Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

sziasztok

igaz, hogy ha sátorban alszunk akkor lehet a helyszínem fizetni? online küldtük a regisztrációt de egy srácnak nem tuti a részvétel és ígn nem merem neki befizetni a lóvét. :wub:

A regisztráció meg van. Beszéltem veled erről már, hogy elég ha a helyszínen fizetek ilyen esetben.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a választ! Akkor majd ott fizetünk és FAHÁZAT opeltomi, mert én nem vagyok hajlandó sátrazni, ahhoz már rohadt hideg van. Amúgy most borítékolom, hogy tök szar idő lesz - de én nem fogok úgy fázni,mint zamárdiban, mert viszek pufidzsekit meg csizmát is és pont nem fog érdekelni - ellenben viszont csak a vicc kedvéért lehet, hogy isten épp ezért ad majd jó időt, hogy röhöghessen rajtam :wub:

Link to comment
Megosztás:

Gelko,Tom meg Én azt beszéltük meg hogy olyan 9körül találkozunk a Lurdynál csütörtök reggel,és onnan megyünk le szemesre.Gelko kérésére 100 tempo :P

Ha valaki jönne velünk akkor várjuk a lurdynál :P

ha valaki esetleg péntek délután indulna és van kedve konvojozni akkor kb 3-fél4 körül tervezek indulni (mondjuk m1/m7-nél lévő teszkotol). A tempo: "dinamikusan" tartani a forgalom ritmusát :wub:

Link to comment
Megosztás:

...- ellenben viszont csak a vicc kedvéért lehet, hogy isten épp ezért ad majd jó időt, hogy röhöghessen rajtam :wub:

Hát úgy néz ki, egyelőre a jóisten áll nyerésre.... :P szombatra mindenképp jó időt mondanak (egyelőre)... én mindenestere most neki drukkolok, de remélem nincs harag... B) :P

Link to comment
Megosztás:

ha valaki esetleg péntek délután indulna és van kedve konvojozni akkor kb 3-fél4 körül tervezek indulni (mondjuk m1/m7-nél lévő teszkotol). A tempo: "dinamikusan" tartani a forgalom ritmusát :wub:

Mi kb 4kor tudunk indulni angyalfődről, az nem jó neked?

Link to comment
Megosztás:

A héten délelőttös vagyok, egyre jobban kezdek azon gondolkodni, hogy pénteken melóból kiesve egyenest Szemes a cél... Persze ez még csak álom, de lehet, hogy összejön.

Én is délelőttös vagyok, hasonló dolgon gondolkodom. De biztos nem közvetlenül melóból, valszeg valamikor estefelé indulnék, ha megyek. Ha nem, akkor szombat reggel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.