Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

szintén digit meg faberakás ( volt ) nekem is ... de csak 2 elek ablak.

igaz megvettem már hátra a gyári szettet csak bekéne rakni.

und valaki tudja mi ez a 2 gomb ezen a kapcsolón? alul is van rajta csak az alig látszik... ?!

DSC00263_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

van akinek digit klíma és mégis CD... <_<
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudom volt-e már róla szó, csak néhány napja kezdtem el olvasgatni a Vectra B részleget, és ez a topik már elég hosszú... Szóval az érdekelne, hogy a műszeregység burkolókeretét hogyan lehet leszedni. A középkonzolnál a középső szellőzőrostélyok alatti 2 csavart megtaláltam, a gondom a másik oldallal van. Olyan, mintha a fényszórókapcsoló tartaná már csak azt a részt, de sehogysem tudom kivenni. Az omimban előre ki lehetett húzni az egészet, de ez meg sem mozdul. Ennél is így van, próbálkozzak tovább, vagy nem találtam meg egy csavart? Köszi a segítséget... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudom volt-e már róla szó, csak néhány napja kezdtem el olvasgatni a Vectra B részleget, és ez a topik már elég hosszú... Szóval az érdekelne, hogy a műszeregység burkolókeretét hogyan lehet leszedni. A középkonzolnál a középső szellőzőrostélyok alatti 2 csavart megtaláltam, a gondom a másik oldallal van. Olyan, mintha a fényszórókapcsoló tartaná már csak azt a részt, de sehogysem tudom kivenni. Az omimban előre ki lehetett húzni az egészet, de ez meg sem mozdul. Ennél is így van, próbálkozzak tovább, vagy nem találtam meg egy csavart? Köszi a segítséget... <_<

Ki kell venni a fényszórókapcsolót, meg a rostélyt a kapcsoló alatt van még csavar ami fogja.

De itt részletesen le van írva a szétszedés:

http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...&Itemid=153

Link to comment
Megosztás:

Nekem ugyanez a felszereltség és CD.

Nekem is CDX a Vekim, igazából csak azt mondom ami nincs benne: automata váltó, bőrülés, napfénytető és tolatóradar. Ezen kívül minden. <_< Cd-tártól a digitklímán át a faberakásig. Stb. :lol:
Link to comment
Megosztás:

Nekem is CDX a Vekim, igazából csak azt mondom ami nincs benne: automata váltó, bőrülés, napfénytető és tolatóradar. Ezen kívül minden. <_< Cd-tártól a digitklímán át a faberakásig. Stb. :lol:

Hmm... akkor irigykedem a xenonra, a CD-tárra, a tempomatra és a hátsó ablakemelőre. A többi az enyémben is van, pedig CD-felszereltség :lol:. Mondjuk a faberakást azt nem bánom.

A térképolvasó lámpánál általános dolog a kis tárolórekesz? Enyémben az is van, meg pohártartók.

Link to comment
Megosztás:

Hmm... akkor irigykedem a xenonra, a CD-tárra, a tempomatra és a hátsó ablakemelőre. A többi az enyémben is van, pedig CD-felszereltség :lol:. Mondjuk a faberakást azt nem bánom.

A térképolvasó lámpánál általános dolog a kis tárolórekesz? Enyémben az is van, meg pohártartók.

Mire gondolsz? Ami a tetőn van? <_< A pohártartók azok alul vannak a középkonzolon, a hamutartó fölött. Bár a jobb oldalit nem igazán tudom használni mert van beépített Motorola telefonom és nem nyílik ki rendesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mire gondolsz? Ami a tetőn van? <_< A pohártartók azok alul vannak a középkonzolon, a hamutartó fölött. Bár a jobb oldalit nem igazán tudom használni mert van beépített Motorola telefonom és nem nyílik ki rendesen :lol:

Igen, arra a kis üregre gondoltam, ami fent a tetőn van.

A pohártartók nálam elvileg használhatóak, de igazából menet közben nem mernék oda belerakni bármit is. Eléggé gyengén tartanak.

Viszont egyszer kölcsön navigációval kellett utaznom, és meg volt keményedve a gumikorong, ezért nem maradt fent az ablakon. Ekkor nagyon szuperül át lehetett fűzni a pohártartón, a merevítőt bekattintva pedig egész konkrétan állt a navi. Odanézni nem volt jó, mert messze volt, de már azzal is boldogultam Münchenben, hogy mondta az irányt.

Link to comment
Megosztás:

Hál istennek a lassan hat éve nálam levő autóban ebből a sok extrából egy dolog romlott csak el.Egyedül ami nem ment akkor sem mikor megvettem az az ülésfűtés.A vezető ment a másik nem.Már a vezető sem megy.Na ez az egy romlott el,de nekem annyira nem hiányzik,szétszedni és javítani meg szinte lehetetlen.

De ha ilyen alapon választanánk autót,akkor venni kell egy astra classic-ot na abban semmi nem romlik el az biztos <_<

... És ennyi minden el is romolhat :lol: ( bocs )
Link to comment
Megosztás:

... És ennyi minden el is romolhat :lol: ( bocs )

No problem, igazad van! Én is igazából rettegek hogy elromlik valami. Mármint olyan amit használok is. Múltkor nem tudom mi ütött az autóba, nem akart beriasztani az istennek sem, se kulcsra, se gombnyomásra, sehogy. Aztán ráadtam a gyújtást, ablak le, gyújtás le, komfortelektronikával ablak föl és akkor utána beriasztott. De hogy miért történt mindez, hát passz.

<_<

Jah és elromlás: hétvégén fedeztük föl hogy nem műxik a szivargyújtóm. :lol: Dohányzási célra nem is kéne viszont majd ha megveszem a navimat ahhoz jó volna....

Link to comment
Megosztás:

Igen, arra a kis üregre gondoltam, ami fent a tetőn van.

A pohártartók nálam elvileg használhatóak, de igazából menet közben nem mernék oda belerakni bármit is. Eléggé gyengén tartanak.

Viszont egyszer kölcsön navigációval kellett utaznom, és meg volt keményedve a gumikorong, ezért nem maradt fent az ablakon. Ekkor nagyon szuperül át lehetett fűzni a pohártartón, a merevítőt bekattintva pedig egész konkrétan állt a navi. Odanézni nem volt jó, mert messze volt, de már azzal is boldogultam Münchenben, hogy mondta az irányt.

Nekem azon a kis tetőrekeszen van fölrögzítve a telefonhoz tartozó mikrofon. De még nem találtam ki hogy mit tudnék oda beletenni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem azon a kis tetőrekeszen van fölrögzítve a telefonhoz tartozó mikrofon. De még nem találtam ki hogy mit tudnék oda beletenni. <_<

Nekem oda pénztárca szokott befigyelni, plusz ott van a dioptriás szemüvegem UV-szűrős előtéte is, meg mobilok is beférnek oda és egész stabilan ott is maradnak. Egy év alatt semmi nem esett ki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.