Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai tuning


uhuhu

Recommended Posts

AstraGsi2_gr.jpg

Szerintem is nagyon szép volt az a piros gépsas. Ilyesmi "tuning"-on gondolkozom én is a sajátomon. GSI Look és ennyi. Nem kell rá nekem aluszárny meg diffúziós hátsókötény... Bár a morcosítás meg a hátsó sárvédő szélesítése és peremezése az azért meglesz. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Igen így van ez... Mindenkinek ugyanaz tetszik, ezt kihasználják a tuningcégek gyártanak lökösöket amik egyszer valakinek az egyedi ötlete alapján készítettek. Aztán már csak be kell menni a boltba megvenni és rácsapni a kocsira. Más 3évvel ezelőtt hónapokat dolgozott egy hasonló projecten. :lol:

Szerk.: Persze azért vannak egyedi izléssel ellátott emberek is, csak nem mindíg jön nekik össze. :huh:

27810beyerracer.jpg

IlusGSI2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szépek ezek azért...csak sajnos a kör kezd bezárulni, és kicsit sablonossá vált a helyzet a GSI-k terén...

Van még azért olyasmi,amiben lenne fantázia,bár az nem GSi!

Pl itthon senki nem csinált még tuning dízel astrát,mondjuk egy húzott 2.0DTi-t szivesen látnék Dezső orrában. :huh:

Bár azzal meg az a baj,hogy sok benne az elektronika,az meg ugye mindig bajos.Ha lenne stex nem lenne téma,mert a helyi bontóban van jóállapotú 2.0DTi,szal lenne miből hiénázni is.

Kapna egy full gyári külsőt,semmi feltűnösködés,aztán ha jön egy takonyhuszár megzörgetném a düzelt és csak pillázás lenne! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.