Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na egy kevésbé jó hír...Csabát ma GSI-stűl TK-ra törték... ;)

Most hívott a korházból, hogy jól van, van némi seb, karcolás itt-ott, de két napig még saját felelőségére sem engedik haza...

Nem kapta meg a jobbkezet egy szuzukistól, majd egy pótkocsis valamiben állt meg orral... ;)

Vigyázzon mindenki magára...

Csabinak meg hát most úgy sem olvassa, de jobbulást...

uhh bázz.. kicsit nem nézek ide, és mi van.. azthittem ő is csak látogatóban van valakinél, amikor láttam MSN-en, hogy "kórházban"... :S Sajna ez a legrosszabb.. ha számítasz valamire, de nem adják meg, és nem tudsz már mit csinálni... ebben a xar időben meg pláne.. nagyon törünk, nagyon törünk... le kell kopogjam, hogy én még eddig megúsztam, még egy koccom se volt.. pedig tolom neki néha rendesen :S

Mondjuk nekem sincs téli gumesz.. 2szer sikerült is megcsúsznom kicsit, de mindig tudtam korrigálni..egyszer a segge indúlt meg (DK auchan felé az iveco irányából a patak feletti majdnem derékszögű kanyarban pedig max 30al mehettem..egyszer meg a piac mögött szintén 90fok.. szemból jött a muki, csöppet :) átlógva a sávomba.. én fullra elteker.. út szélén meg lefagyott viz.. háát enyhén elkezdett csúszni az eleje kifelé..a jég az 20al is csak jég.. )

Szerencsére egyik se volt vészes..ésszel mentem, és odafigyeltem.. és még szerény is vagyok :D

És ez mostanság fokozottan van jelen itt Budaörs környékén... bevásárló forgalom... hazajönni se

tudok néha a sok útalkalmatlan hétvégi sofőrtől. Nagyon kell velük vigyázni, mert abszolút nem

tudnak beilleszkedni a forgalomba, és hihetetlen csőlátásúak. Tükröt és oldalra nézést nem ismerik,

vagy csak vallási elvek miatt nem használják... A bevásárlóközpontok parkolóit meg messzire kerülöm

ahogy csak tudom. :(

Nah erről nem is beszélve!! Csodával határosan nyugodt vagyok..még a barátnőm is 1-2 szer elkezdett anyázni.. pedig nagyon nem szokása.. az indexet már gondolom meg se emlitetted.. az már maga lenne a csoda!! :D

Nekem mostanában jó edzésben van a duda, rájöttem hogy máshogy nem lehet észrevetetni

magam azokkal, akik abszolút nem figyelnek semmire, mintha csak ők lennének az úton...

én csak azt nem értem, hogy az ilyenek hogy jutnak el A-ból B-be baleset nélkül... látszik

sok előzékeny és tapasztalt autós is van az úton, különben nem sikerülne nekik. :(

áá.. van,hogy már ez se segit!! egy érdekes kereszteződés..én jövök egyenesen balról becsatlakozó parkoló jobbra lehet kikanyarodni főútra (újp.közp városháza mellöl piac felől).. egy kocsi áll a nekem merőlegesen szinte az út közepén.. egy balról a parkolóból jövő dudál rá.... semmi..gondoltam magamban.. cseszheted.. biztos vesz valamit a bazárban.. óvatosan megkerüli.. épp hogy kifér.. majd én is.. és akkor látom, hogy ott üll benne a hapi!! gratulálok...

arról már nem is beszélve amikor belváros 1irányú.. parkoló kocsik..amúgy is épphogy elférsz.. áll 3-4 autó.. eltellik 5perc.. dudálás.. egy csaj kiszáll odamegy az első kocsi anyosoldara.. gondoltam odamegyek már én is, nehogy box legyen..

erre az első kocsi anyos üllésen egy csaj "....pizzát hoztunk...de én nem tudok vezetni.." mondom.. ok, de majd mondja már meg a soförnek, hogy nem zavarja, hogy jópáran közlekedni szeretnénk... (még akkor is ha este 8 volt.. )

Előzékenység: arra is faragtam már rá.. mire rájön mit is akarok.. aztán meg ment elöttem gyök kettővel.. (tényleg lassan. talán 30al..) meg amikor papi próbál kiállni parkolóból.. tekeri izomszervót.. pörög a motor 4ezren.. iii.. de ilyenkor én is már csak mosolygok magamban :D

Link to comment
Megosztás:

Kaptam szülinapomra egy notebookot, így a kórházbol tudok netezni egy picit...

Először is nagyon szépen köszönöm mindenkinek a jókívánságokat, nagyon sokan hívtak és sms-t is küldtek, nagyon jól esett.. :oops: Sajnos a fejemet valószínű hogy plasztikázi kell majd, de a lényeg hogy megmaradtam, ellenben a gsi az nem.. :) :(

Uhh bázz Csabi!! Most kicsit összeszorúlt a gyomrom!! A környék láttán. Ha jól sejtem ez itt van újpesten a piac mögötti részen.. Te!! Ugye nem!?!? Ugye nem akkor történt ez, amikor összefutottunk.. te jöttél ki a mühely felől.. én elkanyarodtam balra.. (mentünk asszem barinőmhöz..) te meg nem is tom merre tovább.. de elég nagy slunggal..és bázz most rémlik.. mintha lett volna egy teherautó is.. de az mintha szemből jött volna..

Elég nagy reccs lehetett.. mekkora tempóval mentél, hogy igy tört? (köztünk szólva ;) ) be voltál kötve? csak kiváncsiságból.. (jöhet priv is ) (ui: látom már más is kérdezte.. akkor majd priv, vagy majd személyesen..)

És természetesen jobbulást.. milyen sérüléseid lettek?

Nah húzok aludni.. marhára elszaladt az idő.. 5:10kor meg ébresztő.. :(

Jah.. és kórház. ez nem az árpád uti itt newpesten.. (fater ott melózott régen) bár ezek mind olyan egyformák ;)

Link to comment
Megosztás:

"na ammeg a masik" aki osszecsukta magat a gsi-vel... o csak gyogyuljon inkabb minthogy mar turbot akarjon o is :(

Ja Albi!

Vazze tegnap megint nem adtam oda a penzt! szojja mar vagy hajtsd be kopasz allat modjara!

Tom, hogy semmit, csak Hada Laci érdeklődött itt ott, turbós GSI ügyben... ;) :)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.