Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Villanyosított már valaki tükröket?

Ma néztem mekkora munka, de nem olyan vészes, mint gondoltam. A kézieket csak le kell szerelni, helyére egy az egyben felmegy a villanyos, a színre fújt részeket pedig, mint egy fedő héj, csak le kell pattintani, és mehet a helyére a másik.

Itt van a tükör rész megszabadítva a színre fújt "héjaktól".

IMG02004-20111231-1355-_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Itt meg a színre fújt héjak.

IMG02002-20111231-1354-_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Belül pedig a háromszög alakú kis burkolatot kell cserélni. A kábelcsatlakozó a kézi állító kar helyén lép be az utastérbe. Az ajtó kábelkötegén megvannak csatlakozók, lényegében csak át kell vezetni a bal oldali ajtótól a jobb oldalihoz 2 vezetéket, plusz egy-egy párat a tükörlap fűtéséhez.

Elektromos_t_k_r_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Villanyosított már valaki tükröket?

Ma néztem mekkora munka, de nem olyan vészes, mint gondoltam. A kézieket csak le kell szerelni, helyére egy az egyben felmegy a villanyos, a színre fújt részeket pedig, mint egy fedő héj, csak le kell pattintani, és mehet a helyére a másik.

Itt van a tükör rész megszabadítva a színre fújt "héjaktól".

http://kepfeltoltes.hu/thumb/111231/IMG020...ltoltes.hu_.jpg

Itt meg a színre fújt héjak.

http://kepfeltoltes.hu/thumb/111231/IMG020...ltoltes.hu_.jpg

Belül pedig a háromszög alakú kis burkolatot kell cserélni. A kábelcsatlakozó a kézi állító kar helyén lép be az utastérbe. Az ajtó kábelkötegén megvannak csatlakozók, lényegében csak át kell vezetni a bal oldali ajtótól a jobb oldalihoz 2 vezetéket, plusz egy-egy párat a tükörlap fűtéséhez.

http://kepfeltoltes.hu/thumb/111231/Elektr...ltoltes.hu_.jpg

Először is nagyon sok problémamentes kilométerekkel teli BUÉK mindenkinek, én is köszönöm a segítségeteket!

Én is szeretném majd megcsinálni, de én csak fűthető tükörlapot teszek be. Remélem a kézi állítókar mellett elfér a vezeték, nem kell megfurkodni sehol sem. Még nem néztem, de remélem az ajtócsatiig tényleg be van húzva minden, annak nagyon örülnék :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is szeretném majd megcsinálni, de én csak fűthető tükörlapot teszek be. Remélem a kézi állítókar mellett elfér a vezeték, nem kell megfurkodni sehol sem. Még nem néztem, de remélem az ajtócsatiig tényleg be van húzva minden, annak nagyon örülnék :lol:

Biztos, hogy nem fog elférni.

Link to comment
Megosztás:

Keress egy ködlámpásat, és csinálj róla sablont. Gazdája biztos nézne mit mókolsz a kocsija elejénél :lol: De komolyan ha van ködlámpás ismid lehetne sablont csinálni.

Sziasztok!

Hogy tudnám kivági az első lökhárítón a ködlámpa helyét, ha nincs perforáció?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hogy tudnám kivági az első lökhárítón a ködlámpa helyét, ha nincs perforáció?

Ez a kérdés engem is érdekelne, mert én is tervezem ködlámpa beépítését tavasszal.

Nekem annyival egyszerűbb a dolgom, hogy van egy ködlámpás lökösöm is :lol:

Szerintem papírkartonból körbejelölöm, és azt átrajzomom az eredetire valahogy.

Link to comment
Megosztás:

Na: ma a Syma csarnokban voltam, ahol még életemben nem láttam egy helyen annyi parkettás embert, mint ott... :lol:

Reggel 9től az egy helyben állást gyakoroltuk, majd amikor ez már jól ment, akkor a Himnusz és a Szózat következett, mert nem voltunk elég hangosak... :D Először csak egyszerűen gyakorlóban, majd sisakban, végül teljes bevetési ruhában vártuk a nagy embereket. Aztán 14:00-kor elkezdődött és 45perc múlva véget is ért a műsor...

Szóval nem volt semmi... :devlish:

Csak úgy leírtam egy napomat, nehogy azt higgyétek, hogy nem csinálok semmit az adótokból... :icon13: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Na: ma a Syma csarnokban voltam, ahol még életemben nem láttam egy helyen annyi parkettás embert, mint ott... :lol:

Reggel 9től az egy helyben állást gyakoroltuk, majd amikor ez már jól ment, akkor a Himnusz és a Szózat következett, mert nem voltunk elég hangosak... :D Először csak egyszerűen gyakorlóban, majd sisakban, végül teljes bevetési ruhában vártuk a nagy embereket. Aztán 14:00-kor elkezdődött és 45perc múlva véget is ért a műsor...

Szóval nem volt semmi... :devlish:

Csak úgy leírtam egy napomat, nehogy azt higgyétek, hogy nem csinálok semmit az adótokból... :icon13: :devlish:

ez annak a hivatalos része volt amit a hiradóban láttam hogy megköszönték a szilveszteri szolgálatotokat? vagy vmi más?

Link to comment
Megosztás:

Na: ma a Syma csarnokban voltam, ahol még életemben nem láttam egy helyen annyi parkettás embert, mint ott... :lol:

Reggel 9től az egy helyben állást gyakoroltuk, majd amikor ez már jól ment, akkor a Himnusz és a Szózat következett, mert nem voltunk elég hangosak... :D Először csak egyszerűen gyakorlóban, majd sisakban, végül teljes bevetési ruhában vártuk a nagy embereket. Aztán 14:00-kor elkezdődött és 45perc múlva véget is ért a műsor...

Szóval nem volt semmi... :devlish:

Csak úgy leírtam egy napomat, nehogy azt higgyétek, hogy nem csinálok semmit az adótokból... :icon13: :icon13:

Csak nem tűzoltó vagy? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.