Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Én bementem a szélvédősökhöz, ők meg kétoldalit használtak:)!

Mázlid, hogy nem tört össze, nekem úgy esett ki, hogy pucoltam, elengedtem lebillent, de elkaptam:D!

Tényleg mázli. Menetközben láttam, hogy nagyon remeg. Megálltam, de hozzányúltam, hogy megnézem és a kezemben maradt. Aztán végül FBS-sel ragasztottam vissza a tükörfűtés miatt, hogy az egész felülete érintkezzen a kis fűtőlappal. Meglátjuk meddig bírja:)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg mázli. Menetközben láttam, hogy nagyon remeg. Megálltam, de hozzányúltam, hogy megnézem és a kezemben maradt. Aztán végül FBS-sel ragasztottam vissza a tükörfűtés miatt, hogy az egész felülete érintkezzen a kis fűtőlappal. Meglátjuk meddig bírja:)

Az FBS nagyon jó ragasztó szerintem bírni fogja!<_<

A tetősínes vacakot állítóleg nem lehet külön kapni..:angry:

Link to comment
Megosztás:

Lenne még egy olyan gondom, hogy a tetőcsomagtartó felfogatásánál van egy ilyen kis műanyag védő. Az nekem leesett. Olyat mi alapján tudok szerezni? Milyen árban van egy olyan? Bontóban szerintetek lehet szerezni? Előre is köszi a választ!

De lehet kapni szervizben is ,de nem ajánlanám ott a megvételét...mivel közel 5ezer az ára!!

Link to comment
Megosztás:

5ezerért nem is fogom megvenni. Nem tudom mi kerül benne annyiba... Köszi <_<

Nekem autópályán egy nagyobb tempónál repült le...amikor meg megkérdeztem h mennyi leültem majdnem!

Megvettem bontóban 600ért(nem volt könnyű találni), utána le lett karbon fóliázva az egész és most már nem fog leesni! :angry:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha van köztetek szervizes elsősorban hozzá intézném kérdését, de persze bárkitől szívesen várok véleményt. A helyzet az, hogy az 1.3-as H Astrámba tönkre ment az EGR szelep. Egyszer már leszereltem, megpróbáltam kitisztítani megmozgatni de nem javult meg. Aki ismeri, tudja elég macerás leszedni csomó vizcső és persze alig lehet hozzáférni. Most vettem egy új szelepet, és arra gondoltam, hogy az EGR hűtőt nem venném le, még ott a motoron szét csavarozom, majd utána csak a szelepet veszem le, kicserélem, majd ismét új tömítésekkel összerakom. Szerintetek megoldható így?

zoli

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A tegnapi naptól hallok egy fura hangot, amikor tekerem a kormányt (bármerre). Nem folyamatosan hallani a tekerés közben, csak amikor egy bizonyos helyzetben áll a kormány. Szóval ha középállásból teljesen kicsavarom balra, akkor kettőször hallani, méghozzá, amikor a kormány jobb küllője függőlegesen felfele áll.

A hangot műanyag súrlódásnak mondanám, vagy ahhoz hasonlítanám. Olyan, mintha a régi bakelitlejátszó tűjén végighúznád az ujjad. <_<

Sistergős, műanyagösszeérős hang.

Mi lehet ez?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek ékszíjat milyen időközönként szükséges cserélni?

Köszi.

Szia Laci!

Nekem 125e van benne, eddig még nem volt cserélve, de készülök rá, mert repedezett a felülete, de azért majd egy szerelőt megkérdezek, mert nem esne jól most az a 10000ft kiadás sem:)!

Amúgy ebben hosszbordásszíjnak hívják amire gondolsz:)!

Link to comment
Megosztás:

Szia Laci!

Nekem 125e van benne, eddig még nem volt cserélve, de készülök rá, mert repedezett a felülete, de azért majd egy szerelőt megkérdezek, mert nem esne jól most az a 10000ft kiadás sem:)!

Amúgy ebben hosszbordásszíjnak hívják amire gondolsz:)!

Hali!

Nekem is 125 ezer van benne. Kb 120ezernél voltam vele szerelőnél. Akkor azt mondta, hogy már lassan lehet hogy illene kicserélni. Hát nem tudom mikor jön el nálam az a pillanat, hogy azt mondjam csere B) Vízpumpát milyen időközönként ajánlott cserélni?

Link to comment
Megosztás:

Szia Levente!

Ok. Akkor 62e-nél még nem kell aggódnom ezek szerint. B)

Csak azért kérdeztem, mert nem vagyok otthon az ilyesmikben.

Ez a "Range" azóta is hülyeségeket ír ki. Nem nagyon értem Opelék logikáját, de biztosan igazuk van. :D

Egyszer talán majd csak jó lesz.

Köszi.

Szia Laci!

Nekem 125e van benne, eddig még nem volt cserélve, de készülök rá, mert repedezett a felülete, de azért majd egy szerelőt megkérdezek, mert nem esne jól most az a 10000ft kiadás sem:)!

Amúgy ebben hosszbordásszíjnak hívják amire gondolsz:)!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nekem is 125 ezer van benne. Kb 120ezernél voltam vele szerelőnél. Akkor azt mondta, hogy már lassan lehet hogy illene kicserélni. Hát nem tudom mikor jön el nálam az a pillanat, hogy azt mondjam csere :) Vízpumpát milyen időközönként ajánlott cserélni?

Nekem márkaszervizben azt mondták, hogy nincsen rá csereperiódus, csak akkor kell cserélni, ha már hangos, ereszt, ilyesmi:)!

Szia Levente!

Ok. Akkor 62e-nél még nem kell aggódnom ezek szerint. B)

Csak azért kérdeztem, mert nem vagyok otthon az ilyesmikben.

Ez a "Range" azóta is hülyeségeket ír ki. Nem nagyon értem Opelék logikáját, de biztosan igazuk van. :D

Egyszer talán majd csak jó lesz.

Köszi.

Majd beáll az:)!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ajánljon már valaki végre egy szakembert aki rendbe teszi a kocsimat mert már elegem van belőle!!!!

VÁROM MIELŐBB A TEL SZÁMOT!!!

Köszi

Nekem most volt ugyanilyen gondom, csak egy Zafirával B (1.9 CDTI, 120HP)!

Ott a pillangószelep volt a rossz és kompletten cserére szorult az egész...100ezer forintba került ez a művelet!

Márkaszervizben voltál már vele??

Hol laksz?

Link to comment
Megosztás:

Nekem most volt ugyanilyen gondom, csak egy Zafirával B (1.9 CDTI, 120HP)!

Ott a pillangószelep volt a rossz és kompletten cserére szorult az egész...100ezer forintba került ez a művelet!

Márkaszervizben voltál már vele??

Hol laksz?

Márkaszervizben még nem voltam mert ott lenyuzzák a bőrt ha nincs ismerős!

Hatvan és gödöllő ahol lakom!

Miért kérded?

tudsz ajánlani valakit?

neked mi volt a hibajelenség hogy pillangó szelepet kellett cserélni?

Link to comment
Megosztás:

Márkaszervizben még nem voltam mert ott lenyuzzák a bőrt ha nincs ismerős!

Hatvan és gödöllő ahol lakom!

Miért kérded?

tudsz ajánlani valakit?

neked mi volt a hibajelenség hogy pillangó szelepet kellett cserélni?

Nekem Zafiránál volt, hogy rángatott 1500-2500-as fordulaton, meg nem ment rendesen...

Van több szervizes ismerősön és pont Gödöllőn lakom!

Nekem is ott cseréltek most komplett fékrendszert, természetesen a márkaszervizes ár töredékéért!

Ha gondolod ránézhetünk az autódra, hátha meg tudjuk mondani mi lehet vele...

Link to comment
Megosztás:

Nekem Zafiránál volt, hogy rángatott 1500-2500-as fordulaton, meg nem ment rendesen...

Van több szervizes ismerősön és pont Gödöllőn lakom!

Nekem is ott cseréltek most komplett fékrendszert, természetesen a márkaszervizes ár töredékéért!

Ha gondolod ránézhetünk az autódra, hátha meg tudjuk mondani mi lehet vele...

Adj elérhetőséget és egy nevet hogy kit keressek!

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A tegnapi naptól hallok egy fura hangot, amikor tekerem a kormányt (bármerre). Nem folyamatosan hallani a tekerés közben, csak amikor egy bizonyos helyzetben áll a kormány. Szóval ha középállásból teljesen kicsavarom balra, akkor kettőször hallani, méghozzá, amikor a kormány jobb küllője függőlegesen felfele áll.

A hangot műanyag súrlódásnak mondanám, vagy ahhoz hasonlítanám. Olyan, mintha a régi bakelitlejátszó tűjén végighúznád az ujjad. :D

Sistergős, műanyagösszeérős hang.

Mi lehet ez?

Senkinek nincs ötlete? B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem megy az autó rendesen!

Nem rángat csak ingadozik az alapjárat és néha le is áll!

Nézte egy srác géppel és azt mondta minden érték rendben van!

Üzemanyag nyomással van valami probléma azt mondta!

Alapjáraton a laptop szerint 240 bar és ez ingadozik 240-270 között!

Mivel ennek mindig 240 en kellene lennie és mikor megemelkedik akkor a computer elveszi az üzemanyagot és ezért ingadozik az alapjárat!

MI LEHET A GOND SZERINTETEK???

a multkor valami pesti szakit nagyon dicsért itt valaki hogy tök rendesek,korrektek és nem lehuzósak!

Ki lehetett ez a mester?

Link to comment
Megosztás:

Nekem megy az autó rendesen!

Nem rángat csak ingadozik az alapjárat és néha le is áll!

Nézte egy srác géppel és azt mondta minden érték rendben van!

Üzemanyag nyomással van valami probléma azt mondta!

Alapjáraton a laptop szerint 240 bar és ez ingadozik 240-270 között!

Mivel ennek mindig 240 en kellene lennie és mikor megemelkedik akkor a computer elveszi az üzemanyagot és ezért ingadozik az alapjárat!

MI LEHET A GOND SZERINTETEK???

a multkor valami pesti szakit nagyon dicsért itt valaki hogy tök rendesek,korrektek és nem lehuzósak!

Ki lehetett ez a mester?

Résolaj veszteséget kell mérni, ha az jó, akkor a nyomásszabályzó szeleped rosszalkodik.

Link to comment
Megosztás:

Résolaj veszteséget kell mérni, ha az jó, akkor a nyomásszabályzó szeleped rosszalkodik.

Melyik nyomásszabályzó szelepre gondolsz?

Ami a közös nyomócső végén van?

mert ilyet kompletten beletettünk kipróbálni de azzal is ugyanezt produkálja!

valamikor viszont szépen jár de az nagyon ritka 10-1 szer :-(

Ha van résolaj veszteség akkor mi lehet a baj?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.