Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem nem , viszlek magammal :lol:

Mehetünk csapatostul de mondom sajna odébb mert munka nélkül nem megyek bele másik autóba ... :lol:

Mire egy másikat átiratsz, ebben már meglenne a cseremotor. Mi van még, ami nem jó?

Ennek az alkatrészeiböl meg tulajdonképpen ki lehetne árulni az egész motor árát.

Link to comment
Megosztás:

ebben legalább tudod mi rossz - egy újnál még több szopást vehetsz magadnak... persze lehet, hogy épp jobbat találsz bár ennek az esélye elég kicsi

ez mind szép és jó de van mikor az ember már rá sem tud nézni a kocsira mert annyit szívott már vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez mind szép és jó de van mikor az ember már rá sem tud nézni a kocsira mert annyit szívott már vele :lol:

soxor voltam / vagyok vele én is... azért mondtam, mert volt egy hasonló periódusom a corsával, amikor nem volt meló meg centizgetni kell. igaz a szívások nem voltak ilyen nagyok vele pénzben már mérhető volt a gsishez.

Link to comment
Megosztás:

Igen valahogy ez áll a legközelebb a dologhoz ...

- 4 gátló,- 4 rugó,- fékszett csere kompletten,- hátsó ablaktörlő motor,- első dobbetétek,- ABS,TC nem működik , kikeresni a hibáját,- klímacső eltört , gázzal feltölteni, nyomáspróbázni,- ventillátor relé - ventillátor - túl hamar melegszik,- kipufogó csövek cseréje a dobok közt,stb.

és akkor az apróbb kasztnis munkákat nem számoltuk se semmilyen esztétikai dolgot ... nem tuningot!

És nincs is benne légzsák amit pedig nagyon szerettem volna mikor gsi-t kerestem ... 'most' majd lehet hogy lesz rá lehetőség hogy ilyenem legyen.

Kiárulni ? nem hiszem hogy bárki is megfizetné az új hátsó dobot vagy a komplett kuplung szettet vagy sok sok mást... töredékéért adnám el...

Nagyon szeretem az autót de úgy érzem ez a bölcsebb megoldás...

Jah igen az átírást bukom ez igaz de ha 1.4 si lesz akkor olcsobb lesz minden illetve most fizettem be a biztosítást a gsi re tehát abbol 20ezret visszatudok kérni ha lemondom.

ez mind szép és jó de van mikor az ember már rá sem tud nézni a kocsira mert annyit szívott már vele :lol:
Link to comment
Megosztás:

ijesztő ilyenkor olvasni titeket

időnként elgondolkodom, hogy tanulságos lett volna jóval megvétel előtt regelni ide.

bár egyelőre komoly gondom nincs vele, valamit azért mindig kitalál a gép, hogy ne unatkozzak. szombaton pl. nem akart felmenni az ablak. amíg cigiztem nem zavart, de utána már nem volt kellemes a menetszél országúton. félreálltam, újraindítottam, oszt műxik... :lol:

viszont le is lett polírozva óccsóér', csak úgy ragyog. persze a csóka aki csinálta fintorogva fogadott, miután végzett: "tudtad, hogy már volt fényezve az egész? hogy rohad a sárvédőív? hogy a hűtőmaszkot csak a menetszél tartja fenn? ..." persze, válaszoltam, vigyorogva.

nyűg is és élmény is ez a kocsi, már megbarátkoztam vele, hogy ez ilyen marad, mindig lesz vele valami teendő, még szerencse, hogy heveny autóbuzériában "szenvedek", száraz felhasználói szemmel nézve hülyeség volt ezt választani.

persze az első előzésnél elfelejtem a száraz érveket.

úgy számolok, hogy a vételárat, akár annak a 1.5szeresét rá fogom még költeni, addigra viszont lesz egy pöpec gépem, mondjuk egy új fapad 1.4-es klasszikasztra árából.

nem lelohasztani ám egy naív kezdő lelkesedését!

Link to comment
Megosztás:

úgy számolok, hogy a vételárat, akár annak a 1.5szeresét rá fogom még költeni, addigra viszont lesz egy pöpec gépem, mondjuk egy új fapad 1.4-es klasszikasztra árából.

nem lelohasztani ám egy naív kezdő lelkesedését!

Azzal viszont nem lenne akkora élmény egy előzés, és a száraz érvek maradnának csak. Élmény nem feltétlen.

(itt most Az Élményre gondolok)

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a verzió nálam is fennállt...mindenki mondta, hogy csináltassam meg...de egyszerűen nem volt kedvem már hozzá...annyit cumedliztem vele, hogy semmi értelmét nem láttam újabb pénzmagot beleölni...inkább eladtam...

...és találtam újabb vasat amibe lehet öldökölni a lóvét...de legalább tudom, hogy a hétköznapi autóm reggel bevisz dolgozni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na szóval megtörtént a mérés, nem csalódtam benne, sőőt.... :lol:

1-2 kép és videó is van, na meg persze lesz hivatalos nyomtatvány is csak azt mailban kapom meg, mert bedöglött a nyomtató..

Keréken mérve 142 Le!!! :lol:

Na most a szorzója elméletileg 1.20, ezt mondta a srác, ennyi a veszteség ami ha igaz akkor főtengelyre leadott teljesítmény 170Le

Kép 1

Kép 2

Videó (34Mb)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.