Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

lesz egy B Vectra tali

Megrendezére kerül a 2008-as második budapesti minitali.

2008.04.08-án 20:00 kor a Felvonulási téren 1146 Budapest Dózsa György út,

A jó hangulat és a hűvös szél garantált!

Kik várhatóak a talin,vagy mennyien??Ha érdemes elmenni,akkor lehet megyek! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tudom, hogy sokan megrőkönyödtek vadkerten, hogy még télivel fut a vectra, így most fel lehet lélegezni, felkerültek a szép felnik a gépre.

Fél napot polírozgattam a peremet a felniken, mert szépen bemattultak, meg miegymás.

Mellesleg ha valakit érdekel, elcserélhetőek kisebb komplett garnitúrára.

Link to comment
Megosztás:

azt nem is mondtam, hogy elvittem kitakaríttatni a vectrat de nem ám a sarki mosóba hanem a város legjobb hírű és egyben szinte a legdrágább kozmetikájába.

másfél napig ott volt az autó de mikor megkaptam, nem ismertem rá!!!

a tetőkárpit fehér a többi fekete, gyönyörű lett.

Bár ennyi pénzért azt vártam, hogy a kifolyt gulyáslevest külön egy ételesben adják vissza :D :D :P

Javaslom mindenkinek, érdemes, na nem minden héten de évente, kétévente megéri. Azóta olyan szaga van mint az új autónak ;)

a fájás 20.000 Ft volt

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv mindenkinek!

Mától én is a Vectra B tábort erősítem. Kadett E-ről nyergeltem át (még megvan és eladó, nagyon jó kocsi, vigyétek, akció! stb) és nagyon tetszik a jármű. Hálás lennék, ha privát üzenetben ajánlanátok megbízható, a típust jól ismerő kecskeméti szakikat (csak ne legyen rájuk sűrűn szükség). Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Mától én is a Vectra B tábort erősítem. Kadett E-ről nyergeltem át (még megvan és eladó, nagyon jó kocsi, vigyétek, akció! stb) és nagyon tetszik a jármű. Hálás lennék, ha privát üzenetben ajánlanátok megbízható, a típust jól ismerő kecskeméti szakikat (csak ne legyen rájuk sűrűn szükség). Köszi!

A figyelmedbe ajánlanám ezt a kis csapatot, elég sokmindenre tudunk megoldást találni ha szükséges.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.