Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Kétlem, hogy Tomi be tudja venni a 2.0 16v-s benyás Vectrámat amin még van 350K-s hiteltartozás :huh:

Automata?

Február 9-én megyek pestre minden képpen, ha gondolod és addig nem veszel mérgedben valamit, talizunk, beszélünk. Nem baj ha nem lesz üzlet! Én szeretem a kocsim :lol:

De legalább látsz még egyet és tudod hasonlítani

Link to comment
Megosztás:

Köszi egyébként Kecson vettem. bandi56

és mé nem szótá előre? talán segíthettünk volna. esetleg minimeet?

Nekem Blaupunkt Bremen MP74 van bent gyári kijelző+gyári multikormány :)

nagyon diszkós, nagyon pumpál :lol:

ha küldenál blau típus számot, gyári számot meg ami csak rá van írva talán utána tudok nézni a nagy könyvban... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kétlem, hogy Tomi be tudja venni a 2.0 16v-s benyás Vectrámat amin még van 350K-s hiteltartozás :)

Mivel Tominak mániája az autómata, így sanszos, hogy sztem meg tudtok majd egyezni, ha tetszik az övé! :)

Kereskedésbe volt meg az interneten is fent volt.A tulaj helyi lakos.Van rola kép a profilomba.

Hm........sajnos nem ismerős a gép.... :huh:

Ebként ma reggel már 1 fok volt az udvarban, és pöccre indult a gép.Lassan kezd hozászokni az E85-höz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

és mé nem szótá előre? talán segíthettünk volna. esetleg minimeet?

Nekem Blaupunkt Bremen MP74 van bent gyári kijelző+gyári multikormány :)

nagyon diszkós, nagyon pumpál :lol:

ha küldenál blau típus számot, gyári számot meg ami csak rá van írva talán utána tudok nézni a nagy könyvban... :huh:

Valamejik nap kiveszem és leirok rola minden számot. Ja van benne riaszto nincs meg a távbirányito most mondj okosat egyébként még most lakom be a gépet 12ez-ret szalajtottam edig vele. üdv bandi56

Link to comment
Megosztás:

Érdekes ez az E85 üzem.Reggel pöccre indul a szekér hidegben, (ma is) és egész gyorsan megvan a motorhőfok.Viszont olykor meleg motornál kell többet tekertetni az önindítót, mert nem igazán akarja elkapni a fonalat.Menet közben annyit lehet érezni, hogy vehemensebb a gép, tehát jobban reagál a gázadásra.Viszont a fogyasztása szerintem kicsit sok lett, bár egyelőre betudom annak, hogy a Lambdaszondám nem áll a helyzet magaslatán.Amint megjött az Ebayről a másik, csere aztán meglátom.....

Link to comment
Megosztás:

Ja van benne riaszto nincs meg a távbirányito most mondj okosat

gyári a riasztó?

Tech2-vel nézd meg az immot, hány kulcs van felprogramozva! Kell hozzá a CarPass (immokód).

Lehet valakinek vamn kulcsa az autódhoz.

Ha nem gyári a riasztó akkor kiszed, kuka újat betesz.

Link to comment
Megosztás:

Megjött a Lambda.Elvileg GM, de sehol nem találom a 2 betűt.helyette viszont azt igen, hogy NTK JAPAN, ill. egy 6YA3 kódot.Állítólag a gyári Lambdát nem a BOSH gyártja...Amúgy csati, miegymás egyezik, ill. kedden viszem GT-hez cserére.

Szerintem minden gyári alkatrésznek ott kell legyen a GM logó (sőt hologram is szokott lenni) a

zacsiján... biztos vagy benne, hogy gyári, és nem egy univerzális szonda?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem minden gyári alkatrésznek ott kell legyen a GM logó (sőt hologram is szokott lenni) a

zacsiján... biztos vagy benne, hogy gyári, és nem egy univerzális szonda?

Dobozban jött, sajnos nem volt zacsiban.gyanítom, nem gyári.De reméljük, hogy össze tud beszélni majd a motorvezérlővel! :huh:

Link to comment
Megosztás:

gyári a riasztó?

Tech2-vel nézd meg az immot, hány kulcs van felprogramozva! Kell hozzá a CarPass (immokód).

Lehet valakinek vamn kulcsa az autódhoz.

Ha nem gyári a riasztó akkor kiszed, kuka újat betesz.

Hali. Mind akét kulcs bevan kodolva . Én ugy nézem utolag van beszerelve valoban kuka az egyetlen megoldás ? Ha megtalálom a tipusát nemlehet távirányitot szerválni , Az egyik oldalon hirdetnek távirányitokat az nemlehet megoldás. üdv bandi56

Link to comment
Megosztás:

Losi!

A gyári lambdaszondán ez van: GM 90528253, vagy 8 55 330. :)

Akko' ez nem gyári akko'. :lol:

Amúgy ma reggel kicsit nehezebben indult.Nem volt vészes.Utána elindultam kisit tempósabban a melóba, mert 6:00-kor kezdek, és kb. akkor indultam.Erre nekilát versenyezni velem egy bömbölő 316QP.Hozzátenném, én nem voltam racsinghangulatban, mert hideg volt a motor.De így is csak úgy tudott elmenni mellettem a külsőben, hogy kis híján összetörte az autóm orrát.Pedig én most kivételesen nem nyomtam neki.Meg hideg mocinál amúgy sem szoktam.

Azért magamban jót kuncogtam a csókán.......Ha meleg lett volna a moci, 100, hogy nem lépett volna el még annyira sem. :huh:

Mostanra megértem, miért somolyogtak a "nagyok" a kisblokk vs. nagyblokk dolgon! :)

Link to comment
Megosztás:

Ugye? :) Mókás, ahogy erőlködnek, látod az arcukon azt, hogy "mindjárt megvan, mindjárt megvan!" Ekkor integetsz egyet, mosolyogsz, hozzáérsz a gázhoz (nem is kell több :lol: ), és nyomatékból otthagyod. :huh:

Gondolkoztam én is, hogy odalépek de nem akartam nyírni a mocit. :) Mindenesetre aranyos volt! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha megtalálom a tipusát nemlehet távirányitot szerválni

de fel is lehet tanítani de ettől még valakinek van távirányítója az autódhoz. És ha a kp zár is rá van kötve akkor már csak a forgalmit hagyd a boxban és máris nem lopás hanem kölcsönadás, amire nem fizet a casco, sem a biztosító :huh:

Link to comment
Megosztás:

de fel is lehet tanítani de ettől még valakinek van távirányítója az autódhoz. És ha a kp zár is rá van kötve akkor már csak a forgalmit hagyd a boxban és máris nem lopás hanem kölcsönadás, amire nem fizet a casco, sem a biztosító :huh:

Forgalmi a zsebevan ha gyári akkor nem az kulcs aktiválná mikor kétszer rázárok. üdv bandi56

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.