Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Köszi a listát. Tehát akkor ezekkel kell komolyabban foglalkozni:

ECN 227911 Rés érzékelése a beömlő levegő rendszeren

ECN 38008 Izzítógyertya/fűtőáramkör funkció-rendellenesség

ECN 110963 Örvénylés vezérlőelem működési zavar

A középsőnél gondolom gyertyacsere a megoldás. A másik kettőnél merre érdemes elindulni? Mit érdemes megnézni? Amúgy érdekes de ma este melóhelyről hazafelé annak ellenére hogy ugyanúgy égett a kis ikon, a kocsi ment mint a vihar, hibátlanul húz ahol kell...

Balu

P2279- Ezt bagyon magyarázni nem kell. Átnézni a szívórendszert: légszűrőház, csövek, bilincsek, csatlakozások, coolerhűtő, gumicsövek, magyarul valahol falsot szív.

P380- Vagy gyertya, vagy izzítórelé, vezetékszakadás, zárlat, kontakt hiba.

P1109- Folytószelep helyzetérzékelő, itt inkább méregetni kéne értékeket, szerintem először megnézni a kontaktot a csatlakozónál+kitakarítani a fogytószelep házat.

Gabb

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 2007-es 1.6 os benzines astrát vásároltam,utólagos gáz-szettel.A problémám az,hogy nem "húz" az autó.Szépen jár a motorja,csak gyorsulni nem gyorsul...:-(

Elmentem megnézetni autóvillamosággi szerelővel,aki a rádugott kütyü kiolvasása után a "szívócsőhossz változás állító" hibáját olvasta ki,majd egy opelos technikus konzultálását követően lehervasztotta a jókedvet az arcomról:új ára ennek az alkatrésznek 170 000.:-( Az új eszköz beszerelése után meg még át is kell programozni értékeket,amik alapján ez a szabályzó működik. Benzineseknél olyan 100e km körül jelentkezni szokott állítólag,az enyémben 64e van,de mivel gázos, elképzelhető hogy amiatt jött elő korábban.

Tudtok erre valamit mondani? Lehet ezt az alaktrészt javítani? Mit is csinál ez tulajdonképpen?

Kösz a válaszokat előre is!

üdv!

Link to comment
Megosztás:

aha :)

Kösz a választ!

És akkor amit az én szerelőm mondott a szívőcsohossz-állítóról, (a hiba kiolvasásakor is az volt a gépén,mindkétszer), az nem igazán a helyes diagnózis?

Van valami köze a twinport-szelepnek a szívócsőhossz-állításhoz?

Ezt a twinport-szelepet hogyé adják? És ebből hány kell? Ha tudnál új és bontott árat hozzávetőlegesen, azt is nagyon megköszönném

Bocs még egyszer a hülye kérdésekért, de sajnos az autókhoz nem nagyon nem értek...:-(

Kösz és üdv! ;-)

Link to comment
Megosztás:

Kösz a választ!

És akkor amit az én szerelőm mondott a szívőcsohossz-állítóról, (a hiba kiolvasásakor is az volt a gépén,mindkétszer), az nem igazán a helyes diagnózis?

Van valami köze a twinport-szelepnek a szívócsőhossz-állításhoz?

Ezt a twinport-szelepet hogyé adják? És ebből hány kell? Ha tudnál új és bontott árat hozzávetőlegesen, azt is nagyon megköszönném

Bocs még egyszer a hülye kérdésekért, de sajnos az autókhoz nem nagyon nem értek...:-(

Kösz és üdv! ;-)

bontott olyan 100 körül, az új olyan 160.180 körül.

de ugyanaz amit a szerelőd mondott, csak máképp hivják.....

1 darab van belőle :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

H astra vásárlása előtt állok, mindenképpen DIESEL -re gondoltam.

Kinéztem egy 1.7 cdti-t csak abban nem vagyok biztos, hogy hány lóerős, ill. oda van írva de lehet, hogy tévesen.

Az autó 2007 márciusi kiadás 5 sebességes CARAVÁN és a CDTI felirat minden betűje króm szinü,nézegettem a használtautó.hu-t és ott páran 80 lóerőt írnak,valaki meg 100-at.

Annyit tudok,hogy a CDTI-ből a piros TI az 100 lovas.

A kérdésem az,hogy a króm szinű TI jelölésübe is raktak 100 lovas mocit vagy csak a 80 lovast?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

H astra vásárlása előtt állok, mindenképpen DIESEL -re gondoltam.

Kinéztem egy 1.7 cdti-t csak abban nem vagyok biztos, hogy hány lóerős, ill. oda van írva de lehet, hogy tévesen.

Az autó 2007 márciusi kiadás 5 sebességes CARAVÁN és a CDTI felirat minden betűje króm szinü,nézegettem a használtautó.hu-t és ott páran 80 lóerőt írnak,valaki meg 100-at.

Annyit tudok,hogy a CDTI-ből a piros TI az 100 lovas.

A kérdésem az,hogy a króm szinű TI jelölésübe is raktak 100 lovas mocit vagy csak a 80 lovast?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Nekem piros TI betűm van és 100 lovas, de ez nem jelent semmit, a legbiztosabb, ha kérdezel egy motorkódot, abból kiderül.

Z17DTL-80LE

Z17DTH-101LE

Z17DTJ-110LE

Link to comment
Megosztás:

Nekem piros TI betűm van és 100 lovas, de ez nem jelent semmit, a legbiztosabb, ha kérdezel egy motorkódot, abból kiderül.

Z17DTL-80LE

Z17DTH-101LE

Z17DTJ-110LE

Köszi a segítséget gabb.

Nem kötekedni akarok de ha a forgalmiba tévesen 101 le van írva akkor ő automatikusan a Z17DTH-t fogja odaírni motorkódnak, nincs magán a motorblokkon valami kód vagy valami felirat amiből egyértelműen kiderül, hogy hány lovas?

Link to comment
Megosztás:

Ez biztos?? Mert én 110 lovasnak vettem a vasat, de a motorszámom Z17DTR-el kezdődik.

Akkor ez most 125 lovas, csak el van írva a kilowatt a forgalmiban 81-nek?

Örülj neki kevesebbet kell fizetned :)

Éppen ezért érdekel engem is a jelölés,hogy feleslegesen ne fizessek a teljesítmény után többet mint amennyi valójában a KW/LE :)

Link to comment
Megosztás:

Örülj neki kevesebbet kell fizetned :)

Éppen ezért érdekel engem is a jelölés,hogy feleslegesen ne fizessek a teljesítmény után többet mint amennyi valójában a KW/LE :)

Akkor le kell olvasni a motorról a motorkódot, az tuti. Egyébként a központi nyilvántartásban nem az ügyintézők találják ki, hogy hány LE-s a motor, hanem a motorkód határozza meg.

Link to comment
Megosztás:

Akkor le kell olvasni a motorról a motorkódot, az tuti. Egyébként a központi nyilvántartásban nem az ügyintézők találják ki, hogy hány LE-s a motor, hanem a motorkód határozza meg.

Sikerült közben rájönnöm, hogy elírták a forgalmimban a motorszám elejét. Szerintetek lehet ebből gondom még később? Csak mert engem nem zavar, főleg hogy tudom a frankót ha esetleg alkatrészt kéne vennem vagy ilyesmi.

Mellesleg sikerült lezavarni vele egy 1100 km-es túrát 5.2-es átlaggal. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy Asta H diesel motorjai közül melyek a részecskeszűrősek? Te hát pl arra gondolok, hogy Fordnál az 1.6 90LE-s az nem de a 110LE-s már részecskeszűrős és ha jól tudom 120.000-nél cserélni kell ami nem olcsó mulatság. Mert ha Opelnél is így van hogy mondjuk az 1.7 100LE-s nem de a 110LE-s olyan akkor inkább a gyengébbet nézem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy Asta H diesel motorjai közül melyek a részecskeszűrősek? Te hát pl arra gondolok, hogy Fordnál az 1.6 90LE-s az nem de a 110LE-s már részecskeszűrős és ha jól tudom 120.000-nél cserélni kell ami nem olcsó mulatság. Mert ha Opelnél is így van hogy mondjuk az 1.7 100LE-s nem de a 110LE-s olyan akkor inkább a gyengébbet nézem.

Hy.

nekem 100lovas van, de abban nincsen, nem tudom, hogy az erösebbikben van e, de úgy tom, hogy az 1.9esekbe van. Nem biztos, hogy cserélni kell 120ezrenként, elvileg kiégeti magát automatikusan.

Link to comment
Megosztás:

Hy.

nekem 100lovas van, de abban nincsen, nem tudom, hogy az erösebbikben van e, de úgy tom, hogy az 1.9esekbe van. Nem biztos, hogy cserélni kell 120ezrenként, elvileg kiégeti magát automatikusan.

Lehet, hogy bizonyos ujabb motorokhoz automatikusan jar, de korabban rendelheto extra volt, igy a motor tipusabol nem egyertelmu, hogy van-e.

Link to comment
Megosztás:

bontott olyan 100 körül, az új olyan 160.180 körül.

de ugyanaz amit a szerelőd mondott, csak máképp hivják.....

1 darab van belőle :)

Bocs,hogy megint ezzel zaklatlak,csak próbálom kinyomozni,hogy mi is kell az autómba...

Az egyik szervizben azt az információt kaptam, hogy az 5850176 cikkszámú (szívócsonk) alakatrész,ami elromolhatott az elmondottak alapján, ez egyben tartalmazza a szívócsövet és a twinport-szelepet,de ennek ára elmarad a 180e től,azaz kb 100 000 Ft(szervizenként változó)

Egyik helyen még azt mondták,h nem biztos,h nekem egyben kell megvennem, mert a szívócsonk tartalmaz egy vákumdobozt,ami külön is megvásárolható, ennek ára ~80 000 Ft, és egy vezérlőszelepet elektronikával, ára 6450 Ft...Ez a szerviz még csak ilyen vezérlőszelepet cserélt...

Namost innentől lesz gyanús a dolog,h akkor nekem miért is mondanak 180 000,ahogy Te is? Nem jó alkatrészt nézünk?Ebben a témában nem találtak ilyen áru alkatrészt,csak azt,amit fentebb is írtam.

Fel tudnál Te vagy valaki más világosítani,hogy itt milyen alkatrészről van szó,netán cikkszámot is tudna?

Kösz!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.