Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

****************** annyát!!!

Valszeg beletolattak akocsimba valami magas építésűvel, mert a bal oldali lámpám és indexem kis nyomásra belifeg, keletkezett némi hézag a bajusz és a lámpa közt, valamint össze van barmolva a festék a lökhárító alján.

********************!

Na ezért nem merek venni se xenont, se tükröket, se nem óhajtom telifényezni az autót, mégkevésbé akarok venni új autót, hogy utána félthessem ahány barom jár budapesten, mindegyiktől.

És valaki a hátuljába is majdnem belejött, mert átengedtem egy gyalogost a zebránál.........

No comment.......

Laci4! Jók a videók! Főleg amikor rendőrnek néztek benneteket az ibizából :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

****************** annyát!!!

Valszeg beletolattak akocsimba valami magas építésűvel, mert a bal oldali lámpám és indexem kis nyomásra belifeg, keletkezett némi hézag a bajusz és a lámpa közt, valamint össze van barmolva a festék a lökhárító alján.

********************!

Na ezért nem merek venni se xenont, se tükröket, se nem óhajtom telifényezni az autót, mégkevésbé akarok venni új autót, hogy utána félthessem ahány barom jár budapesten, mindegyiktől.

És valaki a hátuljába is majdnem belejött, mert átengedtem egy gyalogost a zebránál.........

No comment.......

Laci4! Jók a videók! Főleg amikor rendőrnek néztek benneteket az ibizából :D :D

Jaja.. ilyen nekem is volt.. de nekem szerencsére nem ennyire drasztikus.. épp vmelyik nap mondtam Petyának,hogy aszem követni fogom amit vki irt.. pl. tesco és társai.. jó messzire állok majd. ahol senki sincs.. de itt a ház elött cseszhetem... :blink:

Video: jaja. az lol volt. lesz még, csak kurvára nem érteni webhez ;) meg no odő.. most is megyek +melózni... kell a zsé B)

Link to comment
Megosztás:

És ebben hol vannak a pillangószelepek?

Vagy csak egy van a doboz elött?

Megkerestem a képeket arról a Corsáról és azon is csak egy pillangószelep volt a doboz elött.

Akkor ez tulajdonképpen nem is dBilas utánzat, hanem csak egy épített szívócsö.

Vagy tévednék?

nem! ez lexmaul utánzat

Link to comment
Megosztás:

nem! ez lexmaul utánzat

Áááá, a Lexmaul RAM. Már értem.

Azért kérdeztem, mert valaki azt írta, hogy a Corsában egy dBilas utánzat van, pedig az felépítésre ugyanilyen.

Milyen pillangószelepet lehet ilyesmihez használni? 3000-es Omegáét állítólag össz lehet hozni a C20NE csívócsövével és akkor az biztosan elég lenne a C20XE-nek is.

Link to comment
Megosztás:

miiiért hagynák ki?

még 1 kisorr is befigyel...

Értem én, de a motor hátamegesti rész??A homlokfal?Festés?Mert szvsz úgy lenne kerek ez a történet.De ha jobban belegondol az ember, ugye olyan 5K körül kap ilyesmi vasat, mint emberünké.S, ha keményen belenyúl, akkor a másik 5K a lakat-fény-műszakilag rendbetétel.Kis szerencsével.talán takarja a projektet.

Talán................

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.