Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

A rendelés leadása után 1-2 nap mire elkészül!Kértem én is 1-2 nap türelmet,amíg meg nincs a végleges mennyiség!

Vannak már rész sikerek (Külön a váltószoknya is 1000Ft)de további kedvezményekre hajtok a végleges darabszám leadása előtt! :lol:

Látom, már le is ütötted az aukciót :D

Link to comment
Megosztás:

Olvastam ma egy cikket az aktuális Autó-Motor újságban.A B Vekit és a Marea-t vették szemügyre.Nem gondoltam volna, hogy anno "csak" 2 csillagot kapott az EURONCAP-on.... :lol:

Amúgy meg a fityóban is pontosan azok a meghibásodásilag sarkalatos pontok mint a vektorokban.

A B2 már 3 csillagos lett. Bár az még mindig nem egy hűde jó eredmény. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem fekete kell fekete varrással. Azt hiszem olyan a gyári de majd megnézem. Mennyiért sikerült lealkudni tőle hogy ilyen sokan veszünk?

Rendelés

Fort 1 vsz + 1 ksz fekete-kék varrással

_Seth_ 1 vsz + 1 ksz fekete-fekete varrással

_Seth_ 1 vsz + 1 ksz fekete-fekete varrással G astra

kelly 1 vsz szín???

Hanguci neked mi kell pontosan és milyen színben?

Big Boss döntsd el, hogy kell-e :D

Link to comment
Megosztás:

Én is olvastam róla valahol régebben hogy nem ért el valami jó eredményt. Bár még mindig biztonságosabb mint egy Suzuki. Meg azért csak egy 16 éves konstrukcióról beszélünk.

Olvastam ma egy cikket az aktuális Autó-Motor újságban.A B Vekit és a Marea-t vették szemügyre.Nem gondoltam volna, hogy anno "csak" 2 csillagot kapott az EURONCAP-on.... :D

Amúgy meg a fityóban is pontosan azok a meghibásodásilag sarkalatos pontok mint a vektorokban.

Link to comment
Megosztás:

Ha meglesznek, mekkora téme lesz belőle hogy hogyan a legegyszerűbb leszedni, kinek sikerült elsőre jól felraknia, stb... :)

Mégiscsak kell egy tali az itteni vekiseknek ahol Fort átadhatja majd a szoknyákat :D

Astrán cseréltem tavaly váltószoknyát (akkor 4500 Ft volt :D )nem nagy meló,de egy olló kellett hozzá hogy a műanyag keret alá beszorítsam a bőrt!

Én benne lennék a találkozóban( "I.Vectra B Váltó és kézifék szoknya csere-bere találkozó")de sokan elég messze laknak!Vagy mi tőlük,nézőpont kérdése!

Látom, már le is ütötted az aukciót :lol:

Igen,mert nekem biztosan kell egy szett és e-mailben könnyebb egyezkedni a jutalékokról és darabszámról!Neked nem kell?

Nekem fekete kell fekete varrással. Azt hiszem olyan a gyári de majd megnézem. Mennyiért sikerült lealkudni tőle hogy ilyen sokan veszünk?

Folyamatos nyomás alatt tartom és szeretném ha 800Ft/db áron kaphatnánk meg őket,de ha 1000Ft,akkor sem lehet egy szavam sem!

Link to comment
Megosztás:

Én is olvastam róla valahol régebben hogy nem ért el valami jó eredményt. Bár még mindig biztonságosabb mint egy Suzuki. Meg azért csak egy 16 éves konstrukcióról beszélünk.

Én úgy tudom, a B2 4csillaghoz nagyon közeli eredményt ért el az utasvédelemben, a B1 hát igen ott még nem annyira fényes. Egyébként az NCAP oldalán ezt részletesen is elolvashatjátok :D

Link to comment
Megosztás:

Tyuuuu hát törik ez rendesen.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mit változtattak még a több légzsákon kívül a B2-ben. Amúgy a Passat, meg a Mondeo sem végzett jobb helyen.

Én úgy tudom, a B2 4csillaghoz nagyon közeli eredményt ért el az utasvédelemben, a B1 hát igen ott még nem annyira fényes. Egyébként az NCAP oldalán ezt részletesen is elolvashatjátok :D
Link to comment
Megosztás:

Nyomjad csak nyomjad :D :lol:

Ja és fekete varrású a gyári tehát nekem olyan kell.

Próbáltam,de meg van a végeredmény!Ha 100 db szett kellene sem tud az árai alá menni jobban és már égett a fejem,annyira pofátlan voltam!

Szóval a 2700Ft-os szett : 2000 Ft

Az 1500 Ft-os váltószoknya : 1000 Ft

Ha ennyiért is érdekel titeket,akkor megírom neki a rendelést a színekkel és ha kész lesz,megyek érte és

aki szeretné Tatabánya - Székesfehérvár útvonalon személyesen,vagy postai úton eljuttatom hozzá!(ajánlottan kb 500Ft)

Címek,darabszámok jöhetnek privátban,a többit majd ott!

Link to comment
Megosztás:

Küldtem püt

Próbáltam,de meg van a végeredmény!Ha 100 db szett kellene sem tud az árai alá menni jobban és már égett a fejem,annyira pofátlan voltam!

Szóval a 2700Ft-os szett : 2000 Ft

Az 1500 Ft-os váltószoknya : 1000 Ft

Ha ennyiért is érdekel titeket,akkor megírom neki a rendelést a színekkel és ha kész lesz,megyek érte és

aki szeretné Tatabánya - Székesfehérvár útvonalon személyesen,vagy postai úton eljuttatom hozzá!(ajánlottan kb 500Ft)

Címek,darabszámok jöhetnek privátban,a többit majd ott!

Link to comment
Megosztás:

Ne törjön egyik sem. Nem jó az senkinek sem. Múltkor Szegeden amit írtam az zöld színű volt. Nem szeretem az ilyen videókat nézni. Ezek az autók nem csapatásra valók. Utána meg tényleg eladja megkíméltként a kis suttyó. Csapatni venni kell húszezerért egy zsigulit vagy százért egy 320-as bömöst.

Jaaaj,pont ilyen dísztárcsám van meg kék az enyém is!Rájár a rúd a http://www.youtube.com/watch?v=mj3mlypmYI0Törjenek az
is!Végül a
:D
Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom, a B2 4csillaghoz nagyon közeli eredményt ért el az utasvédelemben, a B1 hát igen ott még nem annyira fényes. Egyébként az NCAP oldalán ezt részletesen is elolvashatjátok :D

Én arra tippelnék, hogy az oldallégzsák miatt lehetett meg a 3.A B1-ben ilyesmi emlékeim szerint még nem volt.

Link to comment
Megosztás:

Maradjunk annyiban, hogy egy ütközéskor a B1 és B2 nagyon hasonló és még csak fél csillag eltérés sincs mivel ez a csillag osztás rég elavult és soha nem is volt jó.

Pl: adott egy két légzsákos autó amin nem tüntetik fel, hogy az első ülésre nem szabad babát rakni mert nem kikapcsolható a légzsák vagy ha kikapcsolható is de nincs megfelelő figyelem felhívás erre. Nekimegy a falnak, a babák jól szerepelnek 2 pont.

Másik autó ugyanaz 1 lufival de nagy matrica figyelmeztet a légzsákra, nekimegy a falnak, babák ebben is bírják és 3 pont....

Na ilyen az összes rendszer. Mert az Isofix az már pontot ér (igen, de mit ér ha én felnőtt vagyok? hiába kap 1 csillagot arra amikor más szempontból meg elmarad).

A 2 vectra között ami eltér: alapfelszereltség: ha pl a B2-ben már széria a 4 lufi több pont, az, hogy mennyit érnek a lufik másik kérdés, tegyük fel van széria esp akkor az is pont ugyanakkor amikor a fém fával-fallal-másik autóval ütközik olyankor lényegi különbség nincs persze oldal ütközéskor a függöny-oldal légzsák nagyon hasznos de ezekben a régebbi autókban még inkább csak egy adat mint valós biztonságot adó felszereltség és nekem elhihetitek, hogy a legjobban az számít, hogy hogyan törik-csavarodik a fém a többi már csak ráadás de nem az a lényeges...

+ Pl figyelik a pedálok ütközés utáni helyzetét és mintha ebben javítottak volna a B2-ben ha jól emlékszem de nem biztos mindenesetre azt mindenki látja, hogy nem a vas mennyisége-minősége-helyzete változott :D

Link to comment
Megosztás:

És próbálta már valaki behajtani?

Nekem B1-en vagy valóban nem lehet, vagy nem voltam elég határozott :D

Nekem amikor a tükröm találkozott egy új focus (vagyis már előző focus) tükörrel nem pattant ki semmi sem a helyéről. Ellenben amikor TK-s lett az E kadettem az egyik lerepült egy az egyben azt valóban kis műanyag pöckök tartják.

Izé, most jutott eszembe, hogy hétvégén voltam oly' bátor, hogy megpróbáltam elfordítani a tükröt. És elindult, de nem mertem tovább tekerni, mert a tükör előtt lévő műanyag eléggé nyeklett, görbült.

Úgyhogy megállapítottam, hogy könnyen lehet, hogy így tényleg képes elfordulni, de fordítgassa azért pár centiért az, akinek két donorja van az utánpótláshoz.

Link to comment
Megosztás:

Izé, most jutott eszembe, hogy hétvégén voltam oly' bátor, hogy megpróbáltam elfordítani a tükröt. És elindult, de nem mertem tovább tekerni, mert a tükör előtt lévő műanyag eléggé nyeklett, görbült.

Úgyhogy megállapítottam, hogy könnyen lehet, hogy így tényleg képes elfordulni, de fordítgassa azért pár centiért az, akinek két donorja van az utánpótláshoz.

Én is megtekertem,pedig írtátok hogy csak B2-nél lehet,de hajtott a kíváncsiság!Megindult elég könnyen,de aztán mint ha az ajtónál lévő műanyagban akadt volna meg,így megálltam mielőtt letörik esetleg!Kb 1-1,5cm-t elmozdulást jelent,tovább nem merem! :D

Ja a ksz és vsz-k: holnap estére kész lesz pár darab,amikért megyek is és remélem éjjeles után a maradék pár darabbal is végez,mert legközelebb csak

jövő héten megyek Fehérvárra!

Link to comment
Megosztás:

Tehát akkor mégsemhajtható be. :lol: Múltkor az enyémet okos erős egyetemisták le akarták törni. Végigmentek a soron és pár autónak le is törték. Pl a szomszéd puntójának. Enyémet csak ki tudták akasztani, és én is akkor néztem hogy hogy működik mikor visszapattintottam.

Én is megtekertem,pedig írtátok hogy csak B2-nél lehet,de hajtott a kíváncsiság!Megindult elég könnyen,de aztán mint ha az ajtónál lévő műanyagban akadt volna meg,így megálltam mielőtt letörik esetleg!Kb 1-1,5cm-t elmozdulást jelent,tovább nem merem! :D

Ja a ksz és vsz-k: holnap estére kész lesz pár darab,amikért megyek is és remélem éjjeles után a maradék pár darabbal is végez,mert legközelebb csak

jövő héten megyek Fehérvárra!

Link to comment
Megosztás:

Rendelés

Fort 1 vsz + 1 ksz fekete-kék varrással

_Seth_ 1 vsz + 1 ksz fekete-fekete varrással

_Seth_ 1 vsz + 1 ksz fekete-fekete varrással G astra

kelly 1 vsz szín???

Hanguci neked mi kell pontosan és milyen színben?

Big Boss döntsd el, hogy kell-e :lol:

Próbáltam,de meg van a végeredmény!Ha 100 db szett kellene sem tud az árai alá menni jobban és már égett a fejem,annyira pofátlan voltam!

Szóval a 2700Ft-os szett : 2000 Ft

Az 1500 Ft-os váltószoknya : 1000 Ft

Ha ennyiért is érdekel titeket,akkor megírom neki a rendelést a színekkel és ha kész lesz,megyek érte és

aki szeretné Tatabánya - Székesfehérvár útvonalon személyesen,vagy postai úton eljuttatom hozzá!(ajánlottan kb 500Ft)

Címek,darabszámok jöhetnek privátban,a többit majd ott!

Nos, Zozor is rendel:

1 vsz + 1 ksz fekete-kék varrással B2 Vectra

Küldj légyszi egy szla-számot, átutalo és ha találkozunk akkor megkapom. Nem sürgős, ha 1hónap akkoor 1 hónap. Köszöntem! :D

ui.: ugye még nem késő? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.