Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

jó,jó de azért más autónál nem hallottam még ennyire hangosan,ti is halljátok a saját autótokon

Nekem állandóan alig van a tankba mivel gázos.. mosatnában már ez a 3 teli benzin tank ,és csak most nem hallom a motort.. Vagyis mikor kevés van a tankba rendesen hallom hogy hangja van a motornak. Olyan pici sípoló,zümmögő nem tom hogy leírjam,kis villanymotor hangja van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!!!!

Szerintetek az normális.ha alapjáraton ketyeg az autó és hallom hátulról a benzinszivattyú zúgását.

Mert szerintem hátulról nem jöhet más hang,csak onnan.Kicsit zavaró a dolog.

-------------

Opel Vectra B Caraván 1998 x18xe

Nekem is hangos, a másik kettőnek nincs ilyen hangja, sőtt semmi hangja nincs, de az enyémnek is nagyon hangos de azt mondta a szerelőm hogy teljesen normális. Erőteljes elektromos motor hangja van, a járó motornál az autó elejénél állok akkor is vagy az utastérben is simán halható.

Link to comment
Megosztás:

Nekem állandóan alig van a tankba mivel gázos.. mosatnában már ez a 3 teli benzin tank ,és csak most nem hallom a motort.. Vagyis mikor kevés van a tankba rendesen hallom hogy hangja van a motornak. Olyan pici sípoló,zümmögő nem tom hogy leírjam,kis villanymotor hangja van :lol:

Nekem nem volt még tele a tank mert nem rég vettem a verdát,meg hát ha jól megnézem ezelőtt se volt

sok benzinem sosem,de én is pont ilyen zümmögő hangot hallok.Lehet akkor hallani ha kevés van benne?

Link to comment
Megosztás:

jó,jó de azért más autónál nem hallottam még ennyire hangosan,ti is halljátok a saját autótokon

Nyisd fel a hátsó ülés ülőlapját. Ott, ahol ki van vágva a kárpit, tapaszd a füled oda, mint Winettou a sínekre, és ha ott erősebben hallod a zümmögést, akkor tényleg az zümmög. :lol:

Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!!!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is hangos, a másik kettőnek nincs ilyen hangja, sőtt semmi hangja nincs, de az enyémnek is nagyon hangos de azt mondta a szerelőm hogy teljesen normális. Erőteljes elektromos motor hangja van, a járó motornál az autó elejénél állok akkor is vagy az utastérben is simán halható.

Na ez már megnyuktató válasz.

Köszi

Kellemes ünnepeket mindenkinek!!

Link to comment
Megosztás:

Nekem állandóan alig van a tankba mivel gázos.. mosatnában már ez a 3 teli benzin tank ,és csak most nem hallom a motort.. Vagyis mikor kevés van a tankba rendesen hallom hogy hangja van a motornak. Olyan pici sípoló,zümmögő nem tom hogy leírjam,kis villanymotor hangja van :lol:

Nekem is gázos volt a b vekim és mindig kevés volt benne a benzin, ezért ahogy lötykölődött sokszor levegőt is nyomott, aminek az lett a vége, hogy ki is purcant szegénykém. Szerintem 10 liter környékén mindig tartsál benne :D

Link to comment
Megosztás:

Karácsony röviden :lol:

Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.

Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kurvaanyját, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, ######nakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, kurvadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, dolgozó lányélet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

Link to comment
Megosztás:

Én nem hallom az ac-t. De biztos jó, mert jár a motor :lol:

Sziasztok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!!!!

Szerintetek az normális.ha alapjáraton ketyeg az autó és hallom hátulról a benzinszivattyú zúgását.

Mert szerintem hátulról nem jöhet más hang,csak onnan.Kicsit zavaró a dolog.

-------------

Opel Vectra B Caraván 1998 x18xe

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!!!!

Szerintetek az normális.ha alapjáraton ketyeg az autó és hallom hátulról a benzinszivattyú zúgását.

Mert szerintem hátulról nem jöhet más hang,csak onnan.Kicsit zavaró a dolog.

-------------

Opel Vectra B Caraván 1998 x18xe

A benzinszivattyú zúgásával semmi baj nincs, :icon13:

Viszont hogy KETYEG az autód na az nem normális :lol: :D :devlish: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hiányzik a Veci :lol: A karácsony meg minden... :icon13:

A karácsony meg 4-5 pohár bor miket ki nem hoz az emberből,nem? :D

Mi hiányzik belőle?A 2.2 Bertonéban erő és kényelem is több van mint a Veci-ben szerintem! :devlish:

Vagy valami full bőr 2.5 V6-osod volt?(nem tudom,új vagyok még,vissza meg nem olvastam annyit) :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ez ugyan nem gázos, de minden földi jó extra benne van, és nem is drága. 100-ból bőven rendbe lehetne hozni. És akkor 400-ból van egy fullos, 1.8-as Vectra. Van egy másik topiktárs is akinek ajánlott, aki kb ennyit akart szánni autóra, de fapadosakat nézegetett, nem jut eszembe a neve...

Az igaz, hogy nem drága, meg tényleg rendbe is lehetne hozatni, de az a helyzet, hogy én vajdasági vagyok, és ahhoz, hogy ide behozhassam az autót, ahhoz legalább Euro3-as motorral kell rendelkeznie, azok pedig 2000-ben kezdtek megjelenni a vectrakban. A vám+adó nemis lenne vészes, az eurotax vagy milyen érték 20%-a lenne összesen, meg a gázszett bele lenne egy 500€, szóval tényleg jó áron lenne, csakhogy itt nem lehet forgalomba helyezni.

Esetleg azt tudnám kivitelezni, hogy Magyarországon forgalomba helyezni (bár ez nem egészen világos még számomra, hogy hogyan is lehetne), de akkor meg ha ott rakatom bele a gázt, akkor az már eleve drágább, biztosításnál is a legrosszabb kategóriából indulnék, meg nem hiányzik nekem a szopatás a műszaki vizsgán egy repedt ködlámpabúra vagy hasonló miatt. Egy ideig én is agyaltam, hogy kellene magyarországi rendszámos autót nézni, amikor itt nálunk még jóval drágábbak voltak az azonos állapotú használtak, de mára már itt is normális szintre értek a használtautó árak, és a fenntartási költségek rövidesen elvinnék azt, amit a vételáron nyernék. Szóval jelen állás szerint vagy Németországból kellene hozni valami Euro3 vagy újabb motoros példányt, vagy itt veszek egyet és akkor nincs a motorra megkötés. Jelen állás szerint az utóbbi verzió marad. Még az se biztos, hogy Vectra lesz, mert én ötajtósat szeretnék, és amiket itt látok, azok mind négyajtósok, viszont a másik favorit a Renault Laguna I (az egyetlen francia, ami tetszik), abból meg ötajtósok vannak.

Link to comment
Megosztás:

Az igaz, hogy nem drága, meg tényleg rendbe is lehetne hozatni, de az a helyzet, hogy én vajdasági vagyok, és ahhoz, hogy ide behozhassam az autót, ahhoz legalább Euro3-as motorral kell rendelkeznie, azok pedig 2000-ben kezdtek megjelenni a vectrakban. A vám+adó nemis lenne vészes, az eurotax vagy milyen érték 20%-a lenne összesen, meg a gázszett bele lenne egy 500?, szóval tényleg jó áron lenne, csakhogy itt nem lehet forgalomba helyezni.

Esetleg azt tudnám kivitelezni, hogy Magyarországon forgalomba helyezni (bár ez nem egészen világos még számomra, hogy hogyan is lehetne), de akkor meg ha ott rakatom bele a gázt, akkor az már eleve drágább, biztosításnál is a legrosszabb kategóriából indulnék, meg nem hiányzik nekem a szopatás a műszaki vizsgán egy repedt ködlámpabúra vagy hasonló miatt. Egy ideig én is agyaltam, hogy kellene magyarországi rendszámos autót nézni, amikor itt nálunk még jóval drágábbak voltak az azonos állapotú használtak, de mára már itt is normális szintre értek a használtautó árak, és a fenntartási költségek rövidesen elvinnék azt, amit a vételáron nyernék. Szóval jelen állás szerint vagy Németországból kellene hozni valami Euro3 vagy újabb motoros példányt, vagy itt veszek egyet és akkor nincs a motorra megkötés. Jelen állás szerint az utóbbi verzió marad. Még az se biztos, hogy Vectra lesz, mert én ötajtósat szeretnék, és amiket itt látok, azok mind négyajtósok, viszont a másik favorit a Renault Laguna I (az egyetlen francia, ami tetszik), abból meg ötajtósok vannak.

Akkor viszont egyik sem játszik azok küzül sem, amiket korábban linkeltél. Csak Z-s vagy Y-os motorkúdú jöhet szóba nálad.

Link to comment
Megosztás:

Akkor viszont egyik sem játszik azok küzül sem, amiket korábban linkeltél. Csak Z-s vagy Y-os motorkúdú jöhet szóba nálad.

Amiket én linkeltem, azok megfelelnek, mert már itt vannak az országban hosszabb-rövidebb ideje (van ami itt lett újonnan véve). Ami már itt van, azokat simán lehet adni-venni, csak külföldről behozásnál van az Euro3 limit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.