Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

Re!

Részvételi díjat sajnos nem tudtam utalni - most még reménykedem, hogy jövő héten lesz fizu :wub:

Viszont szeretnék kérni egy kontaktot és elérhetőséget, amit kiállítóknak ki lehet adni...

(Dark szabadságon van, nem tudom kit lehet zaklatni ilyenekkel most...)

köszönöm...

Hemit. :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tisztelt Szervezők!

Nem tudom ki töltötte ki a regisztrációt Kadettklubból és ki nem, de az alábbi tagjainkról tudok hogy jönnek:

MOTE tagok:

Racce (cs,p,sz,v) és segitőnek jelentkezik

Raccené

Rattesid Diny (p,sz,v)

SárgaGSi Zoli (p,sz.v)

Kojakarettenetes (cs,p,sz,v)

Joó Péter (p,sz,v)

Albert (csak délutánonként tud jönni)

nem MOTE tagok:

Pehi Csabi /KCC-973/ (sz,v)

Pehiné, Vanda

Opelosfater /CYB-128/ (sz,v)

B.I.G. /BLD-052/ (sz,v)

B.I.G.né

Karesz /EMT-215/ (p,sz)

És van két bizonytalan ember:

Atis + né /GKW-562/

Davey, aki ma Lurdynál mondta hogy szeretne jönni, sajna az ő rendszámát nem tudom.

Azt gondoltam hogy nagyobb lesz a lelkesedés a rendezvény iránt, de sajnos a Kadettosok - főleg vidéken - egész egyszerűen szörnyű anyagi körülmények között vannak, akinek családja van, annak gyakorlatilag nincs pénze 50 km-nél messzebb utazni, hiába dolgozik napi 8 órát. Elég sokan vannak akik sajnálják hogy otthon kell ülniük és remélik jövőre össze tudják szedni a pénzt a talira.

Magyarország, 2006.08.25.

Küldtem neked párnapja egy excel fájlt. Kérlek azt kitöltve küld el nekem! Írtam is benne 29-ig kérném vissza.

------------------------------------------------------------------

- Akik nem tudtak utalni, fizetni majd megteszik a helyszínen.

- A felvonuláshoz minden 3 éjszakás kap egy matricát. Akik nem szeretnének közülük élni a lehetőséggel azok ezt a matricát ne ragaszák fel az autójukra, hanem adják annak akit szívesen látnak a felvonulók között.

- A ON-LINE regisztráció lezárult.

-------------------------------------------------------------------

@Fbalász és más akit érdekel:

Szponzoroknak, kiállítóknak

Ebből a lényeg a kiállító számára:

Kiállítók részére 5 000 forint + áfa összegért sátorhelyet biztosítunk áramellátással a találkozó helyszínén. Reklámban már nem tudjuk öket felvenni, mert már késő. A kiállítói létszám korlátozott, 25 kiállító fogadására van lehetőségünk, van még hely.

Kiállítóktól, pedig azt várjuk, hogy termékeikkel, tuning-, versenyautóikkal, szórólapjaikkal és személyes jelenlétükkel emeljék a találkozó színvonalát.

- Kiállítók:

- Moped91 Kft

- MOTE/MVOK

- DBS2002 kft

- Opel Siófok

- JB Motorsport

- Meg még sokan mások:)

egyéb info: hemi@opelklub.hu

Link to comment
Megosztás:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a klubtagok kérhetnek-e (vagy vehetnek-e) opelklubos matrinyákat a talin? Csak mert nekem már csak a nagy szélvédőmatricám van meg, a kisebbik fajta leamortizálódott.

Én valszeg öcsémmel megyek, aki friss klubtag, neki is kellenének a matricák, meg a rendszámkeret.

Link to comment
Megosztás:

És minden kűfődi.

:P

Huh tényleg, meg a VIP vendégek, meg ha izzé :P

De mivel itt egy kűfödi vagy VIP sincs, ezt nem is írtam.

:wub:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a klubtagok kérhetnek-e (vagy vehetnek-e) opelklubos matrinyákat a talin? Csak mert nekem már csak a nagy szélvédőmatricám van meg, a kisebbik fajta leamortizálódott.

Én valszeg öcsémmel megyek, aki friss klubtag, neki is kellenének a matricák, meg a rendszámkeret.

Szerintem igen,illetve lesz sok ajándéktárgy. Persze korlátozott számban.

Mindenkinek szép napot! Hétvégén nem vagyok netközelben ,ezért csak hétfőn tudok válaszolni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen,illetve lesz sok ajándéktárgy. Persze korlátozott számban.

Én se kaptam meg a klubtasággal járó dolgokat pl. matrica, rendszámkeret :wub:

Ezzel nem én fogalalkozom, sőt ez a topik sem.

Erről a mote@opelklub.hu címen kell érdeklődni.

Link to comment
Megosztás:

Esküszöm, elkeztem olvasgatni, hogy kinek lehetne szólni... :wub: de inkább így kérdezném:

lehetne még faházhoz jutni? Úgy alakult, hogy lemennénk mi is péntek este (8-9felé talán már lent is lennénk, így meló után) és maradnánk vasárnapig. Ha már nincs faház, akkor kinéztek, ha a mantában alszunk? :P

Link to comment
Megosztás:

Esküszöm, elkeztem olvasgatni, hogy kinek lehetne szólni... :wub: de inkább így kérdezném:

lehetne még faházhoz jutni? Úgy alakult, hogy lemennénk mi is péntek este (8-9felé talán már lent is lennénk, így meló után) és maradnánk vasárnapig. Ha már nincs faház, akkor kinéztek, ha a mantában alszunk? :P

90% esély, hogy lesz faház. Kaptunk még párat:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.