Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Ha valaki lenne olyan kedves beszúrni 1 képet a pollenszűrő környékén lévő vákuumcső bekötésekről azt hálásan megköszönném. Fűtésmotort cseréltem, és kellene a kontroll hogy jól kötöttem-e vissza. Belső levegő keringtetésről nem áll vissza azóta x18xe manuál klímás verzió

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki lenne olyan kedves beszúrni 1 képet a pollenszűrő környékén lévő vákuumcső bekötésekről azt hálásan megköszönném. Fűtésmotort cseréltem, és kellene a kontroll hogy jól kötöttem-e vissza. Belső levegő keringtetésről nem áll vissza azóta x18xe manuál klímás verzió

13 órakor fenn lesz.

Link to comment
Megosztás:

Tessék parancsolj.Remélem erre gondoltál.

http://kepfeltoltes.hu/091009/DSC00067_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/091009/DSC00068_www...ltoltes.hu_.jpg

Ha valaki lenne olyan kedves beszúrni 1 képet a pollenszűrő környékén lévő vákuumcső bekötésekről azt hálásan megköszönném. Fűtésmotort cseréltem, és kellene a kontroll hogy jól kötöttem-e vissza. Belső levegő keringtetésről nem áll vissza azóta x18xe manuál klímás verzió
Link to comment
Megosztás:

Nekem azthiszem most is az van benne,de ez előtt biztos az volt benne.60 ezernél cseréltem vezérlést,és semmi baja nem volt.Unixba vettem.

Üdv mindenkinek!

Van valakinek tapasztalata a Ruville márkáról?Konkrétan vízpumpa és vezérmű-feszítő csapágy téren érdekelne!De ugy általában is jöhetnek a válaszok!

Köszöntem!

Link to comment
Megosztás:

Köszöntem a gyors választ!

Még az érdekelne(tudom hülye kérdés), hogy az elsősegélydobozban ha valami már lejárt, akkor egyből büntetnek vagy csak figyelmeztetést kapok?Mert most bontottam ki a gyári elsősegélydobozt(eredeti német semmi nem hiányzik, nem volt cserélve még a fólia is rajta volt! :rolleyes: ) és gondoltam vagy kicserélem vagy veszek egy újat inkább!

Köszönöm a választ!

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom,hogy mostanság jön be valami olyan rendelet,hogy csak azt kell kicserélni a dobozból,ami lejárt,és nem az egészet.Meg izzókészlet sem lesz kötelező.

Köszöntem a gyors választ!

Még az érdekelne(tudom hülye kérdés), hogy az elsősegélydobozban ha valami már lejárt, akkor egyből büntetnek vagy csak figyelmeztetést kapok?Mert most bontottam ki a gyári elsősegélydobozt(eredeti német semmi nem hiányzik, nem volt cserélve még a fólia is rajta volt! :rolleyes: ) és gondoltam vagy kicserélem vagy veszek egy újat inkább!

Köszönöm a választ!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Van valakinek tapasztalata a Ruville márkáról?Konkrétan vízpumpa és vezérmű-feszítő csapágy téren érdekelne!De ugy általában is jöhetnek a válaszok!

Köszöntem!

A Ruville csomagolócég: SKF FAG SNR márkákat csomagol. Jó minőségű darabok. Több 100-at adtam már el belőlük és nem volt probléma.

Link to comment
Megosztás:

Helló!!

Olyan kérdésem lenne,h.a b omega lámpamosója jó-e a b vectrához.Megzúztam a gép elejét és sajnos eltörtek.Vagy ha van vkinek b vectráé szívesen elfogadnám némi kp-ért cserébe....:D

Azthiszem a G Astrá-é is jó.... én bontóban vettem, bagóért....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nekem is írt de figyelmen kívül hagytam.

Volt egy kis utam a vectrával: durván 2000 kilométer ki prágába majd vissza kis kerülővel, volt benne vihar erejű szél, hóvihar, jég, napsütés, reggel, nappal, este még több, autópálya, autóút, főút, város, macskaköves út, alagutak... szóval minden ami csak lehet :D

Vegyes fogyasztás 7,5 literre jött ki de ehhez ésszel kellett menni mert cseheknél és a szlovákoknál is hegynek fel enne bőven, hegynek le ellenben kiír 150-nél is 2 literes fogyasztást :) Tempomat nagyon jól jött mert hosszú volt az út és odafelé egyedül unalmas is és a hó is akkor szakadt a cseheknél. Xenon ködlámpa is jó szolgálatot tett.

Egyébként az ültetés prágában nem jött jól... macskakő + a vízlefolyók teteje betett neki bőven bírta de nem volt kellemes...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.