Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai tuning


uhuhu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

A vaterán láttam 2,6 cm magas króm betüket. Azt irták: stabil, erős öntapadós ragasztó van rajta. Csak félek ha felrakom, és esetleg egyszer le kell szedni, akkor leszedheti a festéket? Vagy az ilyen feliratok leszedésének van saját technikája?

Üdv: Pinocchio

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A vaterán láttam 2,6 cm magas króm betüket. Azt irták: stabil, erős öntapadós ragasztó van rajta. Csak félek ha felrakom, és esetleg egyszer le kell szedni, akkor leszedheti a festéket? Vagy az ilyen feliratok leszedésének van saját technikája?

Üdv: Pinocchio

Ha esetleg marad valamennyi ragasztó a fényezésen akkor nitrohigítóval meg tudod oldani, és az a festésben sem tesz kárt.

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg marad valamennyi ragasztó a fényezésen akkor nitrohigítóval meg tudod oldani, és az a festésben sem tesz kárt.

És általában az öntapadós ragasztóval ragasztott tárgyak hő hatására eltávolíthatók. pölö hajszárítóval. Amit a tecsóban vettem pótféklámpát azt is úgy kellett felragasztani a hátsó ablakra, jó is volt amíg nem álltam a kocsival napra. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hyhy!

Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék alu pedálszettet tenni g astra-ba. Szerintetek konkréten milyet érdemes venni ami, méretpontos lenne (pont a régi pedálra illeszkedik, nem lóg ki egyik irányból sem) ?

Válaszokért előre is thx!!

Link to comment
Megosztás:

Hyhy!

Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék alu pedálszettet tenni g astra-ba. Szerintetek konkréten milyet érdemes venni ami, méretpontos lenne (pont a régi pedálra illeszkedik, nem lóg ki egyik irányból sem) ?

Válaszokért előre is thx!!

Nem pont az a lényeg, hogy nagyobb, mint a normál pedál? Szerintem méretpontos nincs...pont azért univerzális! Ha csináltatsz, akkor az biztos méretpontos lesz.

Link to comment
Megosztás:

Nem pont az a lényeg, hogy nagyobb, mint a normál pedál? Szerintem méretpontos nincs...pont azért univerzális! Ha csináltatsz, akkor az biztos méretpontos lesz.

Van olyan amit direkt G Astrára terveztek, csak sajna elég drága: ~30000Ft a szett... Itt van ni:

i3817301.jpg

Ha érdekel itt a cikkszáma: i9517588

Link to comment
Megosztás:

Nincs olyan pedál ami hegeszthető? Nekem ezek a felcsavarozom megoldások nem igazán tetszenek. Havernak is volt

de elég kiábrándító látvány amikor össze-vissza áll meg lötyög a pedálon. Igaz ez a pár ezer forintos gagyi kategória volt.

Leveszed a gumit a pedálról, és akkor már oda lehet "heftelni" vékony elektródával, de nagyon óvatosan, hogy el ne égesd az aluminiumot. Szerintem!!!

De ha a csavarokat normálisan meghúzza az ember, nem szabad annak lötyögni. Vagy de? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Leveszed a gumit a pedálról, és akkor már oda lehet "heftelni" vékony elektródával, de nagyon óvatosan, hogy el ne égesd az aluminiumot. Szerintem!!!

De ha a csavarokat normálisan meghúzza az ember, nem szabad annak lötyögni. Vagy de? :huh:

Elvileg nem szabadna, de egy idő után mindig fellazult.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.