Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Na javitsatok ki de én ugy tudom Hastranal TID(Time info display) BID(Board info display) GID(Grafic info display) CID(Color info Display) Ha van Recmodul az autoban azaz ha a csomagtartoban a bal oldali nagyobb fedél alatt egy szép nagy kb25x25cm biztositék tablat halom vezetékkel van vagy ha vna vonohorog akkor fel lehet programozni a BID től felfelé de gidre ha jol tudom alapbóm mar jar.

Link to comment
Megosztás:

emmeg pedig a MID.

erre már fel lehet programozni ha a computer engedi...

Hurrá, az enyém ilyen! Találtam is valakit akinek van tech2-je, ráadásul ha nem jön össze, akkor fizetni sem kell, úgyhogy egy próbát biztosan megér.

Köszi a segítséget mindenkinek! Majd megírom a tapasztalatokat.

Link to comment
Megosztás:

Hurrá, az enyém ilyen! Találtam is valakit akinek van tech2-je, ráadásul ha nem jön össze, akkor fizetni sem kell, úgyhogy egy próbát biztosan megér.

Köszi a segítséget mindenkinek! Majd megírom a tapasztalatokat.

kell hozzá CAN DI modul is, ha az nincs, neki se álljatok, mert nem fog menni....

Link to comment
Megosztás:

valaki meg tudná mondani, hogy mit takarhat az " ECM 050074 " hibakód? ezt írja ki a fék + gáz lenyom és gyújtás ráad trükkre, de se neten, se az autodatacd-ben nem találom nyomát ilyennek, csak P0xxx, P2xxx, U0xxx kódokat láttam... :(

az szerintem nem hibakód. az inkább valaminek a szoftver verziója vagy ilyen...

programpzáskor is valami ilyet szokott kiirni a km óra helyén...

Link to comment
Megosztás:

valaki meg tudná mondani, hogy mit takarhat az " ECM 050074 " hibakód? ezt írja ki a fék + gáz lenyom és gyújtás ráad trükkre, de se neten, se az autodatacd-ben nem találom nyomát ilyennek, csak P0xxx, P2xxx, U0xxx kódokat láttam... :(

Fahrgeschwindigkeits-Geber Funktionsstörung németül

Vehicle Speed Sensor Malfunction angolul

Egyébként a hibakod ebben az esetben ugynézki hogy P0500 az utolso két számjegyet le kell hagyni a 3 betüt is ésP vel hejetesíteni azaz Opelszerviz azzal tud valamit kezdeni hogy P0500

Link to comment
Megosztás:

Fahrgeschwindigkeits-Geber Funktionsstörung németül

Vehicle Speed Sensor Malfunction angolul

Egyébként a hibakod ebben az esetben ugynézki hogy P0500 az utolso két számjegyet le kell hagyni a 3 betüt is ésP vel hejetesíteni azaz Opelszerviz azzal tud valamit kezdeni hogy P0500

thx, másik fórumon már sikerült választ találni rá... gondolom amíg nem villog a műszerfal addig nincsen nagy gond... :(

Link to comment
Megosztás:

thx, másik fórumon már sikerült választ találni rá... gondolom amíg nem villog a műszerfal addig nincsen nagy gond... :(

hat igy van. nagy gond nincs. csak esetleg a köv szerviznel erdemes megemliteni. igaz neznek mint a hal a szatyorban hogy te honna tudsz ilyeneket.

Link to comment
Megosztás:

Csak egy kis info ha valaki esetleg nem tudná.

A minapjöttem hazafelé Prágából és megáltam tankolni amikor újra kimentem az autópályára és be akartam kapcsolni a tempomatot azt hittem hogy az 1 hetes autó már is beszart,mivel a tempomat az istennek se akart bekapcsolni.

Megáltam a következő pihenőnél hogy kulcsot ki és újra be metodust eljátszam hátha jó lessz de nem.

Mikor is megyek tovább lassacskán beletörödve hogy 400 km még saját lábbal kell levezetni,mikor is az egyik utas megkérdezte,hogy mire figyelmeztet a komputer.

Szegényke csak jelezte hogy 3 fok alatt vagyunk és csuszhat az út.

Miután ezt le ok-éztam a tempomat hibátlanul müködött.

Szoval pro-kontra ha valakinek ilyen jellegű a problémája az elöször ezt ellenörizze.

Mindenkinek és kis családjának Nagyon Kellemes Békés Boldog Karácsonyi ünnepet kívánok

Alex

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Elöször is üdv mindenkinek. Én még nem szoltam hozzá semelyik témához, most megprobálom leirni a gondom.

Nekem 2oo5.ös h astrám van 1.9 CDTI-is viszont CDH -s a blokk benne és a forgalmiba az van irva hogy a motorkod nem azonosithato ami pedig tisztan láthato a motortérben. Azt már megtudtam hogy az egyik 120 le-s a másik 150 le-s az elképzelhetö hogy mivel németo-bol lett hozva hogy a gyár tévedett ? Az ajto oszlopon 88 kw van irva.Mit szoltok hozzá. :huh: KWS252.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Elöször is üdv mindenkinek. Én még nem szoltam hozzá semelyik témához, most megprobálom leirni a gondom.

Nekem 2oo5.ös h astrám van 1.9 CDTI-is viszont CDH -s a blokk benne és a forgalmiba az van irva hogy a motorkod nem azonosithato ami pedig tisztan láthato a motortérben. Azt már megtudtam hogy az egyik 120 le-s a másik 150 le-s az elképzelhetö hogy mivel németo-bol lett hozva hogy a gyár tévedett ? Az ajto oszlopon 88 kw van irva.Mit szoltok hozzá. :huh: KWS252.

A németeknél elterjedt a 120 Le s változat. A forgalmi az van irva hogy a motorszám nem olvasható gondolom. Hát igy nehez megmondani annak örülj ha 150Le és csak a 120 ra fizetsz súlyadót de ha forditva akkor utánna kell járni.

Link to comment
Megosztás:

A németeknél elterjedt a 120 Le s változat. A forgalmi az van irva hogy a motorszám nem olvasható gondolom. Hát igy nehez megmondani annak örülj ha 150Le és csak a 120 ra fizetsz súlyadót de ha forditva akkor utánna kell járni.

Azt nem tudom mi alapján tudnám kideriteni, de biztosan valami megkülömbözteti a két motort vegy szelepszám vagy valami, volt egy fötengelysimering csere de a szerelö baján egyik legjobb azt mondta nem találkozott opelba ilyen mocival csak az Alfákban.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom mi alapján tudnám kideriteni, de biztosan valami megkülömbözteti a két motort vegy szelepszám vagy valami, volt egy fötengelysimering csere de a szerelö baján egyik legjobb azt mondta nem találkozott opelba ilyen mocival csak az Alfákban.

Az 1.9 es blokk az Fiat diesel. most került bele az uj H astrakban. Utánna nézek hogy lehet megkülönböztenti a ket motort.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom mi alapján tudnám kideriteni, de biztosan valami megkülömbözteti a két motort vegy szelepszám vagy valami, volt egy fötengelysimering csere de a szerelö baján egyik legjobb azt mondta nem találkozott opelba ilyen mocival csak az Alfákban.

a 120 lovas 8 szelepes, a 150 lovas pedig 16-os - valószínűleg a szerelő meg tudja mondani mit látott... egyébként kéne lennie adattáblának is a motortérben valahol, arról ki kéne derülnie mi az igazság...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.