Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a TID-BID-GID kijelzők keretei ugyanolyanok, vagy van köztük különbség? A CID-nél egyértelmű persze, de ezeknél nem látom a méretbeli különbséget... Vagy ha esetleg méretben nem is, de abban lehet-e különbség, ahogy a kijelzőhöz csatlakozik (más patentok, tartópöckök)?

Köszi!

Levente

Link to comment
Megosztás:

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a TID-BID-GID kijelzők keretei ugyanolyanok, vagy van köztük különbség? A CID-nél egyértelmű persze, de ezeknél nem látom a méretbeli különbséget... Vagy ha esetleg méretben nem is, de abban lehet-e különbség, ahogy a kijelzőhöz csatlakozik (más patentok, tartópöckök)?

Köszi!

Levente

Amikor én cseréltem a TID-emet BID-re, néztem gyári filmen és más cikkszáma volt a két keretnek, így én a BID-et inkább keretestül vettem meg. Viszont a TID-hez é a GID-hez tartozó keretek cikkszámai megegyeztek. Remélem tudtam segíteni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Tudtál, nagyon szépen köszönöm:)!

Amikor én cseréltem a TID-emet BID-re, néztem gyári filmen és más cikkszáma volt a két keretnek, így én a BID-et inkább keretestül vettem meg. Viszont a TID-hez é a GID-hez tartozó keretek cikkszámai megegyeztek. Remélem tudtam segíteni.. :)
Link to comment
Megosztás:

Tudtál, nagyon szépen köszönöm:)!

14 DÍSZKERET, MULTIFUNKCIONÁLIS KIJELZŐ (HÁRMAS LCD KIJELZŐ - DÁTUM/IDŐ/HŐMÉRSÉKLET) (JELÖLÉS: WT) 13126606 62 36 650

15 DÍSZKERET, MULTIFUNKCIONÁLIS KIJELZŐ (FEDÉLZETI INFO LCD - MULTIFUNKCIÓS) (JELÖLÉS: WU) 13126608 62 36 651

16 DÍSZKERET, MULTIFUNKCIONÁLIS KIJELZŐ (GRAFIKUS KIJELZŐ - FEKETE/FEHÉR) (JELÖLÉS: WT) 13126606 62 36 650

17 DÍSZKERET, MULTIFUNKCIONÁLIS KIJELZŐ (SZÍNES KIJELZŐ) (JELÖLÉS: WW) 13126610 62 36 652

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Szerviznek szerviz,de nem adom el.

:o

Viszont, ezzel a kombinációval nekem nem sikerült törölni.

Valakinek esetleg van valami okossága, hogy miért nem?

Sziasztok!

Nekem is a múltkor írták le itt a fórumon, hogyan csináljam.

Nem kell gáz+féket nyomni,csak FOLYAMATOSAN nyomva tartod a napi km számláló nullázó gombot és közben ráadod a gyújtást.Egészen addig tartod nyomva míg 1 kis idő után pár vízszintes vonal ( ---- ) jelenik meg a napi km számláló helyén és pár másodperc múlva már nincs is INSP.Ezután elengedheted a gombot, és leveheted a gyújtást.Nekem így sikerült.

Sok szerencsét :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem is a múltkor írták le itt a fórumon, hogyan csináljam.

Nem kell gáz+féket nyomni,csak FOLYAMATOSAN nyomva tartod a napi km számláló nullázó gombot és közben ráadod a gyújtást.Egészen addig tartod nyomva míg 1 kis idő után pár vízszintes vonal ( ---- ) jelenik meg a napi km számláló helyén és pár másodperc múlva már nincs is INSP.Ezután elengedheted a gombot, és leveheted a gyújtást.Nekem így sikerült.

Sok szerencsét :D

Szia!

Köszönöm szépen,ezzel a modszerrel sikerült nekem is.

:o

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Ma tapasztaltam olyat hogy a központi zár magától bezárt amig a kocsit takarítottam.a kulcs mellettem volt.előtte nyitottam a központit gombbal majd csak a csomagtérajtót nyitottam ki zártam be.majd max fél óra múlva eljátszotta a zárós részt 3x majd a vezetöajtót nyitottam ki és csuktam be és vártam az automatikus zárást.de nem volt.

Valaki tapasztalt ilyet?

Volt olyan is hogy csak az utasajtót nyitottam és zártam majd gomb és retesz de az nem sikerült.bezárta de nem reteszelte.de ez kb le volt irva a nagy könyvben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Ma tapasztaltam olyat hogy a központi zár magától bezárt amig a kocsit takarítottam.a kulcs mellettem volt.előtte nyitottam a központit gombbal majd csak a csomagtérajtót nyitottam ki zártam be.majd max fél óra múlva eljátszotta a zárós részt 3x majd a vezetöajtót nyitottam ki és csuktam be és vártam az automatikus zárást.de nem volt.

Valaki tapasztalt ilyet?

Volt olyan is hogy csak az utasajtót nyitottam és zártam majd gomb és retesz de az nem sikerült.bezárta de nem reteszelte.de ez kb le volt irva a nagy könyvben.

Szia.

Én úgy tudom és tapasztaltam is,ha központi zárral kinyitod az autót,de egyik ajtót sem nyitod ki,akkor egy "kis" idő múlva központi zár visszazár.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Ma tapasztaltam olyat hogy a központi zár magától bezárt amig a kocsit takarítottam.a kulcs mellettem volt.előtte nyitottam a központit gombbal majd csak a csomagtérajtót nyitottam ki zártam be.majd max fél óra múlva eljátszotta a zárós részt 3x majd a vezetöajtót nyitottam ki és csuktam be és vártam az automatikus zárást.de nem volt.

Valaki tapasztalt ilyet?

Volt olyan is hogy csak az utasajtót nyitottam és zártam majd gomb és retesz de az nem sikerült.bezárta de nem reteszelte.de ez kb le volt irva a nagy könyvben.

Nekem van hasonló igaz más márkával és gyári riasztóval!

Lényeg az hogy ott úgy működik a rendszer, hogy ha távirányítóval kinyitom a kocsit és nem nyitok ki ajtót, akkor 30 másodperc után visszazár. A probléma nálam az hogy az egyik ilyen (vezető oldali első ajtó) nyitás érzékelő megadta magát, így nem veszi észre ha kinyitom az ajtót! Tehát ha csak azt az ajtót nyitom ki és nem indítom be a kocsit 30 mp-en belül akkor bezár az ajtó! Próbád ki melyik ajtód nyitás-zárását nem érzékeli! Aztán majd ott keresd a hibát!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni hogy a nem behajthatós slusszkulcsban hogyan tudnék házilag elemet cserélni?

Nemszívesen vinném ezért szerelőhöz,viszont szétbarmolni sem szeretném a kulcsot.

Előre is köszi a segítséget! :o

A kulcs szara mellett, a gombok feloli oldalon kell benyulni egy kis csavarhuzoval, es szetpattintani.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Remélem valaki már foglalkozott a témákkal, amikről kérdezni fogok:

Sport felszereltségű az autóm, megtalálható benne a varázslatos "Sport" gomb is... Ha esetleg ültetni szeretném az autót (max 30 mm), akkor esetleg okozna valami károsodást, funkciónális hibát a futóműnél?

(Csak rugócsere lenne és úgy gndolom a "Sport" gomb a lengéscsillapítót szabályozza/keményíti, és ha ezt jól gondolom, akkor működhetik szépen...)

A másik dolog, hogy a Z18XER-re fel lehet-e tenni pl az M32-es váltót? Esetlegesen milyen átalakításra lenne szükség (vagy közdarabra) ?

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

A kérdésem akövi: Van egy 2007 es Hastránk kombi Z16LET (1.6 os 180Le)szeressem.:(

az a gon hogy 2 napja nem tudom kinyitni a csomagtartót nem müxik a mikrokapcsol . A fehérváriszerníz aszongya vigyem be mer kikell mérni az úgy 1 nap .:lol:

van vkinektapasztalata hogy ez mi lehet elektromos vagy mechanikus ?

Más : mióta megvettük , ha 4 felnött ( 870-100Kg) beül akocsiba nyikorog a hátulja . ??? volt szervízbe ott bezsírozták de rá 1 hétre megint szól. ez mi lehet?

:excl:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.