Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Viszont nagyon könnyen beszerelhető utólag, ha valahonnan hozzájutsz :D

Igen, kérdés kinek kell ilyen akár 1 forintért is? Még a Pohártartó is nagyobb extra ma már legalábbis több értelme van még úgy is, hogy a gyorséttermi papír poharakon kívül semmi sem áll meg benne :D

Amúgy meg változatlanul ez a legjobb megoldás:

27295_1270336487.jpg

GPS+TMC 30e

Műanyag elem 3e (csak, hogy megmaradjon az eredeti) + műanyagos meló 10-15e ha nincs ismerős (nekem nem volt :lol: ).

És ez használható mindenre de ebbe nem megyek bele szerintem már leírtam elégszer :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, kérdés kinek kell ilyen akár 1 forintért is? Még a Pohártartó is nagyobb extra ma már legalábbis több értelme van még úgy is, hogy a gyorséttermi papír poharakon kívül semmi sem áll meg benne :D

Amúgy meg változatlanul ez a legjobb megoldás:

%7Boption%7Dhttp://img.carstyling.hu/usercars/00/02/72/95/27295_1270336487.jpg[/

GPS+TMC 30e

Műanyag elem 3e (csak, hogy megmaradjon az eredeti) + műanyagos meló 10-15e ha nincs ismerős (nekem nem volt :lol: ).

És ez használható mindenre de ebbe nem megyek bele szerintem már leírtam elégszer :)

Jól néz ki :D Egy olyan képet készítenél, ami közelről mutatja, hogy van befogatva?

Link to comment
Megosztás:

Jól néz ki :D Egy olyan képet készítenél, ami közelről mutatja, hogy van befogatva?

Mivel képen úgysem látnád inkább leírom:

A gps gyári bölcsője van beleépítve a műanyagba így a saját bölcsőjébe lehet betenni vagy éppen kivenni bár ez melósabb része a dolognak és majdnem síkban van teljesen, ami "horpadás" van na az direkt mivel ott a ki-be kapcs gomb.

Link to comment
Megosztás:

És ez használható mindenre de ebbe nem megyek bele szerintem már leírtam elégszer :lol:

Jól megoldottad ezt a dolgot és jól is mutat így a képen! :D

Én feldobom a szélvédőre a PDA-t és meg van oldva a GPS,de még a helyét is letisztogatom használat után,mert drága

az ablak üveg és riasztóm sincs még!Most olvasom,kivehetőre csináltad meg???Az a legjobb...Most egy pár napig éjjel lámpa alatt parkolok meg forgalmas helyen mert tegnap valaki nagyon fényképezgette

az autómat (mire leértem eltűnt)és annyira nem szép hogy fényképezni kelljen :D

Tényleg,megy valaki idén valamelyik autós,motor,tuning találkozóra?

Link to comment
Megosztás:

Jól megoldottad ezt a dolgot és jól is mutat így a képen! :)

Én feldobom a szélvédőre a PDA-t és meg van oldva a GPS,de még a helyét is letisztogatom használat után,mert drága

az ablak üveg és riasztóm sincs még!Most olvasom,kivehetőre csináltad meg???Az a legjobb...Most egy pár napig éjjel lámpa alatt parkolok meg forgalmas helyen mert tegnap valaki nagyon fényképezgette

az autómat (mire leértem eltűnt)és annyira nem szép hogy fényképezni kelljen :D

Tényleg,megy valaki idén valamelyik autós,motor,tuning találkozóra?

Nekem is van telefonban is GPS, notihoz is van BT gps de ez a legjobb :lol: Riasztó van 2 is de az meg nem sokat jelent sajnos :D

Találkozó: nem hülyeség de mivel debrecen mellett lakom így nekem a balatoni és hasonló távolságokban lévő talik nem lényegesek + úgyis alig ismerek valakit ha elmegyek úgy meg nem túl érdekes...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van telefonban is GPS, notihoz is van BT gps de ez a legjobb :D Riasztó van 2 is de az meg nem sokat jelent sajnos :)

Találkozó: nem hülyeség de mivel debrecen mellett lakom így nekem a balatoni és hasonló távolságokban lévő talik nem lényegesek + úgyis alig ismerek valakit ha elmegyek úgy meg nem túl érdekes...

Szerencsére ritkán kell használnom,ezért felesleges lett volna külön venni egyet,de ez a beépített megoldás tényleg tetszik!

Ne viccelj már,azért vannak ezek a találkozók hogy jobban megismerd a többieket!Nem hiszem hogy mindenki egymástól 100m-re áll és űlnek

magukban az autóban mert nem ismerik a másikat! :lol: Vagyunk a Vectra B topicban vagy 10-en,akiket "ismersz"!

Biztosan eljönne pár "óriás" is innen! :D

Ja és sört hozzál bőven ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére ritkán kell használnom,ezért felesleges lett volna külön venni egyet,de ez a beépített megoldás tényleg tetszik!

Ne viccelj már,azért vannak ezek a találkozók hogy jobban megismerd a többieket!Nem hiszem hogy mindenki egymástól 100m-re áll és űlnek

magukban az autóban mert nem ismerik a másikat! :lol: Vagyunk a Vectra B topicban vagy 10-en,akiket "ismersz"!

Biztosan eljönne pár "óriás" is innen! :D

Ja és sört hozzál bőven :D

Én használom sokat, nincs olyan hét, hogy valami miatt ne kellene + ha más nem film megy rajta vagy klip vagy zene (hifire ki tudja tenni a hangot, FM-en vagy jack kábelen) de amúgy teljes értékű windows is elérhető rajta :D

Na jó igen de környékbeli nem sok van :) És ha majd 500 ft lesz a benzin a szomszéd városba is 2x meggondolom, hogy autóval menjek-e nem, hogy 4-5-600 kilométert menjek találkozóra ;)

Sör... annyira nem szeretem akkor inkább finom pálinka :D

Link to comment
Megosztás:

Na jó igen de környékbeli nem sok van :lol: És ha majd 500 ft lesz a benzin a szomszéd városba is 2x meggondolom, hogy autóval menjek-e nem, hogy 4-5-600 kilométert menjek találkozóra :D

Sör... annyira nem szeretem akkor inkább finom pálinka :)

Hidd el,én sem ismerek senkit!Bocsekkal találkoztam és ennyi,de azért jó lenne eljutni idén valamelyik találkozóra!1-2 alkalom egy évben belefér talán...

A benzin,gázolaj ára meg...hagyjuk mert lassan felmondok a cégnél,a fél fizetésem a tankolásra megy el hogy csak 18 Ft-ot fizetnek/km! :D

Pálinka??Velem lehet egyezkedni ;)

Link to comment
Megosztás:

Hidd el,én sem ismerek senkit!Bocsekkal találkoztam és ennyi,de azért jó lenne eljutni idén valamelyik találkozóra!1-2 alkalom egy évben belefér talán...

A benzin,gázolaj ára meg...hagyjuk mert lassan felmondok a cégnél,a fél fizetésem a tankolásra megy el hogy csak 18 Ft-ot fizetnek/km! :D

Pálinka??Velem lehet egyezkedni :lol:

Egy rossz szót ne szólj, ha 18 Ft/km-t fizetnek. Mert az annyit jelent, hogy tulajdonképpen 95-100 %-ban támogatják a bejárásodat.

A legtöbb helyen a törvényileg előírt 9Ft-ot fizetik csak.

Link to comment
Megosztás:

Egy rossz szót ne szólj, ha 18 Ft/km-t fizetnek. Mert az annyit jelent, hogy tulajdonképpen 95-100 %-ban támogatják a bejárásodat.

A legtöbb helyen a törvényileg előírt 9Ft-ot fizetik csak.

No mondjuk az nem mindegy, hogy bruttó, vagy nettó 18Ft. Nekem volt olyan helyem, ahol 30Ft/km volt, bruttó, ami nettósítva 21 volt. Király dolog volt, csak az volt a bökkenő, hogy egy év alatt belemászott 50 000km a verdába. Na, annak a költségét nem fedezte még a nettó 21 Ft sem. Ott is hagytam őket, most meg biciklizek 2,4 km-t reggel-este. Bakker, még a végén vasárnapi sofőr leszek. :lol: :D :D még szerencse, hogy a munkám autóhoz kötött, nem esek ki a ritmusból. :)

Link to comment
Megosztás:

A Vectra előtt egyébként a közvetlen befecskendezéses TDI-s golfon vagy Borán gondolkodtam. 90 vagy 110 LE verzió. Fiatalt nagyon nehéz találni, egy 96-97-es példányért meg nem akartam adni 1,2-1,4 milliót, ezért inkább maradt a vectra.

A PD technológiának sajnos igen költséges buktatói vannak/lettek?Mentem egy ismerős 97'-es, 130LE-s offpassatjaval, és nem voltam elájulva tőle.Esk. jobb a vektor, tehát használati értékét tekintve.Kombi volt, és pici padkáról leállás közben is hallottam, ahogy nyöszörögnek a kárpitok, tekeredik a technológia.Ilyen a vektorral szóba sem jöhet.

Nem ér többet de a márkanév miatt magas az ára. Sógorom offsharanja 1.9TDi.Még a régi.A motor örök élet meg egy nap, de a technika többi része igen kényes egyveleg.

Link to comment
Megosztás:

Hidd el,én sem ismerek senkit!Bocsekkal találkoztam és ennyi,de azért jó lenne eljutni idén valamelyik találkozóra!1-2 alkalom egy évben belefér talán...

A benzin,gázolaj ára meg...hagyjuk mert lassan felmondok a cégnél,a fél fizetésem a tankolásra megy el hogy csak 18 Ft-ot fizetnek/km! :D

Pálinka??Velem lehet egyezkedni :)

Na, holnap eljönne a lehetőség, mert reggel megyek Fehérvárra, aztán 14:00-igmegint herevere lesz... Vagyis szétunom a boltokban az agyam a sok sétával. :lol: Szóval ha valaki ráér, holnapi taliban benne vagyok! :D

Link to comment
Megosztás:

A PDTDI technológiára azt mondta a VW, hogy "nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket" ebben benne van minden szerintem....

A PD technológiának sajnos igen költséges buktatói vannak/lettek?Mentem egy ismerős 97'-es, 130LE-s offpassatjaval, és nem voltam elájulva tőle.Esk. jobb a vektor, tehát használati értékét tekintve.Kombi volt, és pici padkáról leállás közben is hallottam, ahogy nyöszörögnek a kárpitok, tekeredik a technológia.Ilyen a vektorral szóba sem jöhet.

Nem ér többet de a márkanév miatt magas az ára. Sógorom offsharanja 1.9TDi.Még a régi.A motor örök élet meg egy nap, de a technika többi része igen kényes egyveleg.

Link to comment
Megosztás:

Na, holnap eljönne a lehetőség, mert reggel megyek Fehérvárra, aztán 14:00-igmegint herevere lesz... Vagyis szétunom a boltokban az agyam a sok sétával. :D Szóval ha valaki ráér, holnapi taliban benne vagyok! :lol:

Majdnem írtam hogy ugorj be egy kávéra holnap,de látom tegnap írtad a hsz-t!Ha ott ragadnál még egy napot,akkor áll a meghívás,de ma nem vagyok bent sajnos :D

Link to comment
Megosztás:

OFF.Hát ízlések és pofonok. Tény, hogy jól megy(főleg tuningal). De kopogós motor, városban 8 literes fogyasztás alatt én nem tudtam vele menni. Volt olyan, ami hengerfejes lett, de olyan több volt, amiben az autómata váltó halt meg. Az összkerekessel viszont élvezet autózni. Nekem speciel tetszik a mostani előtti karosszériája, de csak 1.8 turbo benzinnel. Most egy A4-et nézegettem szintén ezzel a motorral, de irreálisan drága. OFF

Nevezzük durva zsákutcának! :D Jó az amíg megy.....de ha megáll... :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.