cserével foglalkoznak!

Nem valami sufni tuning mühelyre gondoltam :sowwy:

Elölre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !!

Lenne egy hatalmas kérdésem! Elment a müszerfaamban a világitás! és ha márt ki ment akkor egy érv hogy fehérre vagy kékre cseréltessem minden benti világitásomat

Tudnátok e nekem egy olyan cimet mondani lehetöleg budapesten és minnél közelebb a 17. kerhez hol möszerfalvilágitás cserével foglalkoznak!

Nem valami sufni tuning mühelyre gondoltam :sowwy:

Elölre is köszi

Másik lehetséges megoldás.........

http://cgi.ebay.de/Opel-Astra-F-Vectra-Cal...bayphotohosting

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Ismerősömnek kérdezném,hogy

van neki egy egynyolcas B Vectrája,és szeretne bele fordulatszám mérős műszeregységet,mert most nem az van.

Kérdésem az lenne, ez úgy történik mint F Astránál,hogy régi ki,új be,vagy itt bonyolultabb a helyzet?

köszi.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este óta van egy kis bajom!

Leálítottam a kocsit,csakhogy a Fed.Comp nem aludt el,folyamatosan ég,váltani se tudok benne semmit,olyan mint ha lefagyott volna!Kulcsot hiába húzom ki,le is zárom de világít egyfolytában,mikor mentem délután égett,akkor vettem észre!

Ez mitől lehet?Akksiról leveszem és vissza,az segíthet??

Vkinek vmi ötlet??Köszi B) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.