Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Sikerült beszerezni 4db használt Michelin Energy nyári gumit 195/65-15-ben.2008-as gumik, és kb. 80%-os állapotban vannak.7e.ft/db volt.

Most örülés van. :)

Nekem vadiúj Vredestein Hi-Trac lesz szerdán, egy honlapot készítettem, azért kapom. Felnik múlt héten megjöttek, azok Enzo H-k.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Helló!!

Nekem 225/45/17-es pirelli zero-k vannak a gépen.Nagyon megvok velük elégedve.Sokan szidják a pirreli-t.Nem értem miért.Nekem semmi bajom velük.Pláne,h.elég olcsón tudtam őket beszerezni újonnan.

Pirelliknek volt egyszériája ami baróó kemény volt.Tehát sem vizesen, sem szárazon nemvolt 100as.Ilyen volt a P5000 Drago is.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Múlt héten végre felkerültek az új nyári gumik, valamint az új felnik. 15"-os Enzo H felnik és Continental ContiPremiumContact2 195/65-ös gumik.

A gumikkal egyelőre nagyon meg vagyok elégedve. Nagyon jól tapadnak és nem is hangosak.

Mindezek örömére elvittem ma a kocsit futóműbeállításra. (JSI - Székesfehérvár) Mikor végetért a teszt, a szerelők azt mondták hogy a jobb első gömbcsukló kotyog, illetve nem százas, ezért érdemes lenne cserélni. Gyorsan megnézték, négyezerpárszáz forint hozzá, mondom akkor cseréljék is ki. Aztán miután szétszedték, konstatálták hogy semmi baja, egyszerűen nem volt megfelelően rögzítve :devlish: Visszarakták jól, ráadásul plusz pénzt sem kértek ezért - piros pont! :lol:

Aztán mikor a beállításra került sor, akkor végignéztem a procedúrát, hát a jobb hátsó felfüggesztés kapott rendesen, eléggé megdolgoztatta a szerelőket hogy beállítsák. Egyébként kb. a bal első kerék volt amivel szinte nem is kellett foglalkozniuk (asszem talán az oldalirányú dőlése volt egy kicsit a tűréshatáron kívül). A jobb elsőt is valószínűleg azért kellett, beállítani, mert szétszedték, majd újra összerakták. A két hátsó kerékre meg azt mondták hogy nagyon durván jobbra volt fordulva mindkettő, kérdezték is hogy nem húzott-e oldalra a kocsi. Én igazából nem éreztem :lol:

Ja! És ha már szakik, megkérdeztem hogy mi kopoghat hátul, mondtam szerintem a futómű. Szimuláltak egy 300m-es kátyús utat sufnituning módszerrel :lol:, és azt mondták hogy bizony nem a futóművet hallom. Úgyhogy mihamarabb felrögzítem normálisan a hátsó dob fölötti hővédő lemezt, valamint megpróbálkozom azzal hogy lefogatom a kipufogórendszert fixre. Még az is lehet hogy a kipufogóvégem ér hozzá a lökhárítóhoz, bár amikor hozzáverem a véget a lököshöz, az nem olyan hangot ad amit menet közben hallok, de ki tudja.

(mindösszesen 5000ft-ot kértek el)

Link to comment
Megosztás:

Jónak tűnnek és olcsók, féktárcsát, fékbetétet én is vateráról fogok venni ez biztos :devlish:

Én is így gondolkodom. Igazából nem kell nekem húde márkás és drága, mert nem állatkodom vele. 82 LE-hez bőven elég az AET is :lol:

Van egy Brembo pár is hirdetve, ha jól emlékszem 6500 Ft/db körül. Az sem vészes.

Most már lassan cserések lesznek, elöl 21 mm körül vannak a tárcsáim, ami a még elmegy kategória, hátul nem mértem, de nem makulátlan fényes a felülete :lol:

Ahogy látom, 16700ért adja a komplett hátsó szettet betétekkel együtt, ebből kiindulva összesen olyan 30.000-ből ki is jön a 4 féktárcsa plusz az összes betét cseréje, kézifékkel együtt.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A hátsó futómű nyöszörgését hogyan lehet megszüntetni? Nem lötyög, kopog, hanem a tél óta nagyon nyöszörög huplikon. Próbáltam befujni WD40-el amit értem, de nem volt hatásos.....

Nekem a keréknél lévő csapágyszilentek voltak elszálva amikor ezt csinálta csak nekem a bal oldal már kopogott is. Kicseréltem őket és minden megszünt.10000Ft volt a 4 DB. Most a hosszlengőkar szilentek a rosszak. A 2 DB. 8500Ft. :rolleyes: Csak h ne unatkozzak.

Link to comment
Megosztás:

felkerültek ma az új felnik új gumikkal 205/55 R16 méretben, ha van érdeklődés dobok fel képet is :rolleyes: A gumisnál ajánlottak kerékőr csavarokat, nemtudom megéri e megvenni. Nem hiszem hogy csak úgy az utcán felemelik az autót és lelopják a kerekeket. mi a véleményetek érdemes megvenni? Kb 10e lenne körbe a csavar, de nem szeretném ha lelopnának majdnem 200at...

Link to comment
Megosztás:

felkerültek ma az új felnik új gumikkal 205/55 R16 méretben, ha van érdeklődés dobok fel képet is :rolleyes: A gumisnál ajánlottak kerékőr csavarokat, nemtudom megéri e megvenni. Nem hiszem hogy csak úgy az utcán felemelik az autót és lelopják a kerekeket. mi a véleményetek érdemes megvenni? Kb 10e lenne körbe a csavar, de nem szeretném ha lelopnának majdnem 200at...

10ért drága 4 kerékőr szerintem. Ha van, akkor az inkább elriasztja a tolvajt. Persze, ha kell neki, akkor megoldja, hogy az övé legyen...

Link to comment
Megosztás:

felkerültek ma az új felnik új gumikkal 205/55 R16 méretben, ha van érdeklődés dobok fel képet is :rolleyes: A gumisnál ajánlottak kerékőr csavarokat, nemtudom megéri e megvenni. Nem hiszem hogy csak úgy az utcán felemelik az autót és lelopják a kerekeket. mi a véleményetek érdemes megvenni? Kb 10e lenne körbe a csavar, de nem szeretném ha lelopnának majdnem 200at...

Mindenképpen megéri, én láttam már B vectrát felbakolva ráadásul olyan helyen (kollégium előtti parkolóban) ahol éjjel is van mozgás, nem hittem volna, hogy épp ott pattintják meg. Ráadásul annyi becsület nem volt benne, hogy felbakolja normálisan, a féktárcsák alá rakott egy-egy téglát.

Igazából a kerékőr a piti tolvajok ellen véd, aki nagyban utazik, az meg autóstól viszi el az az egészet. Én amúgy 5 ért vettem a hagyományosat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.