Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ők jól érzik magukat ott, mi itt.

Ha valakinek van kedve akkor ír oda is, ide is és / vagy elmegy a másik társaság találkozójára.

Nehogy félre értse valaki,(imádok itt lenni) én ahhoz nagyon új vagyok itt hogy tudjak dolgokról, biztosan mindennek megvan az oka, csak azt látom hogy itt is egy kicsi ott is, és egyben pedig sokkal jobb lenne,, de ez csak az én kis elméletem, szóval, nem kell erre adni, látom szokottlenni nekik is tali, és 20-30 GSI is összejön, most 7.-én is lesz, szerintem én kinézek, ugyse láttam még ennyi GSI-t egybe. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nehogy félre értse valaki,(imádok itt lenni) én ahhoz nagyon új vagyok itt hogy tudjak dolgokról, biztosan mindennek megvan az oka, csak azt látom hogy itt is egy kicsi ott is, és egyben pedig sokkal jobb lenne,, de ez csak az én kis elméletem, szóval, nem kell erre adni, látom szokottlenni nekik is tali, és 20-30 GSI is összejön, most 7.-én is lesz, szerintem én kinézek, ugyse láttam még ennyi GSI-t egybe. :lol:

Ez egy nagyon-nagyon hosszu történet, hogy miért is van ez a helyzet :lol:

Voltak próbálkozások, de nem ment. Ki kell menni a talijukra és meg kell nézni milyen. Mi általában ki szoktunk járni, legalábbis az utolso 2 "nagy" talin ottvoltunk.

Igaz, hogy kint vannak 30+ autóval, de sokan nem ismerik egymást, ugyanazok az 5 fős csoportok beszélgetnek akik 1-1 lurdyn együttvannak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.