Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megyek ma Csergő landba ha gondolod megkérdem neked Redi, de 4e körül van egy jobb utángy. ha minden igaz.

De nehogy ugy járj mint én vazze... vegyél tőkét de akkor tisztíttasd a járatokat is meg a hengerfejet kompletten mert különben nagyon mérges leszel...

Link to comment
Megosztás:

Nemtom ménem tették át a megnyitást pl hétvégére, addig talán normálisabban nézett volna ki

a környék is, meg talán a wc-ket is sikerült volna üzembe helyezniük, neadjisten még a boltokban

is lett volna áru :P

Eszes vezetők vannak ott is, látom :(

A pénz a lényeg csak. Ha később nyitják meg később vásárolják meg azt a keveset is az emberek. Sok hülye meg odamegy és jaj nyitási akció mert kirakják a cuccra hogy -70% és ezt beveszik a hülyék.

Link to comment
Megosztás:

A pénz a lényeg csak. Ha később nyitják meg később vásárolják meg azt a keveset is az emberek. Sok hülye meg odamegy és jaj nyitási akció mert kirakják a cuccra hogy -70% és ezt beveszik a hülyék.

hát nem? most mondd meg! :P

kínában is halálra taposták egymást az emberek, mert 20%-kal olcsóbban adták a sütőolajat...

tényleg ekkora gáz van ott, vagy csak ennyire hülyék az emberek? :(

Majd ecce hamá normális lesz, elmegyek, oszt jól megnézem, milyen csajok járkálnak ott a placcon :cry:

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem elég komoly vírus támadta meg a gépemet, nem is tudtam most 3 napig feljönni, most is csak nagy ritkán engedi és nagyon lassú :(

Ezért: Isten éltessen Anti így utólag kicsit megkésve és téged Coupe kicsit előbb a kelleténél. Lehet megint nem leszek pár napig. Fäszom kivan a sok gecc hekkerrel aki ilyeneken élvezkedik. pedig csak msn-en dumáltam és hopp már át is jött. A vírusírtóm sem tud vele igazán mit kezdeni, elég kraftos jószág. majdcsak megjavul mert gép nélkül megőrülök. :P

Link to comment
Megosztás:

Tyű vírus annemjó... én AVAST-ot hazsnálok 2-3 éve és elég jól végzi a dolgát...

Anti ige' Isten éltessen !

Ezekszerint Téged is lassan István!

Albert Neked meg bódog névnapot!

Jah , megvót ma a szelepház tisztítás azt mondta haverom hogy ilyen koszt még nem látott ami nekem volt ott bennt...

szép lett az alapjáratom ... remélem igy is marad... az új termosztát is jónak tűnik egyelőre ...

Link to comment
Megosztás:

Ma majdnem beálltam az összetörtek sorába. :P

Enyhe kanyarból kiérek szemben jön egy piros micra. :cry: Előzött, de még csak éppen a másik mellett volt. (70-80-al mehettem) Fék, húzom le a padkára (sokat nem értem volna vele elég keskeny ott az út, bal oldalát teljesen lenyomta volna). Utolsó pillanatban sikerült valahogy visszaszednie a másik mögé. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.