Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gondolom nem
gondoltál. :lol: :mellow: :lol:

jáááááááj ez valami isszonyat......amikor elengedi minek van olyan rettenet idegesítő sikítása...mint egy fatelepen a fűrész..vagy egy rossz sarokcsiszoló :unsure: :D nincs annyi lóerő amennyiért ezt hallgatnám :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

jáááááááj ez valami isszonyat......amikor elengedi minek van olyan rettenet idegesítő sikítása...mint egy fatelepen a fűrész..vagy egy rossz sarokcsiszoló :mellow: :unsure: nincs annyi lóerő amennyiért ezt hallgatnám :rolleyes:

A fékpad hangja, a gergők gurgulásznak.........

Link to comment
Megosztás:

hmm...eskü? mert láttam már sok pados videót ezen hallok ilyet először...még akkor is sikít amikor az a 3, IKEA-s szék nevű arc beül a csomagtartóba

Ez a fékpad hangja, eddig az összesnek ilyen hangja volt, amit láttam. De nemsokára meghallgatom élöben is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Redline, ne légy olyan pesszimista.

Szerintem a GSI egyáltalán nem annyival zsebbenyúlósabb autó, mint a nem-GSI.

Megbízhatónak megbízható, fogyasztani nem fogyaszt annyival többet (pláne amikor nem nyomod), az alkatrészek valójában nem túl drágák, és elég könnyen beszerezhetőek lettek mára, mind bontás, mind új. Ugyanakkor nagyrészt otthon is szerelhető.

És szerintem az értéküket is egész korrekten tartják.

Ha újgazdag apuka lennék, és előállna a gyerekem, hogy nem bukott meg érettségin, és ezért most sportos autót akar, akkor (valójában elküldeném a retkes p..ba), akkor GSI-t vennék neki.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a GSI egyáltalán nem annyival zsebbenyúlósabb autó, mint a nem-GSI.

hmmm ha összevetem mennyit költöttünk anno az 1.4-re (amikor napi használatban volt és rengeteget használtuk) akkor a számok nem ezt mondják....és még ugy is, hogy nekem a többiekhez mérve alig kellett rá költeni :rolleyes:

És szerintem az értéküket is egész korrekten tartják.

az, hogy egyesek 1 milliót (vagy többet) akarnak egy 4 éves autóért mert vissza akarják kapni a pénzüket amit a fényezésbe, felnibe, meg kék neonba öltek az nem értéktartás, hanem butaság :mellow:

Ha újgazdag apuka lennék, és előállna a gyerekem, hogy nem bukott meg érettségin, és ezért most sportos autót akar, akkor (valójában elküldeném a retkes p..ba), akkor GSI-t vennék neki.

én nem...de mi alapvetően nagyon másként látjuk a világot ezt már észrevettem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Reális lehet egy kintről behozott autóban a 170ezer km szerinted?

biztos akad olyan is :lol:

nagybátyámnak 96os audit hoztak (1.9tdi 110le) 3 évvel ezelőtt,valami 220-230e km-el.kutya baja.hidegen kicsit turbóra gyanakvó füst szálldogál,de hát milyen dízel az,aminek a kipufgójából nem jön valamilyen színű füst? :mellow:

futóműve marha érzékeny,arra költeni kell,mondhatni rendszeresen.ez akár a korból is fakadhat...

motorikusan csak a szokásos szervízek,meg most legutóbb az előtöltést szabályzó nemtommi ment ki rajta.potom összeg volt.fényezés jól bírja,belül pedig le a kalappal.egy árva nesz sehonnan,és tartja az állapotát is. azt hiszem az itt felsorolt dolgok után lehet annyival nyugtázni a dolgot,hogy AUDI.egyáltalán nem vagyok elfolfogult,de jó autónak tartom :unsure:

van a családban egy másik audi is,80 1.9 tdi 90le,240e km,valós,és 200nél cserélték le a GYÁRI ELSŐ féktárcsákat (a hátsókat még csak szabályozták :rolleyes: ),továbba a GYÁRI szilentek is csereérettek lettek.

mondjuk a 80asok elég strapabíró kis gépek :D

Link to comment
Megosztás:

előfordulhatna.

csak sajna odáig jutott a magyar nepper társadalom, hogy miattuk már egy valós km-t sem hinnénk el. sajnos.

ez azért már valahogy mutatja a világba, vagyis a magyarságba vetette bizalmat.

Egy német vagy svájci autónál az a reális ami a gsitomi autójában van.Abban is kb ennyi van óra szerint csak az úgye 2003as....

De akár lehetnék hiszékeny is :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.