Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Z17DTH tulajok, észrevettetek ti is két érdekes dolgot a motor hangján?

1. Olyan 1800-2000-es fordulatszámnál ha 50-60-as tempóval csordogálok, tehát úgy játszok a gázpedállal hogy épp motorfék-hajtás határon van, nagyon csendes a motor. De ha ekkor adok még pluszban egy kis gázt, elkezd hangosan kerregni.

Gondolom ez a dízelesség velejárója. Az Astránál még nem is olyan zavaró, vezettem a közelmúltban dízel 1.8-as Fordot, annál sokkal hagosabb, traktorhangszerű ez a gázadásra történő kerregés.

2. Kigyorsításkor, ha jól kihúzatom a motort, 3000 feletti, talán 3500 körüli fordulaton ez a kopácsoló dízeles hang hirtelen egyik pillanatról a másikra frekvenciát vált és elkezd teljesen más hangon kerregni. Amikor elengedem a gázt és elkezd esni a fordulat, visszafelé is meg van ez a pont, amikor hirtelen egy árnyalatnyit megváltozik a hang magassága és visszatér a normál megszokott kerékvágásba.

Ez mitől lehet? Gondolom ebben változó szelepvezérlés nincs. Esetleg az elektronika állít valamit ilyenkor? A tiétek is ilyen?

Módosítva : Cserenkov
Link to comment
Megosztás:

2. Kigyorsításkor, ha jól kihúzatom a motort, 3000 feletti, talán 3500 körüli fordulaton ez a kopácsoló dízeles hang hirtelen egyik pillanatról a másikra frekvenciát vált és elkezd teljesen más hangon kerregni.

Szerintem en meg nem is ertem el soha a 3500-as fordulatszamot, vagy ha megis, az nem olyan helyzetben volt, amikor a motorhangot figyeltem :)

Alapbol a befecskendezes nem egy spricc, hanem tobb reszletbol all; lehet hogy adott fordulat folott csokkenti a reszletek szamat (hiszen kevesebb ido van az egeszre), es emiatt valtozik a hang.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Z17DTH tulajok, észrevettetek ti is két érdekes dolgot a motor hangján?

1. Olyan 1800-2000-es fordulatszámnál ha 50-60-as tempóval csordogálok, tehát úgy játszok a gázpedállal hogy épp motorfék-hajtás határon van, nagyon csendes a motor. De ha ekkor adok még pluszban egy kis gázt, elkezd hangosan kerregni.

Gondolom ez a dízelesség velejárója. Az Astránál még nem is olyan zavaró, vezettem a közelmúltban dízel 1.8-as Fordot, annál sokkal hagosabb, traktorhangszerű ez a gázadásra történő kerregés.

2. Kigyorsításkor, ha jól kihúzatom a motort, 3000 feletti, talán 3500 körüli fordulaton ez a kopácsoló dízeles hang hirtelen egyik pillanatról a másikra frekvenciát vált és elkezd teljesen más hangon kerregni. Amikor elengedem a gázt és elkezd esni a fordulat, visszafelé is meg van ez a pont, amikor hirtelen egy árnyalatnyit megváltozik a hang magassága és visszatér a normál megszokott kerékvágásba.

Ez mitől lehet? Gondolom ebben változó szelepvezérlés nincs. Esetleg az elektronika állít valamit ilyenkor? A tiétek is ilyen?

Igaz, hogy nekem z17dtl van, de majdnem ugyanaz.

Az 1. pontban amit leírtál nekem is teljesen ugyanígy viselkedik, de inkább csak hidegen, ahogy bemelegszik egész viselhető hangja lesz.

Valamint a motorfékes/egyenes úton egyenletes haladásnál kerregés is megvan. Már pont akartam kérdezni, hogy ezek ilyenek vagy nekem van valami baja, de úgy nézki, hogy picit megnyugodhatok. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szerintem en meg nem is ertem el soha a 3500-as fordulatszamot, vagy ha megis, az nem olyan helyzetben volt, amikor a motorhangot figyeltem :)

Alapbol a befecskendezes nem egy spricc, hanem tobb reszletbol all; lehet hogy adott fordulat folott csokkenti a reszletek szamat (hiszen kevesebb ido van az egeszre), es emiatt valtozik a hang.

Én se sokszor, csak egy-két alkalommal. Illetve néha 3250-3300-ig 5.-ben is, mikor pályán valaki szüttyög előttem 120-szal, mikor megpróbálnám megelőzni és mellette vagyok akkor meg elkezdi nyomni 150-nel. Majd mikor visszasorolok elé, ismét beáll 120-ra. Még nem sikerült megértenem, hogy ez egyeseknek mire jó...

Egyszer írta valaki egy másik fórumon, hogy ő 4000-es fordulattal szokta kikormolni ugyan ezt a motort egy Comboban. Egyszer kipróbáltam hogy nem váltottam föl teljesen és 3800 körül tartottam pár percig a fordulatot, de ez nekem nem tetszett. Akkor már hangoskodik meg elég nagy a fogyasztás. Végül arra jutottam, ha 2 órát megyek folyamatos 3000-es fordulattal, akkor ott úgyis kiég aminek ki kell égnie. Ezt igazolja az is, hogy EGR-problémám még nem volt.

Igen, erre gondoltam én is hogy az ECU variál valamit a befecskendezésen. Akkor lehet tényleg ez van, köszi. :)

Igaz, hogy nekem z17dtl van, de majdnem ugyanaz.

Az 1. pontban amit leírtál nekem is teljesen ugyanígy viselkedik, de inkább csak hidegen, ahogy bemelegszik egész viselhető hangja lesz.

Valamint a motorfékes/egyenes úton egyenletes haladásnál kerregés is megvan. Már pont akartam kérdezni, hogy ezek ilyenek vagy nekem van valami baja, de úgy nézki, hogy picit megnyugodhatok. :)

Először én is azt hittem, hogy valami abnormális szelephang lesz, de nem. Úgy tűnik alapból ilyen a dízel.

Módosítva : Cserenkov
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Váltóba kell olajat cserélni ha igen menyi km után?? Milyen való bele és hány Liter ?:

Válaszokat előre köszönöm!

Megoszlanak a vélemények. Gyári ajánlás szerint nem kell. A szerelőm szerint se kell, mert nem éri se hő- se kémiai terhelés mint pl a motorolajat.

Van aki szerint meg kell, mert leengedte és trutymós volt neki.

Nekem csak azért lett leengedve, mert a lendkerék csere okán meg lett bontva a váltó. Akkor már friss olajat kapott, nem a használt ment vissza bele.

Gyári GM ment bele, ilyen: https://cromax.hu/150000000-olajfolyadek/151670000-olaj/151670689-valtoolaj/187672-valtoolaj-opel

Az enyémbe (F23) 1,75l kell. Milyen a váltód?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Megoszlanak a vélemények. Gyári ajánlás szerint nem kell. A szerelőm szerint se kell, mert nem éri se hő- se kémiai terhelés mint pl a motorolajat.

Van aki szerint meg kell, mert leengedte és trutymós volt neki.

Nekem csak azért lett leengedve, mert a lendkerék csere okán meg lett bontva a váltó. Akkor már friss olajat kapott, nem a használt ment vissza bele.

Gyári GM ment bele, ilyen: https://cromax.hu/150000000-olajfolyadek/151670000-olaj/151670689-valtoolaj/187672-valtoolaj-opel

Az enyémbe (F23) 1,75l kell. Milyen a váltód?

Azért ez evidens... :)

Trutymós azoknál szokott lenni, ahol elő van írva a csere és mondjuk a periódus 2-3 szorosát megteszik vele...

Nálunk ha megbontás nem indokolja csak felesleges környezetszennyezésnek tartom... Egyébként a szervóolajat sem kell cserélni, az is élettartamra szól, a szintet viszont érdemes ellenőrizni... :)

Link to comment
Megosztás:

Azért ez evidens... :)

Trutymós azoknál szokott lenni, ahol elő van írva a csere és mondjuk a periódus 2-3 szorosát megteszik vele...

Nálunk ha megbontás nem indokolja csak felesleges környezetszennyezésnek tartom... Egyébként a szervóolajat sem kell cserélni, az is élettartamra szól, a szintet viszont érdemes ellenőrizni... :)

Szervó olaj szint tartályon van ? nekem 2. csík alatt van egy fél centivel....

Link to comment
Megosztás:

Azért ez evidens... :)

Trutymós azoknál szokott lenni, ahol elő van írva a csere és mondjuk a periódus 2-3 szorosát megteszik vele...

Nálunk ha megbontás nem indokolja csak felesleges környezetszennyezésnek tartom... Egyébként a szervóolajat sem kell cserélni, az is élettartamra szól, a szintet viszont érdemes ellenőrizni... :)

Szervó olaj szint tartályon van ? nekem 2. csík alatt van egy fél centivel....

Link to comment
Megosztás:

Trutymós azoknál szokott lenni, ahol elő van írva a csere és mondjuk a periódus 2-3 szorosát megteszik vele...

Most nem keresem vissza, de emlékeim szerint itt írta valaki H Astrára.

Amit az előbb írtam, azzal azt akartam mondani, hogy ha nem lett volna megbontva a váltóm, én sem cseréltettem volna benne külön olajat.

Link to comment
Megosztás:

Most nem keresem vissza, de emlékeim szerint itt írta valaki H Astrára.

Amit az előbb írtam, azzal azt akartam mondani, hogy ha nem lett volna megbontva a váltóm, én sem cseréltettem volna benne külön olajat.

Az én voltam. 7 évesen a z18xer motor és a túlmelegedesre hajlamos váltó komboja betett az olajnak szépen. Nem akarok senkit meggyozni de érdemes végig gondolni az olajcsere költséget ami nekem a gyári tömítés cserével munkadijjal volt 15 és egy új bontott váltó ára ami nyilván ennek többszöröse. Felnőtt emberek vagyunk mindenki előtti mit vállal be. De szkeptikus vagyok az élettartam olajokkal kicsit úgy érzem olyan mint az örök élet ingyen sör. Igeretnek jó de a megvalósítás még várat magára.....

Irónia ON

persze hogy élettartam 4-5 év után egy gyári új váltó az GTK azaz addig tartott a kocsi élettartama.

Irónia OFF

Link to comment
Megosztás:

Az én voltam. 7 évesen a z18xer motor és a túlmelegedesre hajlamos váltó komboja betett az olajnak szépen. Nem akarok senkit meggyozni de érdemes végig gondolni az olajcsere költséget ami nekem a gyári tömítés cserével munkadijjal volt 15 és egy új bontott váltó ára ami nyilván ennek többszöröse. Felnőtt emberek vagyunk mindenki előtti mit vállal be. De szkeptikus vagyok az élettartam olajokkal kicsit úgy érzem olyan mint az örök élet ingyen sör. Igeretnek jó de a megvalósítás még várat magára.....

Irónia ON

persze hogy élettartam 4-5 év után egy gyári új váltó az GTK azaz addig tartott a kocsi élettartama.

Irónia OFF

Nekem eddig 2 autóm volt, az egyiket 12 évesen 260 ezerrel adtam el, a másikat9 évesen 160 ezerrel, de nem emlékszem, hogy cseréltettem volna benne olajat. Ráadásul mindegyik tökéletesen működött.

Link to comment
Megosztás:

Nekem eddig 2 autóm volt, az egyiket 12 évesen 260 ezerrel adtam el, a másikat9 évesen 160 ezerrel, de nem emlékszem, hogy cseréltettem volna benne olajat. Ráadásul mindegyik tökéletesen működött.

Szerencsés vagy. Ismeretségi körben igaz hogy távol-keleti típusok de hullottak váltó problémák miatt. Mint kiderult ott kellett volna cserélni. Fura mód az én astramban sem ártott. De mondom senkit nem akarok meggyozni csak leirom amit tapasztaltam és dönt mindenki felnőtt módjára. Én ebben hiszek ????

Link to comment
Megosztás:

Szerencsés vagy. Ismeretségi körben igaz hogy távol-keleti típusok de hullottak váltó problémák miatt. Mint kiderult ott kellett volna cserélni. Fura mód az én astramban sem ártott. De mondom senkit nem akarok meggyozni csak leirom amit tapasztaltam és dönt mindenki felnőtt módjára. Én ebben hiszek ????

A mostaniban automata váltó van, mindenképpen fogok majd olajat cserélni, bár okosok szerint nem kell. Igaz, hogy nem olcsó mulatság, de a váltó felújítás sem. Főleg, hogy csak a szeleptömb 250 ezer körül mozog.

Mondjuk arra is számítok, hogy 250 ezer km körül úgyis fel kell újítani, mert bár jó dolog ez, csak költséges.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Adalékot szeretnék Opelba önteni 88kw !!

Spuri(Kék) VAGY Castrol TDA!

Vélemények??

Szia!

Spurit én már próbáltam. Igaz nekem dízelhez ilyen pirosas színű löttyöt adtak, a kék nem tudom milyen.

Az ég világon semmi hatását nem vettem észre. Úgyhogy maradok a jófajta MaxxMotionnál és nem öntögetek bele semmit pluszban.

Link to comment
Megosztás:

Én már cseréltem váltót elégett olaj miatt.nem is olyan régen. én biztos cserélem ezután 40-50 ezrenként.megéri.

Mi az, hogy elegett olaj? Es honnan tudod, hogy pont 40-50ezer alatt "eg el"?

Az en hulye autom 280ezer alatt sem egette el, vagy ha igen, akkor igy is mukodik :)

Link to comment
Megosztás:

Mi az, hogy elegett olaj? Es honnan tudod, hogy pont 40-50ezer alatt "eg el"?

Az en hulye autom 280ezer alatt sem egette el, vagy ha igen, akkor igy is mukodik :)

Az előző autóm egy corsa 1.3 cdti van volt. 595 000 km-rel adtam el,és azt sem tudom,volt-e benne váltóolaj,pedig 5 évig gyúrtam.

60 ezres váltóolajcsere-ajánlás van a h astra dizelhez a gyárban.én sem hittem. azonnal linkelek be néhány képet a váltó alkatrészekről.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.