Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Rádióra nem tudom, talán a beállításait kellene átnézni, lehet valami állítható dologról van szó.

Nem lehet ott toldozgatni a vezetéket. Nem is tudom, hogy lehetne megcsinálni, ott regeneráláskor 650 fok van, forrasztás meg 300 fokon már egy pillanat alatt elenged.

Drága mulatság, ezek az érzékelők majdnem 50.000 Ft-ba kerülnek!

Köszönöm a válaszod. Az összes beállítást próbáltam már,amióta op-commal bekapcsoltam a BC-t azóta csinálja ezt. A vezeték pedig kb 20-25 cm távolságra szakadt szét a jeladótól,ott már nincs akkora hő szerintem?

Módosítva : hening
Rossz idézés.
Link to comment
Megosztás:

Valaki esetleg tudja, hogyan lehet kulcsot programozni az autóhoz? Kaptam egy régi kulcsot az autóhoz ami nyitja zárja minden működik, de elindítani nem lehet vele az autót. Ezt szeretném megtaníttatni az autóval. 2.: Valaki tudja esetleg, hogy hogyan lehet távirányítót programozni, hogy egyszeri gombnyomásra ne csak a vezetőoldali ajtót nyissa (3 gombos távirányítóm van)? Előre köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Valaki esetleg tudja, hogyan lehet kulcsot programozni az autóhoz? Kaptam egy régi kulcsot az autóhoz ami nyitja zárja minden működik, de elindítani nem lehet vele az autót. Ezt szeretném megtaníttatni az autóval. 2.: Valaki tudja esetleg, hogy hogyan lehet távirányítót programozni, hogy egyszeri gombnyomásra ne csak a vezetőoldali ajtót nyissa (3 gombos távirányítóm van)? Előre köszönöm!

a programozáshoz csak diagnosztikai készülékkel lehet ,és kell hozzá a biztonsági kód , ha nincs akkor márkaszervizben 14e adnak :)

a távirányító tanítása a használati útmutatóban benne van , ha nincs :

http://static.opel.hu/documents/OM/Opel_Vectra_2517-10_H.pdf

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszod. Az összes beállítást próbáltam már,amióta op-commal bekapcsoltam a BC-t azóta csinálja ezt. A vezeték pedig kb 20-25 cm távolságra szakadt szét a jeladótól,ott már nincs akkora hő szerintem?

Akkor Rádiót nem tudom.

Ha úgy szakadt el, akkor persze lehet szakszerűen forrasztással javítani, utána pedig vízmentes zsugorcsővel szigetelni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Vectra C caravan.....jobb hátsó ködös nem ég, visszajelzés erről megjelenik a műszerfalon.

Az izzó jó, leellenőriztem. Melyik biztosíték tartozik hozzá?

Üdv,

R.

ha a többi világítás hátul jó , akkor vagy a kábelezés rossz, vagy a hátsó vezérlő modul nem jó , vagy a foglalattal van a baj

nincs külön biztosítéka , csak kompletten a hátsó vezérlő modulnak

Link to comment
Megosztás:

ha a többi világítás hátul jó , akkor vagy a kábelezés rossz, vagy a hátsó vezérlő modul nem jó , vagy a foglalattal van a baj

nincs külön biztosítéka , csak kompletten a hátsó vezérlő modulnak

Köszönöm, akkor megpróbálom lebontani a kárpitot a csomi ajtóról, hogy mérni tudjak a foglalaton vagy ellenőrizni tudjam a kábelt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem a téli gumiknak acélfelnit, eddig az előző tulaj csak az alut használta és cserélgette rajta a gumikat. A problémám az, hogy az aluban van nyomásszenzor, és ha az acél felkerül ilyen nélkül, akkor minden induláskor fog jelezni, hogy nem találja őket, vagy - mint ahogy hallottam egyfelől - rájön, hogy ha mind a négy hiányzik, akkor nem kell jelezni, aztán majd várja a nyarat, hogy visszakapja a szenzorait? Nem akarok komputereshez járni ezzel minden kerékcserekor, meg venni sem nagyon négyet, úgyhogy örülnék ha ez igaz lenne. Valakinek van ilyen tapasztalata? Köszönöm előre is a segítséget, üdv.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem így van a téli-nyári garnitúrám! A nyáriban nincs érzékelő, a téliben igen! Mindkettőnél ugyanúgy működik minden, tehát ha a nyári van fent, akkor gyújtásnál kigyullad a nyomásérzékelő ikonja, majd szépen elalszik! És persze a kijelzőn nem mutatja a nyomásértékeket!

Sziasztok!

Vettem a téli gumiknak acélfelnit, eddig az előző tulaj csak az alut használta és cserélgette rajta a gumikat. A problémám az, hogy az aluban van nyomásszenzor, és ha az acél felkerül ilyen nélkül, akkor minden induláskor fog jelezni, hogy nem találja őket, vagy - mint ahogy hallottam egyfelől - rájön, hogy ha mind a négy hiányzik, akkor nem kell jelezni, aztán majd várja a nyarat, hogy visszakapja a szenzorait? Nem akarok komputereshez járni ezzel minden kerékcserekor, meg venni sem nagyon négyet, úgyhogy örülnék ha ez igaz lenne. Valakinek van ilyen tapasztalata? Köszönöm előre is a segítséget, üdv.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, egy olyan kérdéssel fordulnék a nagyérdeműhöz, hogy :

van-e valaki, aki tudja, hogy miként lehet bekapcsolni egy 2007es C vectrába(faceliftes) azt, hogy működjön távirányítóról az ablakok lehúzása, központi kinyitása után? Mert fel-eflhúzza zárás után, addig ameddig nyomom. Mi kell ahhoz hogy ezt be lehessen kapcsolni/állítani? Köszönöm a figyelmet, várom az építő jellegű hozzászólásokat. rl.gif

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, egy olyan kérdéssel fordulnék a nagyérdeműhöz, hogy :

van-e valaki, aki tudja, hogy miként lehet bekapcsolni egy 2007es C vectrába(faceliftes) azt, hogy működjön távirányítóról az ablakok lehúzása, központi kinyitása után? Mert fel-eflhúzza zárás után, addig ameddig nyomom. Mi kell ahhoz hogy ezt be lehessen kapcsolni/állítani? Köszönöm a figyelmet, várom az építő jellegű hozzászólásokat. rl.gif

Üdv!

Ha jól tudom van olyan fórum szabály, hogy egy kérdést, csak egy helyre írunk be.

Nekem úgy működik, hogy ha becsukom, ahogy írtad, akkor utána még egyszer megnyomva, és nyomva tartva felhúzza a az ablakokat, és nyitáskor pedig ha ugyanígy járok el, akkor pedig le. Nekem egy nyomásra csak a vezető oldalit nyitja, tehát megnyomom még egyszer, akkor nyitva minden, utána újra rányomok, és úgy tartom, és lehúzza az ablakokat.

Link to comment
Megosztás:

Szia, lehet hogy megszegtem a szabályt, sry, majd megforgatoma mondatokat a másikban...

Viszont, azt hogy miként kellene működnie azt eddig is tudom/tam....

Attól természetesen hogy máshogy fogalmazol (megforgatod a mondatokat gondolom ezt jelenti) még ugyanazt a kérdést tetted fel két helyen, amit nem illik semmilyen fórumon, ott is van a szabályok között. Nem kötekedésképpen mondtam, csupán jó szándékból. Senki se tudja elsőre, szólnak neki, utána tudja, ezért szóltam. Én se tudtam elsőre, nekem is szóltak.

A nyitásnál azért írtam le, hogy nekem hogyan működik, hogy mire figyelj. Pl amíg nincs kinyitva az összes ajtó (nálam 2 gomb nyomás) addig hiába nyomod folyamatosan, nem fog lejönni az ablak.

Úgy gondoltam, hátha csak erről van szó, és ezzel próbáltam első körben segíteni neked.

Link to comment
Megosztás:

Attól természetesen hogy máshogy fogalmazol (megforgatod a mondatokat gondolom ezt jelenti) még ugyanazt a kérdést tetted fel két helyen, amit nem illik semmilyen fórumon, ott is van a szabályok között. Nem kötekedésképpen mondtam, csupán jó szándékból. Senki se tudja elsőre, szólnak neki, utána tudja, ezért szóltam. Én se tudtam elsőre, nekem is szóltak.

A nyitásnál azért írtam le, hogy nekem hogyan működik, hogy mire figyelj. Pl amíg nincs kinyitva az összes ajtó (nálam 2 gomb nyomás) addig hiába nyomod folyamatosan, nem fog lejönni az ablak.

Úgy gondoltam, hátha csak erről van szó, és ezzel próbáltam első körben segíteni neked.

Szia, nekem mint irtam , vagy nem már nemtom, nem reteszel a kocsi, és egyszerre nyitja az ajtókat, nem egyesével....szólva 2-odjára nyomva már húznia kellene, lefele az ablakokat,,,de csak felfele megy zárás után. Köszi a jószándékot

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Vectra C caravan.....jobb hátsó ködös nem ég, visszajelzés erről megjelenik a műszerfalon.

Az izzó jó, leellenőriztem. Melyik biztosíték tartozik hozzá?

Üdv,

R.

Sziasztok!

Nyáron leszedtem a hátsó kárpitot a Vectra C Caravanunkban (2006-os) a csomagtartó ajtóról, és nekem nincs is jobb hátsó ködös. Ott van persze a helye, benne a foglalat is, de a lámpa egységbe a 4 érintkezős csatlakozóban csak 3 vezeték megy be, vagyis a jobb ködlámpának még vezetéke sincs nekem, vagyis az csak a bal oldalon világít.

Üdv: Gergő

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nyáron leszedtem a hátsó kárpitot a Vectra C Caravanunkban (2006-os) a csomagtartó ajtóról, és nekem nincs is jobb hátsó ködös. Ott van persze a helye, benne a foglalat is, de a lámpa egységbe a 4 érintkezős csatlakozóban csak 3 vezeték megy be, vagyis a jobb ködlámpának még vezetéke sincs nekem, vagyis az csak a bal oldalon világít.

Üdv: Gergő

Hátul csak egyik oldalon kell a ködlámpának világítania.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nyáron leszedtem a hátsó kárpitot a Vectra C Caravanunkban (2006-os) a csomagtartó ajtóról, és nekem nincs is jobb hátsó ködös. Ott van persze a helye, benne a foglalat is, de a lámpa egységbe a 4 érintkezős csatlakozóban csak 3 vezeték megy be, vagyis a jobb ködlámpának még vezetéke sincs nekem, vagyis az csak a bal oldalon világít.

Üdv: Gergő

Igen, a jobb oldali nincs kivezetékelve és a bal oldalinak a test érintkezője volt a rossz kontakt miatt elégve. Ezt kókányolták egy 10cm-es vezetékkel, ez hol érintkezett, hol nem. Ezért volt időnként hibaüzenetem. A jó foglalatot betettem bal oldalra, a jobb oldali kókányoltat meg rendsen bevezetékeltem, így már mindkét oldalon ég nekem a ködös. Ja, és előfeszítettem ismét minden foglalat érintkezőjét.

Link to comment
Megosztás:

Igen, a jobb oldali nincs kivezetékelve és a bal oldalinak a test érintkezője volt a rossz kontakt miatt elégve. Ezt kókányolták egy 10cm-es vezetékkel, ez hol érintkezett, hol nem. Ezért volt időnként hibaüzenetem. A jó foglalatot betettem bal oldalra, a jobb oldali kókányoltat meg rendsen bevezetékeltem, így már mindkét oldalon ég nekem a ködös. Ja, és előfeszítettem ismét minden foglalat érintkezőjét.

Nem szabályos, mert hátsó ködlámpának ha jól tudom (eddig minden autóm ilyen volt) csak egyik oldalon szabad világítania.

Az ok, ha mind a két felén világít hátra a többiek szemébe, egyszerűen nem fogják észrevenni az erős piros szúró fény miatt a féklámpádat.

Tudom van 3. féklámpa, ami jó látási viszonyok miatt messziről is látható, de ködben már nem...

Nem beszélve arról, a kocsi elektromos rendszere meg van tervezve, hogy a hátsó ködlámpa bekapcsolásakor mekkora áramot kell kapcsolnia. Na, most pont a dupláját kapcsolja...

Nem feltétlenül fog emiatt tönkremenni, csak nem gyári így...

Link to comment
Megosztás:

Nem szabályos, mert hátsó ködlámpának ha jól tudom (eddig minden autóm ilyen volt) csak egyik oldalon szabad világítania.

Az ok, ha mind a két felén világít hátra a többiek szemébe, egyszerűen nem fogják észrevenni az erős piros szúró fény miatt a féklámpádat.

Ez már szerintem túlhaladott, lévén több olyan autó is van aminek gyárilag mindkét oldalon van ködzárófénye (pl. az előző céges Fiat Ducato-m is ilyen volt). Ellenben régen volt olyan szabály, ami szerint ha 1db ködzárófény van, akkor annak a kocsi bal oldalán (a felezővonal felőli oldalon) kell lennie. Nem tudom hogy ez él-e még, de ha igen akkor kapásból kiszórhatnák erre hivatkozva az összes Peugeot 206-ost meg új Suzuki Swiftet, mert azoknál az autó középvonalában van a ködzárófény.

Link to comment
Megosztás:

Ez már szerintem túlhaladott, lévén több olyan autó is van aminek gyárilag mindkét oldalon van ködzárófénye (pl. az előző céges Fiat Ducato-m is ilyen volt). Ellenben régen volt olyan szabály, ami szerint ha 1db ködzárófény van, akkor annak a kocsi bal oldalán (a felezővonal felőli oldalon) kell lennie. Nem tudom hogy ez él-e még, de ha igen akkor kapásból kiszórhatnák erre hivatkozva az összes Peugeot 206-ost meg új Suzuki Swiftet, mert azoknál az autó középvonalában van a ködzárófény.

Értem.

Nos, nem tudok érdemben hozzászólni, mert nem ismerem tökéletesen a mostani szabályokat. Az biztos, hogy régen az indok ez volt, és szerintem teljesen érthető is, jó is az úgy, ha csak egyik oldalt van. (funkcióját így is betölti, a többi meg már felesleges, és inkább árt, mint használ) Persze ettől lehet, hogy már nem így szól a szabály, és az is biztosan igaz, hogy rengeteg autó futkozik teljesen felesleges dupla hátsó ködlámpával. Inkább tolató lámpából raknának kettőt, annak több értelme van, de azon bezzeg spórolnak. :) (Punto 2-vel sötétbe életveszélyes tolatni)

Én azon a párton vagyok, hogy a már így is borzalmasan megnőtt elektromos fogyasztókat vissza kell szorítani az autókban. Pl Nappali menetfény ledes megoldása is emiatt tetszik, mert tudom, 110 watt elöl, plusz a hátsó lámpák, 3 decit emelnek a fogyasztáson, ledekkel pedig szinte semmit. Azért nem mindegy. :) Ezzel csak azt akartam mondani, én elfogult vagyok. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok azt szeretném kérdezni tőletek hogy 2004évj vectrában ki lehet cserélni a cdr 2005 fejegységet cd30-as ra hogy müködjön a BC.Kétzonás digitklimás nagy kijelzös.Előre is köszönöm a segitségeteket.

Simán nem, mert teljesen más a csatlakozója. A CD30 már Can buszos, ezért plusz vezetékeket is be kellene fűzni, plusz ahhoz már új kijelző is kell, az új kijelzőnek meg megint mások a vezetékei, és a csatlakozója is, tehát egy komolyabb átkábelezés mindenképpen kell, és újabb kijelző is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok azt szeretném kérdezni tőletek hogy 2004évj vectrában ki lehet cserélni a cdr 2005 fejegységet cd30-as ra hogy müködjön a BC.Kétzonás digitklimás nagy kijelzös.Előre is köszönöm a segitségeteket.

Miért akarod kicserélni, szerintem a CDR2005 jobban szól, és ha az mp3 hiánya az oka, akkor aux bemenetet tudok szerkezteni rá ha szeretnéd!

Link to comment
Megosztás:

Miért akarod kicserélni, szerintem a CDR2005 jobban szól, és ha az mp3 hiánya az oka, akkor aux bemenetet tudok szerkezteni rá ha szeretnéd!

Szia,köszi az ajánlatot de nem az mp3 miatt hanem mert irták a forumon hogy csak akkor lesz pill.fogy hátralévő km stb kijelzésem ha másik a fejegység igaz a kijelzőm nem szines de a nagy háromsoros.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.