Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai tuning


uhuhu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
Sziasztok!

F astrám van, és érdeklődnék, hogy szemöldököt mivel kell ragasztani a lámpára? Kaptam már olyan ötletet, hogy ecetes sziloplaszt, meg szélvédőragasztó.... előre is köszi

Nem rossz egyik se,csak a szélvédőragasztóból elég pár csepp is,mert nagyon erős.A lényeg,hogy pillanatragasztóval semmiképp se!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

F astrám van, és érdeklődnék, hogy szemöldököt mivel kell ragasztani a lámpára? Kaptam már olyan ötletet, hogy ecetes sziloplaszt, meg szélvédőragasztó.... előre is köszi

Van kétoldalas ragasztó 2mm vastag folifoamszerű anyagon.kb 1cm széles. 3M, de bármi más cég is gyárthatja. Barkácsáruházakban kapsz.

Link to comment
Megosztás:

Van kétoldalas ragasztó 2mm vastag folifoamszerű anyagon.kb 1cm széles. 3M, de bármi más cég is gyárthatja. Barkácsáruházakban kapsz.

A kétoldalas ragasztó nem jó, mert miután felraktam, igazítani kell rajta.... és ha kétoldalasragasztót használok, akkor nem tudom igazítani. Epokit melett döntöttem. Várom, hogy egy kicsit enyhüljön az ídő, hogy melegebb legyen a garázsba.

Link to comment
Megosztás:

A kétoldalas ragasztó nem jó, mert miután felraktam, igazítani kell rajta.... és ha kétoldalasragasztót használok, akkor nem tudom igazítani. Epokit melett döntöttem. Várom, hogy egy kicsit enyhüljön az ídő, hogy melegebb legyen a garázsba.

Inkább géptető morci, a szemöldök szerintem nagyon-nagyon gáz... B)

És akkor ragasztás gond sincsen... ;)

Link to comment
Megosztás:

Inkább géptető morci, a szemöldök szerintem nagyon-nagyon gáz... ;)

És akkor ragasztás gond sincsen... :blush:

Egyetértek. Csak rá kéne már szánnom magam. A tuningolandó mocitető már félre is van rakva nekem (5ezer pénzé). De előbb találnom kéne valakit, aki szépen meg is csinálja. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.