Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nem ez van mindenhol, hanem az, hogy a lehúzás megy. Cserébe nem kapok semmit, hanem itt azért kellene fizetnem, hogy a topiktársak kérdéseire, problémáira segítséget, választ adjak. Kicsit nevetségesen hangzik. Eddig szívesen és önzetlenül tettem, a fórum rá a bizonyíték, és nem vártam érte ellenszolgáltatást.

Ha azt mondjátok, hogy a fórum tárhelyéért, karbantartásárt és biztonságáért fizetni kell, az érthető, és elfogadható, de ez az ingyenszervizesek elküldése duma egy szánalom, ráadásul nem fogja elérni a célját.

ha kitörlöm azt a mondatot, akkor megnyugszol?

Link to comment
Megosztás:

ha kitörlöm azt a mondatot, akkor megnyugszol?

igazából nem kell rá válaszolnod....

DE :

J0hnny írta:

Zárjuk le annyival a vitát, hogy aki nem érti meg az ok-okozat összefüggést és nem szeretne ide járni, az kérem ne rondítson ide és fórumozzon máshol, ha neki az jobban esik.

Köszönöm.

Vitának záróra, innentől kezdve moderálva lesz a topik....

Link to comment
Megosztás:

MOTE rendezvény? Hol? Az ország keleti felében mi is szokott lenni? Ez sem érint... itt keleten csak fizetni kell :D

.

.

.

Egy sem volt... soha, á dehogy... meg ugye gyalog jársz, meg vonattal, és nincs autód, amivel mondjuk egy AUTÓS KLUB eseményére el tudj menni? Ez nem a helyi nóta klub, ahová elég elsétálni. Az ország két vége kb. 4-500 km? Mit csinálnátok, ha az USA-ban élnétek, vagy a németeknél (tudom, hogy ott jobban élnek, most nem ez a kérdés)? Ott voltál akár egyen is ami a közelben volt?

.

.

.

Saját oldalam, ezt a 10 perces kis alkotást én sajátomnak nem mondanám, és pláne nincs belőle hasznom, sőt, az opelforumnak sem kára elvégre akire nincs szükség mint Én is akár oda is írhatok, se kár se haszon akkor meg....

.

.

Rendezvények szervezését és klubok üzemeltetését nem kívánom átvenni pláne nem belefolyni azok után amiket régebben hallottam, nem egyszerű az egész.

.

.

.

ingyendomain.ingyentárhely.hu

Mekkora tárhely van hozzá? Haszontalan reklámoktól mentes?

Ha leáll, mikor indul újra? Esetleg fizetőssé teszik, mint pár korábbi ilyen helyet, akkor új cím? csak röviden: LOL

Ha nem kívánsz belefolyni, akkor hagyd meg nekünk, akik évek óta a saját szabadidőnket áldozzuk rá, és add meg a tiszteletet azzal, hogy nem szítod a tüzet.

Nekem sincs évek óta opelem, de mégis itt vagyok, mert ahogy Anti megfogalmazta, barátokat kaptam a MOTE-tól. Nehéz lenne forintosítani.

A kártyádat meg sajnálom, hogy nem tudtad kihasználni, vagy nem tudnád, de mivel országos hálózat, így nem lehet mindenkinek jó. Esetleg jobb lenne ha lenne olyan kártya, amivel tudsz üvegfóliásnál 10%-ot, vagy aluszárny vásárlásakor 10%-ot kapni? Annak sincs értelme.

Aki meg itt jön, hogy neki 40% van, örüljön neki. Az átlagnak nincs semmi, és a szerelők sem szokták felajánlani alapból, hogy kedvezményesen vásárol, hisz neki az is haszon tud lenni.

Link to comment
Megosztás:

Tehát ezzel azt (is) mondod, hogy a napi 0,98 hozzászólással pontosan elég, vagy még sok is az öt hozzászólás. Lehet egy tagnak átlagban több hozzászólása, ha egy része baromság. De persze akkor is TAG! És kész. Nem tudok állandóan itt lenni. Gondolom más is van ezzel így. Ha egész nap egy fűtött irodában ülnék, havi 250 nettóért, biztos többet írnék akár több baromságot is hogy jobb legyen az átlagom. :smartass: Viszont a többség nem gép előtt dolgozik és biz minimálbér környékén. Viszont ha pl valaki ide van regelve és nem olyan műszaki zseni, mint mondjuk a tagok, és a családjával menne épp valahova, és nem fordul el a slussz kulcs, vagy éppen nem tud bejutni a kocsiba, és elkeseredésében mondjuk be ír ide gyorsan hogy mit nézzen meg első körben, akkor ha mondjuk itt vagyok, szívesen leírok neki pár tanácsot, hogy mit nézzen meg. Ami lehet nem fér bele öt hozzászólásba. Ezért az a szerencsétlen gyerek egy hülye hozzászólónak számít? Akit ki kell rekeszteni? Érdekes felfogás. Lehet, hogy pont az ellenkezője lenne, hogy kihúzzuk szerencsétlent a szarból, ( vagy lehet hogy pont engem egy tőlem jobban hozzáértő) és azt mondja, hogy bazz ez egy jó fórum, és hallok okosságokat talán érdemes befizetnem legalább egy évet, hogy sok mindent megtudjak a 15 éves kocsimról hogy a faja magyar szerelők ne húzzanak le mint a car a semmiért. Kérdem én pl a Prohardver miért nem fizetős? Nehogy ez a fórum nagyobb legyen már attól akár fenntartásilag is. Meg azért nézzük már meg, hogy érdemileg valamilyen kérdésemre melyik tag válaszolt innen nekem?

Én úgy látom most és tényleg nem a rossz indulat beszél belőlem, hogy a tagok most olvasgatnak mindent itt össze vissza hogy a paraszt júzer miket is reagál itt a változásokra. Soha nem fizettem egy fórumért sem, és valószínű ezután sem fogok. Kedves tagok vonjátok le a következtetéseket rólam. Nem ettől lesz valaki ember hogy befizet x összeget szerintem. Ha nem kétes elem, én általában megállok a bajbajutottaknak az út szélén, és megpróbálok segíteni ha időm engedi. Volt már olyan akit németből haza húztam! mert szarban volt. Ez a megítélendő.

Bocsi a nagyját nem neked akartam válaszban írni, csak a kevés napi hozzászólás végett lett ilyen kusza. Csak reagáltam itt mindenre amit olvastam az utolsó napokról. Ja és a napi öt hozzászólásban benne van a privát is! Természetesen ha így marad ez a fórum, én elfogadom, hisz mást nem is tehetek. Én elismerem azt, hogy valaki(k) ezért az oldalért sokat tesznek, Így hát marad a nap/5

És részemről lezárva ez az egész dolog.

Senki nem sértődött meg, csak nem értik, vagy nem akarják érteni miről van szó és a példákat próbálják kimagyarázni.

Lehet, sokkal egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy a fórum működése anyagi és tárhely okok miatt ez és ez lett.

Ide teszem mennyi a hozzászólások átlaga naponta: (tudom az átlagok félrevihetnek, de elgondolkodtató)

tothi_87 → 1,23 Hozzászólás naponta

kelly → 0,98 Hozzászólás naponta

Hanguci → 0,44 Hozzászólás naponta

Big Boss → 0,29 Hozzászólás naponta

_Seth_→ 0,92 Hozzászólás naponta

Adam1 → 3,16 Hozzászólás naponta

Link to comment
Megosztás:

Szomorúan olvasom az itt zajló vitát. Engedjétek meg, hogy egy apró szösszenettel járuljak hozzá ehhez a történethez magam is.

Jó ideje aktív tag vagyok már a vectraforum.hu oldalon is. Kezdetben az az oldal maga a mekka volt egy új opeles számára, mindent megtudhattam az autómról, amit addig csak sejtettem, és ahogyan a saját tapasztalatom is nőtt, egyre több embernek tudtam segíteni, kisebb-nagyobb dolgokban. Jó volt a társaság, annak ellenére is, hogy fizetős volt a hely, éves szinten talán 1500 forintról volt szó, egyszóval lazán megérte. Történt azonban egy malőr: a vezetés bizonyos kérdésekben nem egyezett (főleg a vectra trophy borzolta a kedélyeket), ezért hosszas agónia után külön váltak az útjaik. Egy ember kivételéve a komplett vezetés távozott, létrehozva egy saját klubbot. Nos, azóta a Vectra Fórum egyre néptelenebb. Ahogyan az újonnan létrehozott vetélytársa is.

A lényeg: a szegregáltság nem jó dolog, és egy ilyen radikális megközelítésű módosítás nem torkollhat másba, mint szegregáltságba. Kérdem én, biztosan meritek azt vállalni, hogy esetleg 5-10 ember elmegy innen, mégpedig véglegesen? Mi van, ha pont az az 5-10 ember távozik, akik - példának okáért - a Vectra B topikok motorját adták? Ha így történik, az egyszeri tagok is lépni fognak, hiszen nem lesz segítségük, akik miatt ide járhatnának, nevezzétek ezt ingyen szerviznek, vagy bármi másnak. Arról már nem is beszélve, hogy az alkalmi potyalesők bőven meglesznek a limitált hozzászólási lehetőséggel is, legfeljebb megkérdezik másnap, amit akartak. Magyarán ez az érv öngól, ideje lenne átgondolni a helyzetet.

A további értelmetlen vagdalkozás helyett ajánlanék inkább valamit! Indítsatok be valamilyen scoring rendszert! A hozzászólókat / segítőket lehessen értékelni, így aki bizonyos átlag felett teljesít, annak legyen ingyenes a tagság. Magyarán, aki építő, aktív tagja a csapatnak, az írjon, amennyit akar, az egyszeri kérdezők pedig elégedjenek meg az 5 hozzászólással naponta.

Vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Szomorúan olvasom az itt zajló vitát. Engedjétek meg, hogy egy apró szösszenettel járuljak hozzá ehhez a történethez magam is.

Jó ideje aktív tag vagyok már a vectraforum.hu oldalon is. Kezdetben az az oldal maga a mekka volt egy új opeles számára, mindent megtudhattam az autómról, amit addig csak sejtettem, és ahogyan a saját tapasztalatom is nőtt, egyre több embernek tudtam segíteni, kisebb-nagyobb dolgokban. Jó volt a társaság, annak ellenére is, hogy fizetős volt a hely, éves szinten talán 1500 forintról volt szó, egyszóval lazán megérte. Történt azonban egy malőr: a vezetés bizonyos kérdésekben nem egyezett (főleg a vectra trophy borzolta a kedélyeket), ezért hosszas agónia után külön váltak az útjaik. Egy ember kivételéve a komplett vezetés távozott, létrehozva egy saját klubbot. Nos, azóta a Vectra Fórum egyre néptelenebb. Ahogyan az újonnan létrehozott vetélytársa is.

A lényeg: a szegregáltság nem jó dolog, és egy ilyen radikális megközelítésű módosítás nem torkollhat másba, mint szegregáltságba. Kérdem én, biztosan meritek azt vállalni, hogy esetleg 5-10 ember elmegy innen, mégpedig véglegesen? Mi van, ha pont az az 5-10 ember távozik, akik - példának okáért - a Vectra B topikok motorját adták? Ha így történik, az egyszeri tagok is lépni fognak, hiszen nem lesz segítségük, akik miatt ide járhatnának, nevezzétek ezt ingyen szerviznek, vagy bármi másnak. Arról már nem is beszélve, hogy az alkalmi potyalesők bőven meglesznek a limitált hozzászólási lehetőséggel is, legfeljebb megkérdezik másnap, amit akartak. Magyarán ez az érv öngól, ideje lenne átgondolni a helyzetet.

A további értelmetlen vagdalkozás helyett ajánlanék inkább valamit! Indítsatok be valamilyen scoring rendszert! A hozzászólókat / segítőket lehessen értékelni, így aki bizonyos átlag felett teljesít, annak legyen ingyenes a tagság. Magyarán, aki építő, aktív tagja a csapatnak, az írjon, amennyit akar, az egyszeri kérdezők pedig elégedjenek meg az 5 hozzászólással naponta.

Vélemény?

Egyet értek. Ideje lenne belátni hogy ez az új redszer le fogja zülleszteni a fórumot.

Akik már 2-3 éve aktív tagok szinte mindennapos hozzászólásokkal, letettek már elég sokat az asztalra - többet mint néhány klubtag - ők nem ingyenszervizesek, megérdemelnék.

Természetesen csak akkor él ez a verzió, ha a klubvezetés célja nem az ők elüldözése, elhallgattatása volt...

Link to comment
Megosztás:

Szomorúan olvasom az itt zajló vitát. Engedjétek meg, hogy egy apró szösszenettel járuljak hozzá ehhez a történethez magam is.

Jó ideje aktív tag vagyok már a vectraforum.hu oldalon is. Kezdetben az az oldal maga a mekka volt egy új opeles számára, mindent megtudhattam az autómról, amit addig csak sejtettem, és ahogyan a saját tapasztalatom is nőtt, egyre több embernek tudtam segíteni, kisebb-nagyobb dolgokban. Jó volt a társaság, annak ellenére is, hogy fizetős volt a hely, éves szinten talán 1500 forintról volt szó, egyszóval lazán megérte. Történt azonban egy malőr: a vezetés bizonyos kérdésekben nem egyezett (főleg a vectra trophy borzolta a kedélyeket), ezért hosszas agónia után külön váltak az útjaik. Egy ember kivételéve a komplett vezetés távozott, létrehozva egy saját klubbot. Nos, azóta a Vectra Fórum egyre néptelenebb. Ahogyan az újonnan létrehozott vetélytársa is.

A lényeg: a szegregáltság nem jó dolog, és egy ilyen radikális megközelítésű módosítás nem torkollhat másba, mint szegregáltságba. Kérdem én, biztosan meritek azt vállalni, hogy esetleg 5-10 ember elmegy innen, mégpedig véglegesen? Mi van, ha pont az az 5-10 ember távozik, akik - példának okáért - a Vectra B topikok motorját adták? Ha így történik, az egyszeri tagok is lépni fognak, hiszen nem lesz segítségük, akik miatt ide járhatnának, nevezzétek ezt ingyen szerviznek, vagy bármi másnak. Arról már nem is beszélve, hogy az alkalmi potyalesők bőven meglesznek a limitált hozzászólási lehetőséggel is, legfeljebb megkérdezik másnap, amit akartak. Magyarán ez az érv öngól, ideje lenne átgondolni a helyzetet.

A további értelmetlen vagdalkozás helyett ajánlanék inkább valamit! Indítsatok be valamilyen scoring rendszert! A hozzászólókat / segítőket lehessen értékelni, így aki bizonyos átlag felett teljesít, annak legyen ingyenes a tagság. Magyarán, aki építő, aktív tagja a csapatnak, az írjon, amennyit akar, az egyszeri kérdezők pedig elégedjenek meg az 5 hozzászólással naponta.

Vélemény?

Volt már ez a fórum teljesen zárt,és akkor sem halt meg......

Senki sem kap ingyen tagságot,mert ha kapna,akkor a kb 90 tagból 70 kaphatna,mivel elég sokat tett azért hogy a klub zökkenőmentesen működjön.És nem is várják el,hogy ingyen tagságot kapjanak.

Az index fórum az öntelt majmok fóruma...ha nem ismernek akkor el sem olvassák a hozzászólásokat....rengeteg olyan fórum van,ahol regisztráció után az első 15 hozzászólás moderátori engedélyhez kötött...Mire eljutsz a 15.hez,addigra elmegy a kedved az egésztől.....van olyan fórum,ami tényleg ingyen van,csak senki nem írogat ott,vagy ha vannak is páran,1nap mire reagál valaki bármire is....Lehet azzal vagdalkozni,hogy rengeteg ingyen fórum van,de milyenek?Itt ha valaki veszi a fáradságot,és használja a keresőt,akkor hozzászólás nélkül is megtalálja amire szüksége van.....

Itt a klubtagok érdekei az elsők,és itt minden őket szolgál,ha megértitek ezt,ha nem....ez akkor is így marad :smartass:

Link to comment
Megosztás:

Egyet értek. Ideje lenne belátni hogy ez az új redszer le fogja zülleszteni a fórumot.

Akik már 2-3 éve aktív tagok szinte mindennapos hozzászólásokkal, letettek már elég sokat az asztalra - többet mint néhány klubtag - ők nem ingyenszervizesek, megérdemelnék.

Természetesen csak akkor él ez a verzió, ha a klubvezetés célja nem az ők elüldözése, elhallgattatása volt...

Nem zülleszteni fogja,hanem sokkal színvonalasabbá tenni :smartass: mert azok akik csak azért jártak ide,hogy vitázzanak,meg okoskodjanak,azok ezek után már nem fognak ide vissza jönni.

Nem értem,hogy 3500ft,miért sok egy éves tagságra......és miért vált ki az emberekből ilyen reakciót.....

Link to comment
Megosztás:

Még mindig nem értitek. Nekem személy szerint megérne 3500 forintot évente, hogy itt kaphassak segítséget, ha szükségem van rá, de ha nem lesz, aki segítséget ad, mert Ők viszont elvből nem fizetik ki ezt a pénzt, akkor az én általam befizetett összeg veszendőbe megy, magyarán nekem sem áll majd érdekemben befizetni. Ezért mondtam, hogy ha legalább azoknak elengeditek a díjat, akik a legtöbbet segítik az ide látogató "kevésbé hozzáértő" felhasználóknak, elkerülhető, hogy tanácsadók híján kiürüljön a fórum.

Persze, ha a hosszú távú cél az, hogy ez a felület csak egy baráti társaság érdekeit szolgálja, lelketek rajta.

Link to comment
Megosztás:

Még mindig nem értitek. Nekem személy szerint megérne 3500 forintot évente, hogy itt kaphassak segítséget, ha szükségem van rá, de ha nem lesz, aki segítséget ad, mert Ők viszont elvből nem fizetik ki ezt a pénzt, akkor az én általam befizetett összeg veszendőbe megy, magyarán nekem sem áll majd érdekemben befizetni. Ezért mondtam, hogy ha legalább azoknak elengeditek a díjat, akik a legtöbbet segítik az ide látogató "kevésbé hozzáértő" felhasználóknak, elkerülhető, hogy tanácsadók híján kiürüljön a fórum.

Persze, ha a hosszú távú cél az, hogy ez a felület csak egy baráti társaság érdekeit szolgálja, lelketek rajta.

Ez így szép és jó... de itt azok is fizetnek tagsági díjat, akiknek 10 éves folyamatos munkájuk van ebben az egészben... mert éreznek annyit magukban, hogy támosgassák ezzel is a klubbot, és nem csak az önös érdekeiket nézzék.

Megerőszakolni senkit nem fogunk. Mindenki döntse el, hogy neki mi a jó, neki mi éri meg, és tegyen belátása szerint! Egyébként megjegyezném, hogy ez ilyen szinten mint probléma csak itt merült fel a B Vectra topikban... máshol érdekes módon elfogadták a döntést a felhasználók... (persze ez nem azt jelenti, hogy nekik tetszik, vagy örömtáncot járnak, de túlléptek a kérdésen...)

Link to comment
Megosztás:

Egy sem volt... soha, á dehogy... meg ugye gyalog jársz, meg vonattal, és nincs autód, amivel mondjuk egy AUTÓS KLUB eseményére el tudj menni? Ez nem a helyi nóta klub, ahová elég elsétálni. Az ország két vége kb. 4-500 km? Mit csinálnátok, ha az USA-ban élnétek, vagy a németeknél (tudom, hogy ott jobban élnek, most nem ez a kérdés)? Ott voltál akár egyen is ami a közelben volt?

ingyendomain.ingyentárhely.hu

Mekkora tárhely van hozzá? Haszontalan reklámoktól mentes?

Ha leáll, mikor indul újra? Esetleg fizetőssé teszik, mint pár korábbi ilyen helyet, akkor új cím? csak röviden: LOL

Ha nem kívánsz belefolyni, akkor hagyd meg nekünk, akik évek óta a saját szabadidőnket áldozzuk rá, és add meg a tiszteletet azzal, hogy nem szítod a tüzet.

Nekem sincs évek óta opelem, de mégis itt vagyok, mert ahogy Anti megfogalmazta, barátokat kaptam a MOTE-tól. Nehéz lenne forintosítani.

A kártyádat meg sajnálom, hogy nem tudtad kihasználni, vagy nem tudnád, de mivel országos hálózat, így nem lehet mindenkinek jó. Esetleg jobb lenne ha lenne olyan kártya, amivel tudsz üvegfóliásnál 10%-ot, vagy aluszárny vásárlásakor 10%-ot kapni? Annak sincs értelme.

Aki meg itt jön, hogy neki 40% van, örüljön neki. Az átlagnak nincs semmi, és a szerelők sem szokták felajánlani alapból, hogy kedvezményesen vásárol, hisz neki az is haszon tud lenni.

Voltam találkozón debrecenben nem is egyen, opel kadettesen szintén (Nem sok találkozón, de 4 volt az elmúlt években amire elmentem). Lehet másnak nem számít de azért súlyos ezreseket fizetni, hogy találkozóra járjak ahol B vectrás szintén alig van inkább csak a törzsgárda nem éri meg.

Autós klub, akkor a klubkártyával miért bioélelmiszert és dekor cikket lehet venni? (Ez EDC sajátosság persze de hát mégis csak ez van).

300MB, ha a letöltéseket nem számolom akkor 299,27MB marad szabadon, a letöltések 110-et tesznek ki de ezekből nem lesz sokkal több. További 100 mb 500ft.

Bannermentesítés havi 500ft, tekintve, hogy itt is volt 1 db reklám és ott is mindössze egy van felül így ez belefér. Leáll? A gportal? Elég régóta üzemelnek, ha leáll 1 napra nincs semmi, majd rendbehozzák. Egyébként az Origo üzemelteti. FIzetőssé teszik? Az oldalt megvásároltam, kerek 500 forintomba került véglegesíteni, tehát most is fizetős, ennyi belefért nekem. Mint írtam is, egy alacsonyabb fórumozói tarifa lehetne de mint kiderült nem ez a cél. Tüzet szítani nem én kezdtem, de tekintve, hogy évek óta én is a szabadidőmet szántam rá a fórumra majd ezután eléggé le lettem minősítve mint ahogy sokan mások is kicsit érdekes hozzáállás.

Üvegfóliás, aluszárny: ha már te is nagy betűvel írtad, hogy AUTÓS KLUB akkor talán még az is jobb mint a szépségszalon, kozmetikai szalon és ilyen üzletekbe szóló 5-10%.

Barátok: fontos kérdés, ugyanakkor a barátok nincsenek egy oldalhoz kötve és pláne nem MOTE tagsági alapján barátkozom

A lényeg ott van elásva nekünk B vectrásoknak: ezen a részen MOTE tag elvétve akad csak. Az elmúlt 4 évben nem született annyi hozzászólás MOTE tagtól a fórum ezen részében mint az elmúlt pár napban.

A döntés egyértelműen a MOTE hatásköre, annak megvalósítása és minden egyéb vonzata ezt senki sem vitatta eddig sem.

Ui.: ez az 5 hsz/nap sem működik jól, mindig csak este 8 után enged írni egyet is... Regeltem az indexre, már öntelt is lettem ezzel.

Miért kell olyat állítani ami nem igaz? Fórumokkal kapcsolatban. Nem látogatják? pl: opelforum 770ezer látogatás/év, prohardver: 120-150 ezer / nap, ingyenes. Miről beszélünk?

Ingyen tagságit senki sem várt el, korábban ez már ki lett tárgyalva.

Eddig is ide jártam, nem tűnt fel, hogy vitáznék vagy okoskodnék, megjegyzem ez a B vectra rész teljesen nyugodt volt a a mostanában ide író többnyire tagok nélkül :)

Lehet regisztrálni a másik fórumra, ingyenes mindenki számára korlátlan hozzászólással, ha már így coupe szóbahozta, offolni is lehet a megfelelő topikban, csak az tilos amit a törvény is tilt amúgy ha erről szó nincs akkor mehet vita is :) Sőt, MOTE klubtagoknak is ajánlom az oldalunk Kedvezmények részét, de komolyan, az unix itt is ismert de van két másik komolyabb ingyenes klubkártya is. Agip 10-12/l, marso gumi 32-51% genertel biztosításból is ad, nincs itt irigység emiatt nem kell aggódni :)

Ugyanakkor választási lehetőségem sincs, ezzel a csak minden nap este 8 után írhatok opcióval minden beszélgetésről lemaradok, legalább éjféltől-éjfélig élne az az 5 hsz.

Moderátori ellenőrzéshez kötött hozzászólásokkal sem találkoztam eddig, max olyannal ahol a moderátor ellenőrzi a regisztrációt és nem automata de ott is csak annyiban módosul, hogy időbe telik az aktiválás.

Ez egyébként az "Egyéb csevegés" topik, itt ez miért is OFF? A hozzáállásról az 5234-es hozzászólás mindent elárul.

Egyébként szerintem ki lett tárgyalva minden oldalról a dolog, bár itt nem vagyok moderátor de ilyenkor bevált módszer: amíg mindenki megszokja a rendszert addig az OFF topikot bezárni, a többi mehet tovább de mivel eddig is figyelt itt mindenki a topikok megfelelő használatára pár nap múlva megnyitva ezt ismét már folytatódhat minden tovább mint régen.

Az pedig, hogy ki hova ír szerintem mindenkinek a saját döntése, én senkit sem kértem arra, hogy jöjjön át a másik fórumra mégis jöttek többen is, azért pedig, hogy oda írnak és ide is szintén nem lehet senkit sem kérdőre vonni.

Néha lehet be fogok ide nézni de mivel így is csak 0,92 hozzászólásom volt naponta úgysem fog feltűnni, hogy írok-e vagy sem :D

Ez az 1 hsz-em volt ma és mi fogad mire írnék egy benzinszűrőt kereső c20xe tulajnak?

"

Tisztelt _Seth_, elérted a napi maximális hozzászólási lehetőségeid számát.

" Tehát azt az egyet elértem :)

Timer: vannak még akik értenek hozzá, sőt tőlem sokkal jobban. Mármint a B vectrához.

Link to comment
Megosztás:

Abban biztos vagyok, hogy itt is túl fogunk lépni a problémán. Ki így, ki úgy. Én személy szerint megvárom, mit lépnek azok, akiktől eddig segítséget kaptam, ennek fényében fogok dönteni a saját tagságommal kapcsolatban.

És hogy félreértés ne essék: szeretek ide járni, régóta szemezek már a tagságival, Szeged mellett ott voltam a Blitz-en, magyarán higgyétek el, nem én fogom sajnálni a erre a dologra a pénzt. Azonban az biztos, hogy sokan nem így fognak gondolkodni, és borítékolható, hogy elvesztünk majd néhány olyan látogatót, akiért valóban kár. Gondolok itt - példának okáért - Seth-re.

Link to comment
Megosztás:

...

Egyébként megjegyezném, hogy ez ilyen szinten mint probléma csak itt merült fel a B Vectra topikban... máshol érdekes módon elfogadták a döntést a felhasználók... (persze ez nem azt jelenti, hogy nekik tetszik, vagy örömtáncot járnak, de túlléptek a kérdésen...)

Na pont ez érdekelt volna. Köszi a választ!

Link to comment
Megosztás:

Ez így szép és jó... de itt azok is fizetnek tagsági díjat, akiknek 10 éves folyamatos munkájuk van ebben az egészben... mert éreznek annyit magukban, hogy támosgassák ezzel is a klubbot, és nem csak az önös érdekeiket nézzék.

Megerőszakolni senkit nem fogunk. Mindenki döntse el, hogy neki mi a jó, neki mi éri meg, és tegyen belátása szerint! Egyébként megjegyezném, hogy ez ilyen szinten mint probléma csak itt merült fel a B Vectra topikban... máshol érdekes módon elfogadták a döntést a felhasználók... (persze ez nem azt jelenti, hogy nekik tetszik, vagy örömtáncot járnak, de túlléptek a kérdésen...)

Ha megnézitek itt pont azoknak nem tetszik a döntés akkik rengedeget tesznek hozzá a topikhoz, ingyenszervizeseknek vagy offolóknak a napi 1-2 hozzászólás is elég lenne. Szerintem itt a nagytöbbségnek semmilyen kedvezményre vagy rendezvényre nincs szükség, ha esetleg rendezvény van akkor legyen külön beugrós, nekünk egy felület kell ahol megtárgyalhatjuk a problémáinkat. Személy szerint én ezért sokallóm ezt a pénz mert tényleg semmi szükségem azokra a dolgokra amit a tagság ad a fórumfelületen kívül. Nekem rengeteget segített az oldal és leginkább azok akiknek nem tetszik a dolog, sok problémra kerestem és kértem választ, ha tudtam pedig megpróbáltam segíteni, erre a napi 5hsz nem elég nekem sem azért annyi az átlagom mert minden nap 1,23hsz-t írok, van hogy napokig nem írok mert nem tudok építő jellegű hozzászóládt írni, de he tudok akkor van hogy 6-8 esetleg 10hsz kell a probléma megoldásához. Személy szerint abban látnék megoldást hogy mondjuk a fentartási költségre hivatkozva fizzesünk mondjuk 1500forintot és akkor nekünk nem jár semmiféle kedvezmény csak a korlátlan fórumhasználat. Jó lenne azt is látni ha már ennyire panaszkodtok a költségekre hogy mondjuk reklámok jelennek meg az oldalon amiből látnánk hogy tesztek azért hogy több pénz legyen az oldal fenttartásához. Idáig csak az látszik hogy aki nem fizet az húzzon a picsába!

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Ti nem érzitek ezt már szánalmasnak?

Adjak kölcsön, vagy fizesselek be titeket, hogy tudjatok fórumozni tovább???

borzasztó....

Épp téged dícsérgetnek Áki...

10:56 seth: smile001.gif Érdemes megnézni a futóműs topikba mit írt be Uhu, na azzal aztán el lehet indulni és ő bizony klubtag smile006.gif Igazán sokat segít a hiba megtalálásában

10:54 kelly: Hát szórakozzanak az anyjukkal hogy fizessek pénzt. Persze. Ott olyan sok okos tag van akitől én érdemi tanácsot kaptam hogy haj jaj. Buzik. Regelni fogok azért is valami buga neven, de olyan hülyeségeket fogok kérdezni hogy ihaj!: smile006.gifsmile006.gifsmile006.gifsmile015.gifsmile015.gif

Na ezek a szánalmas dolgok...

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Ti nem érzitek ezt már szánalmasnak?

Adjak kölcsön, vagy fizesselek be titeket, hogy tudjatok fórumozni tovább???

borzasztó....

Abszolút nem érzem szánalmasnak mert a pénzemről van szó, abból meg sajnos nem sok van! A befizetésnek örülnék, akkor megúsznám ingyen! :D

Link to comment
Megosztás:

Épp téged dícsérgetnek Áki...

10:56 seth: smile001.gif Érdemes megnézni a futóműs topikba mit írt be Uhu, na azzal aztán el lehet indulni és ő bizony klubtag smile006.gif Igazán sokat segít a hiba megtalálásában

10:54 kelly: Hát szórakozzanak az anyjukkal hogy fizessek pénzt. Persze. Ott olyan sok okos tag van akitől én érdemi tanácsot kaptam hogy haj jaj. Buzik. Regelni fogok azért is valami buga neven, de olyan hülyeségeket fogok kérdezni hogy ihaj!: smile006.gifsmile006.gifsmile006.gifsmile015.gifsmile015.gif

Na ezek a szánalmas dolgok...

Bizony, át lehet jönni el lehet olvasni bármit, ellenben ott azt írok amit szeretnék, ez van. Tudjátok, amíg nem fizettek nem szólhattok bele.

Megjegyzem eddig sem láttuk uhuhu-t gyakran errefelé, és Krisz16V már lassan hónapok óta keresi, hogy mi lehet a hiba de ugye aki nem jár ide ezt nem tudja. Azt korábban is leírtam, hogy nem a klubtagoktól üzemelt eddig sem a B vectra rész, most is csak a csevegés...

Érdekes a motor, tehát nem napi 1 hsz hanem mivel elsőnek én este írtam ide be így nekem estétől indul az 5 már csak azt nem értem, hogy akkor ez éjfélig tart?...

Szánalmas itt csak egy dolog volt, azzal indokolni a döntést, hogy sokba kerül az üzemeltetés, ezt írták a moderátorok, majd Te beírtad, hogy egyébként van pénz nem ez a cél csak a tagok szűrése, legalább egységesen állnátok hozzá.

Szánalmas dolog: hazudozás, na ez valóban szánalomra méltó. (Bevezetés okai, épp a harmadiknál tartunk)

Ohh, miért is? Szabályzat? Ne nevettess, olvasd el te is. Egyszavas, csak smileyt alkalmazó hsz nem engedett, 5244. Na de védeni kell azt ami nincs :)

Még ez a moderátoros dolog sem működik jelenleg mint az 5 hsz sem, szerekeszteni ugyanis enged.... sebaj. Ezért szoktak ilyesmiket tesztelni.

Link to comment
Megosztás:

"Személy szerint abban látnék megoldást hogy mondjuk a fenntartási költségre hivatkozva fizessünk mondjuk 1500 forintot és akkor nekünk nem jár semmiféle kedvezmény csak a korlátlan fórumhasználat. Jó lenne azt is látni ha már ennyire panaszkodtok a költségekre hogy mondjuk reklámok jelennek meg az oldalon amiből látnánk hogy tesztek azért hogy több pénz legyen az oldal fenntartásához"

Mindkét dologgal egyetértek. Azért a domain regisztráció + tárhely csomag összege éves szintre levetítve nem olyan veszélyes, amit ne lehetne tagonként akár 1500 forintból kigazdálkodni. Ha több pénz kell, legyen, de akkor indokolttá válik az az igény, hogy tételes elszámolást adjatok teszem azt év végéhez közeledve, hogy mire is lett felhasználva az összeg.

A vitát a magam részéről egyébiránt lezártnak tekintem, mégpedig emiatt a hozzáállás miatt:

"Srácok! Ti nem érzitek ezt már szánalmasnak?

Adjak kölcsön, vagy fizesselek be titeket, hogy tudjatok fórumozni tovább???

borzasztó...."

Már ne is haragudjatok meg, de az ember talán kérdez néhány dolgot, ha fizetős szolgáltatást ajánlanak neki. Személy szerint egy percig sem mondtam azt, hogy nem fogok fizetni, de tekintve, hogy meglátásom szerint több alternatíva is kínálkozna még azon felül, hogy "ez van, szeressétek, fizessetek", bátorkodtam ezek közül 1 dolgot javasolni. Nem tetszett nektek, rendben. Ott a másik lehetőség, a többek által javasolt csökkentett díj, ami csak a fórumhasználatot biztosítaná. Sajnos úgy tűnik, nektek ez sem elfogadható alternatíva, pedig szerintem ennél életképesebb megoldás nincs. Világos, hogy semmi sincs ingyen, de természetszerű, hogy mindenki a hatékony megoldásra törekszik, pláne mostanság.

Gondoljátok meg, és - ha elfogadtok egy tanácsot - kerüljétek az ironikus hangnemet, mert utóbbi biztosan nem vezet eredményre.

Ezennel ezt a dolgot részemről lezártam, figyelem a fejleményeket, és ha úgy látom, megéri, fizetek a szolgáltatásért, lesz, ahogy lesz.

Link to comment
Megosztás:

A további értelmetlen vagdalkozás helyett ajánlanék inkább valamit! Indítsatok be valamilyen scoring rendszert! A hozzászólókat / segítőket lehessen értékelni, így aki bizonyos átlag felett teljesít, annak legyen ingyenes a tagság. Magyarán, aki építő, aktív tagja a csapatnak, az írjon, amennyit akar, az egyszeri kérdezők pedig elégedjenek meg az 5 hozzászólással naponta.

Vélemény?

Na valami hasonlóra gondoltam én is, de még nem jutottam ma el idáig... :)

...Idáig csak az látszik hogy aki nem fizet az húzzon a picsába!

Azért ez egy kicsit kemény,nem?

Ezzel teljesen egyetértek-idézlek:

"Nekem rengeteget segített az oldal és leginkább azok akiknek nem tetszik a dolog, sok problémra kerestem és kértem választ, ha tudtam pedig megpróbáltam segíteni, erre a napi 5hsz nem elég nekem sem azért annyi az átlagom mert minden nap 1,23hsz-t írok, van hogy napokig nem írok mert nem tudok építő jellegű hozzászóládt írni, de he tudok akkor van hogy 6-8 esetleg 10hsz kell a probléma megoldásához."

Jó a társaság, körülök, hogy ennyi jófej embert ismerhetek/tem meg, ne húzzátok fel magatokat-tudom, önnyen beszélek, de ezt már annyiszor próbálták megoldani, de eddig nemsok javaslat érkezett ötletekkel, hát most ezt vezették be. Merem remélni, hogy nem lesz rosszabb, de néha tényleg szar olvasni, hogy egyesek miket írnak... Ez van, el kell fogadni, detényleg ne legyen ebből háború. B)

Ja és az aláhúzott rész nem a 2-3 napja tartó Vectrás oldalra íróknak/ról szól!!!! ( csak hogy félre ne értsétek ;) )

Módosítva : zozor
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.