Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Tegnap felvetődött a családban egy autó vásárlása, amelyik "banki visszavett" autó. A legnagyobb gondot (számomra) az jelenti, hogy nincs meg egyetlen kulcsa sem. Lehetséges azt megcsinálni, hogy a papírjaival beballagok egy márkaszervízbe és csináltatok kulcsokat? Ha igen, akkor a régieket letiltják? Mennyibe kerülhet egy ilyen "műtét". Olvastam, olyan kulcsmásolók hirdetéseit, akik vállalnak ilyen munkát. Szerintetek melyik lenne a megbízható megoldás, -ha van ilyen- és főleg melyik a gazdaságosabb?

Várom a szakértői válaszokat.

Köszönettel: benkoa

Szia!

Nekem van másolt kulcsom, mert nekem is hiányzott a pótkulcs. Én kulcsosnál csináltattam, mert a márkaszervizben 38-40 lett volna kód lekérdezéssel, programozással együtt. A kulcsos 20 ból megcsinálta, eredeti bicskakulcs, marás, programozás, kódkiolvasás. Áprilisban lesz 3 éves, még elemet sem cseréltem benne. Ha nincs meg egyik kulcs sem, akkor kell a kulcs száma, vagy zár száma, az alapján is meg tudják csinálni. Az immoba 5 kulcsot lehet egyszerre feltanítani. A régi kulcsokat op-com mal le lehet tiltani. A biztonsági kód kell hozzá. Ha két másolt kulcsod lesz akkor nem tudsz cascot kötni az autóra, vagy csak nem fizet lopás esetén, valami ilyesmi van, mert az eredeti kulcsokat, forgalmit le kell adni a biztosítónál. A másolt kulcsokat egy ponttal megjelöli a gép. Ennek biztosítónál érdeklődj utána, ha akarsz biztosítást kötni.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Hallottam már olyat is, hogy valaki külföldön elhagyta az autója kulcsait, felhívta az ottani márkaszervízt, ahonnan egy pár óra múlva hoztak egy működőképes kulcsot. Az én feltevésem erre alapult, bevallom, hogy még nem győztél meg, (persze az általam hallott meséért sem vállalnék felelősséget). Nézd meg ezt a linket: http://zarnyitas-pecs.hu/autonyitas-autokulcs/ ,

érdekes. Szerintem kell, hogy legyen egy adatbázis, ahol megvan a kulcs tollazat mintázata is. Tovább kutakodok.

Valóban az autó nem túl drága.

Persze, de a kulcs kodja kell, ami mas, mint a programozashoz szukseges kod.

Alvazszam alapjan persze a kulcs kodot is meg tudjak mondani, es annak alapjan a kulcsot is legyartjak, de feltehetoen ez nem igazan olcso, es csak a markaszervizek tudjak :)

A linken azt irjak, a zarakat kodoljak at; igy mukodhet a dolog, azaz fognak egy tetszoleges kulcsot, es a zarak lamellait allitjak hozza.

Mondjuk ha mar szetszednek egy zarat, akkor a kulcsot is lehetne hozza igazitani, de ok tudjak, talan igy egyszerubb, vagy csak mese az egesz, es nem is igy csinaljak.

De arra remelhetoleg vigyaz az Opel, hogy ne legyen minden adatbazis lenyulhato sufni bt-k altal, mert abbol nagyon kinos dolgok kovetkeznenek:

Megtetszik egy auto, megvan a rendszama; ehhez le lehet kerdezni az alvazszamot, ahhoz a kulcs es a kocsi kodjat, ezekkel pedig le lehet gyartani, es fel lehet programozni az uj kulcsot.

Link to comment
Megosztás:

üdv

2006-os z16xep

az alábbi gondom lenne

egyre többször inditáskor amikor gyújtást adok elkezd az egyik kijelző villogni a müszerfalon és nem tudom inditani a kocsit,kihuzom a kulcsot,ujra próba és akkor jó

mitől lehet ez,egyre gyakrabban fordul elő

thx

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem van másolt kulcsom, mert nekem is hiányzott a pótkulcs. Én kulcsosnál csináltattam, mert a márkaszervizben 38-40 lett volna kód lekérdezéssel, programozással együtt. A kulcsos 20 ból megcsinálta, eredeti bicskakulcs, marás, programozás, kódkiolvasás. Áprilisban lesz 3 éves, még elemet sem cseréltem benne. Ha nincs meg egyik kulcs sem, akkor kell a kulcs száma, vagy zár száma, az alapján is meg tudják csinálni. Az immoba 5 kulcsot lehet egyszerre feltanítani. A régi kulcsokat op-com mal le lehet tiltani. A biztonsági kód kell hozzá. Ha két másolt kulcsod lesz akkor nem tudsz cascot kötni az autóra, vagy csak nem fizet lopás esetén, valami ilyesmi van, mert az eredeti kulcsokat, forgalmit le kell adni a biztosítónál. A másolt kulcsokat egy ponttal megjelöli a gép. Ennek biztosítónál érdeklődj utána, ha akarsz biztosítást kötni.

Üdv!

Nekem 1 db . gyári, de utánrendelt kulccsal megkötötték a cascot (benne van a kötvényben is). Ha meg van papír róla, hogy a régi kulcsok le lettek tiltva, az újak meg fel lettek tanítva, akkor a biztosító is mehet a hogyishívjákba, ugyanis a régi kulcs max. arra lesz jó, hogy kinyissák az autót, másra nem. :icon1:

Ha meg betörnek hozzám és úgy viszik el a forgalmit, kulcsot, akkor tulajdonképpen mi van? Tudomásom szerint volt már arra példa, hogy a forgalmival vitték el az autót és mégis fizetett. Ezek csak kis trükkök, amivel megpróbálnak kibújni a fizetés alól, de valóban biztosítója válogatja, hogy köt e így szerződést.

Érdemes utánakérdezni egy új zár-kulcs szettnek is, vagy esetleg bontóban sem árt érdeklődni ilyen után....

20 volt 3 éve? 2011-ben nekem is 25-ért rendeltek volna bicskakulcsot, de maradtam az alapnál, az 13 ezer volt márkaszervizen keresztül.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy onnan van az idezet... Gondolom, csak egyszerusito, vagy pongyola fogalmazas, vegulis a felhasznalo szempontjabol mindegy, csak azt kell ertenie, hogy a hasznalt kulcstol fugg a beallitas.

Tenylegesen a kulcson tarolni csak bonyolitana, dragitana a rendszert, es semmi ertelme nincs, mert masik kocsiban ugysem hasznalhato a kulcs (pedig az jo lenne, ha egy flottaban mindenki vihetne magaval a beallitasait, csak ehhez pont a kulcs nem jo).

Igazad van, a felhasználó szempontjából mindegy, miben tárolódik....aztán már átgondoltam én is, de addigra már nyomtam a "hozzászólás" gombot....persze biztos egyszerűbb így leírni a könyvben.....

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ez egy bank által erőszakkal visszavett autó, aminek a bank a tulajdonosa, tehát rendelkezik a szükséges okmányokkal, amivel eladhatja -mondjuk nekem- , de kulcsai nincsenek (az ajtó nyitva). A feltevés az (illetve a kérdés is), hogy miután az új tulajdonos hazavitte trélerrel az új szerzeményét, majd az okmányokkal beballag egy márkaszervízbe, vagy esetleg egy komolyabb kulcsmásolóba, akkor meg tudják-e csinálni az új kulcsokat? Tegyük fel, hogy még a biztonsági kód sem áll rendelkezésre. (Régebben itt olvastam a fórumon, hogy valamelyik kolléga Budapesten elment egy kulcsmásolóhoz, és ott megcsinálták az új kulcsát úgy, hogy a kódot ott helyben olvasták ki, majd fel is tanították.)

benkoa

Nekem az autóhoz adtak egy (én csak "vak" kulcsnak hívom) műanyag kulcsot, amiről bármikor lehet fizikailag tollat másolni. Ez a dohánytartó kis kübliben volt benne, amit ki lehet venni....van benne egy vájú, abban volt benne....nem nyitottam még vele fizikailag, mert félek, hogy beletörik, de a kulccsal összehasonlítva stimmel....

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1 db . gyári, de utánrendelt kulccsal megkötötték a cascot (benne van a kötvényben is). Ha meg van papír róla, hogy a régi kulcsok le lettek tiltva, az újak meg fel lettek tanítva, akkor a biztosító is mehet a hogyishívjákba, ugyanis a régi kulcs max. arra lesz jó, hogy kinyissák az autót, másra nem. :icon1:

Ha meg betörnek hozzám és úgy viszik el a forgalmit, kulcsot, akkor tulajdonképpen mi van? Tudomásom szerint volt már arra példa, hogy a forgalmival vitték el az autót és mégis fizetett. Ezek csak kis trükkök, amivel megpróbálnak kibújni a fizetés alól, de valóban biztosítója válogatja, hogy köt e így szerződést.

Érdemes utánakérdezni egy új zár-kulcs szettnek is, vagy esetleg bontóban sem árt érdeklődni ilyen után....

20 volt 3 éve? 2011-ben nekem is 25-ért rendeltek volna bicskakulcsot, de maradtam az alapnál, az 13 ezer volt márkaszervizen keresztül.

A biztosítós dolgot egy cikken olvastam régebben, azért írtam, hogy utána kell érdeklődni. Ha az opel küldte a kulcsodat akkor nem biztos, hogy van rajta pötyi, mert gyári, nem másológépen készült.

A szervizes kulcs is 3 éve lett volna 38-40 ezer, euro árfolyamtól függően, a sima egy tizes, de én bicskát akartam, és az eladó fizette :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem az autóhoz adtak egy (én csak "vak" kulcsnak hívom) műanyag kulcsot, amiről bármikor lehet fizikailag tollat másolni. Ez a dohánytartó kis kübliben volt benne, amit ki lehet venni....van benne egy vájú, abban volt benne....nem nyitottam még vele fizikailag, mert félek, hogy beletörik, de a kulccsal összehasonlítva stimmel....

Azert probald ki, hatha el is indul vele :) A VW-nel legalabbis van benne transzponder is.

Beletorni nem fog, azert annal erosebb... Viszont erdekes, hogy van, mert az Opel leirasa nem emliti.

Link to comment
Megosztás:

üdv

2006-os z16xep

az alábbi gondom lenne

egyre többször inditáskor amikor gyújtást adok elkezd az egyik kijelző villogni a müszerfalon és nem tudom inditani a kocsit,kihuzom a kulcsot,ujra próba és akkor jó

mitől lehet ez,egyre gyakrabban fordul elő

thx

ha a villáskulcsos ikon villog lehet immobilizer hiba.fék+gázra hibakód is van.lehet leejtetted a kulcsod és elég lehet a hibához ez.ha ez a baj akkor szervizben újraprogramozzák pár ezresért.hibakódot olvass de nekem is ez volt.ha villogott akkor nem inditózik.kulcs ki be és általában jó lett.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy egy mechanikus külső tükör házba át lehet-e pakolni egy elektromosan állítható "belét"?
Ma letörte egy szembe jövő a tükrömet :( (persze nem állt meg...) A fényezett burkolat szerencsére nem tört el, de a tükör műanyag háza elég rendesen...
Ahogy nézegetem egy elektromos komplett tükör 3x annyiba kerül mint a mechanikus... Gondoltam hátha a belsejét ki lehet cserélni, mert az nem sérült.
Köszönöm.
Bazsó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy egy mechanikus külső tükör házba át lehet-e pakolni egy elektromosan állítható "belét"?
Ma letörte egy szembe jövő a tükrömet :( (persze nem állt meg...) A fényezett burkolat szerencsére nem tört el, de a tükör műanyag háza elég rendesen...
Ahogy nézegetem egy elektromos komplett tükör 3x annyiba kerül mint a mechanikus... Gondoltam hátha a belsejét ki lehet cserélni, mert az nem sérült.
Köszönöm.
Bazsó

https://cromax.hu/20000000-karosszeria/21320000-muanyag-elemek/21320336-visszapillanto-tukor/185544-kulso-visszapillanto-tukor-opel-astra-h

Ez még azért baráti ár. 4/5 ajtóshoz, elektromos, de kézzel behajtható, nem alapozott burkolattal.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Lenne egy kédésem 2006 12 havi az autóm valami tirpák bele tolatott és elrepedt a jobb hátsó lámpabúra tudnék bonott autóról de az 2011 es angliából behozott autó szerintetek kilehet cserélni gond nélkül vagy valami külömbség közte? Kép alapján nem látok rajta semmi külömbséget és 10K lenne a 2db.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kédésem 2006 12 havi az autóm valami tirpák bele tolatott és elrepedt a jobb hátsó lámpabúra tudnék bonott autóról de az 2011 es angliából behozott autó szerintetek kilehet cserélni gond nélkül vagy valami külömbség közte? Kép alapján nem látok rajta semmi külömbséget és 10K lenne a 2db.

Szia.

Angol néven Wauxhall néven futnak az Opelek. Én úgy tudom, hogy az alkatrészek nagy része azonos. Kivéve ami a márkajelzés vagy a jobb kormányos kiépítés miatt más. Barátom néhány alkalommal hozott bontott alkatrészeket, azok mind tök azonosak voltak. :icon1:

Inkább a 2006 és 2011 között kiadott modellek között lehet különbség.

Üdv.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kédésem 2006 12 havi az autóm valami tirpák bele tolatott és elrepedt a jobb hátsó lámpabúra tudnék bonott autóról de az 2011 es angliából behozott autó szerintetek kilehet cserélni gond nélkül vagy valami külömbség közte? Kép alapján nem látok rajta semmi külömbséget és 10K lenne a 2db.

Anglia lévén (baloldali közlekedés) szerintem a jobboldali lámpa nem vetít annyira az út szélére mint az itthoniak (kint a baloldali lámpának van ez a szerepe). De most lehet hülyeséget mondtam.

Link to comment
Megosztás:

Anglia lévén (baloldali közlekedés) szerintem a jobboldali lámpa nem vetít annyira az út szélére mint az itthoniak (kint a baloldali lámpának van ez a szerepe). De most lehet hülyeséget mondtam.

Hátsó lámpája sérült. Vagyis én úgy értelmezem.

Szerintem a hátsó Wauxhall lámpa kompatibilis az Opellal.

Bontóban sok Wauxhall Astra H-t láttam legutóbb, mikor ott jártam.

Kombiból egyszerű kivenni a hátsó lámatestet, ferdehátúból nem tudom, de ha ott vagy a bontóban vedd ki a tied - már ha egyszerű :) - és hasonlítsátok össze, vagy próbáljátok bele a másikat.

Link to comment
Megosztás:

Anglia lévén (baloldali közlekedés) szerintem a jobboldali lámpa nem vetít annyira az út szélére mint az itthoniak (kint a baloldali lámpának van ez a szerepe). De most lehet hülyeséget mondtam.

Szia.

Egyáltalán nem, igazad van. Olyannyira, hogy a kompokon Franciaország és Anglia között lehet vásárolni takaró matricákat, amiket az ellenkező oldali közlekedésre szánt autó első lámpájára kell ragasztani, hogy ne vakítson. Kicsit kulcslyuk formára emlékeztetnek.

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Egyáltalán nem, igazad van. Olyannyira, hogy a kompokon Franciaország és Anglia között lehet vásárolni takaró matricákat, amiket az ellenkező oldali közlekedésre szánt autó első lámpájára kell ragasztani, hogy ne vakítson. Kicsit kulcslyuk formára emlékeztetnek.

Tényleg hátsót írt. Látszik reggel 7 óta most végeztem a munkával picit nem vagyok már képben. :)

Link to comment
Megosztás:

Küldettem több képet róla a köd lámpa valóban a jobb oldalon van, de szerintem kifúrható mint a G Astránál vagy ha az elektronika nem szól bele akkor húzok egy vezetéket és lesz mind a két oldalon mert a foglalat ott van az izzónak. Elmenni meg nem igazán tudok ( akarok) érte, mert oda vissza kb 600 km lenne. Nagyon rendes a bontós azt mondta, ha nem lenne jó akkor vissza veszi egy ismerősöm által kerül el hozzám a lámpatest.

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Angol néven Wauxhall néven futnak az Opelek. Én úgy tudom, hogy az alkatrészek nagy része azonos. Kivéve ami a márkajelzés vagy a jobb kormányos kiépítés miatt más. Barátom néhány alkalommal hozott bontott alkatrészeket, azok mind tök azonosak voltak. :icon1:

Inkább a 2006 és 2011 között kiadott modellek között lehet különbség.

Üdv.

Amúgy Vauxhall...biztos a VW hatás.... :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy furcsa hangjelenség a motortérben reggelente az első indításkor.

A hosszbordás szíj környékén hallom, szerintem a klímakompresszor szabadonfutója.

Esetleg egy feszítő/vezető görgő?

Pár perc múlva a hang megszűnik és másnap reggelig nincs is.

Találkozott már valaki hasonlóval? Mi lehet ez?

Ja még egy kérdés:

Z17DTH-ban hogy lehet levenni ezt a hosszbordás szíjat?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ja még egy kérdés:

Z17DTH-ban hogy lehet levenni ezt a hosszbordás szíjat?

Köszi!

Vedd ki a légszűrőházat! A szíjfeszítőt le kell nyomni. Van rajta egy lyuk, amin keresztül rögzíteni lehet lenyomott állapotba. Így le tudod venni a szíjat.

Visszarakásnál ha a helyén a szíj, kiveszed a rögzítő stiftet (ez lehet akár egy csavarhúzó is, ami pont befér oda) és már kész is.

Én így szoktam.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy furcsa hangjelenség a motortérben reggelente az első indításkor.

A hosszbordás szíj környékén hallom, szerintem a klímakompresszor szabadonfutója.

Esetleg egy feszítő/vezető görgő?

Pár perc múlva a hang megszűnik és másnap reggelig nincs is.

Találkozott már valaki hasonlóval? Mi lehet ez?

Ja még egy kérdés:

Z17DTH-ban hogy lehet levenni ezt a hosszbordás szíjat?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az "A" oszlopon lévő belső borítást hogy kell leszedni?

Erre gondolok:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/22271072/astra/a%20oszlop.jpg

Itt fut az ultrahangos érz. kábele, de nem rögzítették és "kopog".

Köszi!

Szia!

Így lehet:

a_oszlop_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Azt nem tudom, hogy pontosan hány patent rögzíti.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.