Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

S.O.S. KÉRDÉSEM lenne:

Vezérlést + fékeket cserélek az autóban. Vízpumpákat nézegetem (elvileg ezt is cserélni kell), és lenne pár fajta:

SKF - közép árfolyam

Valeo, Meyle, Lpr - olcsók (10e huf körül).

Én elvileg az SKF-et néztem, de az 6-7000Ft-al drágább mint a többi. Nem akarok minőségtelent rakni az autómba, de a meyle-valeo típusokról sem hallottam rosszakat.

Ti melyiket vennétek??? SOS lenne, mert még ma megrendelném...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudsz mellélőni szerintem, bár az LPR-t nem ismerem annyira (láttam már ilyen gyártmányt, asszem suzukiban)..

Én a Meylére szavaznék, ha az olcsóbbak közül választanék:)! Egységes a garanciaidő az összesre? Ha nem akkor a leghosszabbat:D!

S.O.S. KÉRDÉSEM lenne:

Vezérlést + fékeket cserélek az autóban. Vízpumpákat nézegetem (elvileg ezt is cserélni kell), és lenne pár fajta:

SKF - közép árfolyam

Valeo, Meyle, Lpr - olcsók (10e huf körül).

Én elvileg az SKF-et néztem, de az 6-7000Ft-al drágább mint a többi. Nem akarok minőségtelent rakni az autómba, de a meyle-valeo típusokról sem hallottam rosszakat.

Ti melyiket vennétek??? SOS lenne, mert még ma megrendelném...

Link to comment
Megosztás:

S.O.S. KÉRDÉSEM lenne:

Vezérlést + fékeket cserélek az autóban. Vízpumpákat nézegetem (elvileg ezt is cserélni kell), és lenne pár fajta:

SKF - közép árfolyam

Valeo, Meyle, Lpr - olcsók (10e huf körül).

Én elvileg az SKF-et néztem, de az 6-7000Ft-al drágább mint a többi. Nem akarok minőségtelent rakni az autómba, de a meyle-valeo típusokról sem hallottam rosszakat.

Ti melyiket vennétek??? SOS lenne, mert még ma megrendelném...

Egyikkel sem lesz baj, a felsoroltak közül a Valeo-t választanám.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A doksi azt írja, hogy a "Motorvezérlõ elektronika, sebességváltó elektronika 3, indításgátló, dízelüzemanyag-szûrõ 3" visszajelző a gyújtás bekapcsolását követõen

néhány másodpercig világít. Nálam motor indításig világit, aztán elalszik szinte azonnal. Kell-e szerintetek ezzel foglalkoznom, ha a szervíz hibát nem olvasott ki a gépből?

Köszi,

R

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A doksi azt írja, hogy a "Motorvezérlõ elektronika, sebességváltó elektronika 3, indításgátló, dízelüzemanyag-szûrõ 3" visszajelző a gyújtás bekapcsolását követõen

néhány másodpercig világít. Nálam motor indításig világit, aztán elalszik szinte azonnal. Kell-e szerintetek ezzel foglalkoznom, ha a szervíz hibát nem olvasott ki a gépből?

Köszi,

R

Ha az a sárga ikon világít,amire gondolok,akkor szerintem nem kell vele foglalkoznod.

Az nekem is a motor indítás után alszik el.

Link to comment
Megosztás:

Ha az a sárga ikon világít,amire gondolok,akkor szerintem nem kell vele foglalkoznod.

Az nekem is a motor indítás után alszik el.

Kösz, akkor azzal nem foglalkozom.

Még egy kérdés merült fel bennem, Terhelés alatt (értsd nyomom dinamikusan a gázpedált) 1300 és 1500 közötti fordulatszám között a motor felől sípoló hang jön. Se 1300 alatt nincs semmi hang, se 1500 fölött. Ez mi lehet? Gondolom a generátornak hangot kellene adnia bármilyen fordulaton ha probléma lenne vele, nem?

R

1.9 CDTI 2007

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna nekem segíteni valaki akinek 5 ajtós H-ja van? A kalaptartó "elforduló" rögzítéséről kellene nekem egy kép, mert nekem ott egy hatlapvégű műanyag dugó van, ami nem hiszem, hogy gyári, mert folyton zörög a kalaptartó és nem fekszik fel rendesen. Vagy lehet hogy a kalaptartóra ragasztott műanyaggal van a gond?

Köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Ha az a sárga ikon világít,amire gondolok,akkor szerintem nem kell vele foglalkoznod.

Az nekem is a motor indítás után alszik el.

Csak, hogy megnyugtassalak nekem is akkor alszik el. Nekem már volt olyan, hogy nem aludt el, de akkor írt is a hibatárolóba <_<

Link to comment
Megosztás:

Vezérlés csere előtt állok!

1.7 cdti 125 le

milyen szijat,görgőket,vizpumpát vegyek bele?

ajánlottak boltban sokfélét!

pl skf görgők meg continental szij!

miket kell egyébként cserélni vezérlés cserekor?

Én cserekor Dayco szíjat és skf görgőket tettem. A continental is jó márka, de választhatsz még GATES-t, BOSCH-t.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltünk a hátsó futómű felöl jövő dübögésről.

Megnéztük tegnap az egyémet is.

Semmi...

Minden rögzitési pont ép....

Egy utolsó dobásunk van.Esetleg a szilentek bekeményedtek....

Rendeltünk hozzá egyet próbából.Kicseréljük,megnézzük.

Jelzek.

Szia.

Nekem is van ez a jellegzetes " kopogó" hang a hátsó futóműben.

Opel szervizben is nézték. Kétszer ellenőriztettem a futóművet. Lengéscsillapítók jók.

Tehát minden jó csak a kopogás hallatszik <_<

Eddig senki nem tudta hogy mi ez !

Szerviz szerint az IDS+ futóművek ilyenek.

Én ezt ne tudom elhinni.

Azt gondoltam, hogy a 17-es kereke miatt van de a téli 16-al is csinálja.

Nagyon örülnék, ha sikerülne valakinek megoldani ezt a gondot.

Link to comment
Megosztás:

én meg egyiketse ajánlom. csak a gyáit. mertha hibás, vagy nem bir 90E km-t csak 85 öt és elszakad akkor fogtok igazán sírni... spóroltál 10 ezer forintot, és elbuktál félmilliot.......

megéri?

Miért szakadna el? Jó pár autó jött már vissza vezérlés cserére, olyanok amiket mi cseréltünk ezekből a márkákból és a csereperiódus letelte után sem látszott sem a szíj fogárkában repedés, sem a görgőkön lógás, kopás, lazaság. Mind teljesíti az autó által előírt csereperiódust gond nélkül, és ha szakad a szíj, vagy megszorul a csapágy (amire még nem volt példa) akkor van rá garancia. Egyébként tudok ellenpéldát is mondani gyári szett 90e. km után a csapágy majdnem szétesett, a vízpumpa lógott és szivárgott...

Ja és a GM sem, és más autógyártó sem gyárt alkatrészeket, megveszik neves beszállítóktól. Pillants rá egy gyári csapágyra, vagy szíjra!

Link to comment
Megosztás:

Miért szakadna el? Jó pár autó jött már vissza vezérlés cserére, olyanok amiket mi cseréltünk ezekből a márkákból és a csereperiódus letelte után sem látszott sem a szíj fogárkában repedés, sem a görgőkön lógás, kopás, lazaság. Mind teljesíti az autó által előírt csereperiódust gond nélkül, és ha szakad a szíj, vagy megszorul a csapágy (amire még nem volt példa) akkor van rá garancia. Egyébként tudok ellenpéldát is mondani gyári szett 90e. km után a csapágy majdnem szétesett, a vízpumpa lógott és szivárgott...

Ja és a GM sem, és más autógyártó sem gyárt alkatrészeket, megveszik neves beszállítóktól. Pillants rá egy gyári csapágyra, vagy szíjra!

ez így igaz, de nem tudom mostanában olyan szócsatákba csöppenek bele amiben én állitok valamit más meg pont az ellenkezőjét... most vagy én dolgozom rossz helyen, vagy Te :D

szóval a szijszakadt motorok pontosan 100% át utángyártott szijak okozzák - nálunk. ( na jó, legyen 99%, mert ugy kb 3 éve bejött egy 60E-t futott Vectra C... de ott a vizpumpa okozta a szijszakadást )

( kivételt képez a csereperiodust be nem tartók autói, de erről most nem beszélünk...)

szóval nekem a gyári 1. osztályú vezszijjal csak jó tapasztalatom van.

minden mással nem.......

DE hozzáteszem, hogy mindenki azt csinál amit akar.....

harc vége <_<

Link to comment
Megosztás:

ez így igaz, de nem tudom mostanában olyan szócsatákba csöppenek bele amiben én állitok valamit más meg pont az ellenkezőjét... most vagy én dolgozom rossz helyen, vagy Te :D

szóval a szijszakadt motorok pontosan 100% át utángyártott szijak okozzák - nálunk. ( na jó, legyen 99%, mert ugy kb 3 éve bejött egy 60E-t futott Vectra C... de ott a vizpumpa okozta a szijszakadást )

( kivételt képez a csereperiodust be nem tartók autói, de erről most nem beszélünk...)

szóval nekem a gyári 1. osztályú vezszijjal csak jó tapasztalatom van.

minden mással nem.......

DE hozzáteszem, hogy mindenki azt csinál amit akar.....

harc vége <_<

Azért dolgoznék rossz helyen, mert nem volt még szíjszakadás? Én ezt nem mondanám rossznak és ez remélem így is marad!

Nem vagyok az a vitatkozós fajta, de azt mondom, hogy mind a gyári, mid az utángyártott kibírja a csereperiódust, sőt még többet is. Mindenki döntse el, hogy mit tesz az autóba.

Link to comment
Megosztás:

Szia UHUHU! Köszönöm szépen érdeklődésed <_< elmentem a Weszi fiuhoz törökbálintra azt mondta ismeritek egymást,voltam nála 4-5 alkalommal mire teljesen véletlenül jött rá hogy az egr szelepem hamarabb adott jelet állitolag, azt hiszem tech 2 programmal nézte az élő adatot és akkor jőtt ki a hibám, már mint az autó rángatás ugyhogy nagyon megszivtam mind a hengerfejjel amit le se kellett vona szednem,meg gondolom olvastad azt a rengeteg hibát ami volt, ráköltöttem vagy 2 kilot mire megtalálta a hibát.Hamarabb kellett volna vele találkoznom.hál istennek a kocsi most jó, és a fogyasztásom is 6-8 és 7,2 között van.Bizom benne hogy igy marad.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.