Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ja két gumi meg négy felni az már elég sok (tudtommal a toronycsapágy egy ezres).

Sajnálom a törpénetet és a rossz az egészben hogy bárki járhat így aztán annyit mondanak hogy sorry :D

köszi ;)

ekkora sérülést érdemes javítani, nem lágyul ki nagyon? vagy ez nagy mértékben függ a felni márkájától/minőségétől..?

Link to comment
Megosztás:

namost vagy sokszor jártatok már így, és azért vagytok ennyire vér nyugodtak, vagy alapvetően beletörődtetek, hogy "tuning" autóval ilyesmi nagyon is benne van a pakliban.

irigylem a lélekjelenléteteket, és tegnap nem láttam az idegtől. :D

én még nem jártam így... majd a 17esekkel biztos igy leszek mert most árkon-bokron átmegy ;)

Link to comment
Megosztás:

namost vagy sokszor jártatok már így, és azért vagytok ennyire vér nyugodtak, vagy alapvetően beletörődtetek, hogy "tuning" autóval ilyesmi nagyon is benne van a pakliban.

irigylem a lélekjelenléteteket, és tegnap nem láttam az idegtől. :D

Azért vagyunk ilyen nyugodtak mert rengeteget pénzünk van és nemszámít pár felni gumi meg ilyenek ;)

Link to comment
Megosztás:

köszi :D

ekkora sérülést érdemes javítani, nem lágyul ki nagyon? vagy ez nagy mértékben függ a felni márkájától/minőségétől..?

Szerintem se vészes.. ki tudják görgőzni.. lehet nem lesz 100%-os, a felni, de centírozni így is úgy is kell....

(nekem is volt már hasonló.. meg tudták csinálni.. sajna megint van egyikben egy pici ütés, de messze nem ekkora.. szemmel épphogy csak észrevenni...)

Amúgy én már jártam így régebben.. nekem egy gumim bánta, meg a felni lett ilyen szép. Felni ki lett gőrgőzve.

Gumikat kapott újat(totál kidurrant). Kapott új sach sima első gátlókat, tori csapágyat.. (részben fizette a közterület nem volt tábla, 70es, vagy 60as tábla volt.. szal egy szavuk nem lehetett.. )

Azóta kissebbek szintén voltak.. most mint már írtam megint kellene görgőzni szerintem min. 2 felnit.. a 4ből két gumim szálszakadt.. (egyik szinte nem is látszik, a másik is csak ha direkt keresed, de ezek már úgyis kukásak..)

És ennek semmi köze a tunning autóhoz.. síma mezei utcai autóval is meg lehet szívni.. néhol akkora aknák vannak..

Max. annyi, hogy a tunying verdáknak általában keményebb a futóműve, peresebb a gumija, ezért könnyebben sérűlnek..

Nah... duma OFF.. c

Link to comment
Megosztás:

Na jó, de te nem is mész vele :D :D

Anno még a Hondával kaptam el, egy utkivágást mert a hülye baromja nemám hogy a kivágás elé tegye a táblát,,,, nem bele akivágásba és majdnem teljes szélességgel felvolt vágva. Na mikor láttam hogy bajlessz , nemfékeztem mert talán szarabb lett volna ha nem anno mint a biciklinél megrántottam a kormányt felfelé ;) :P :D Reflexből tudod utána jót röhögtem magamon mondom ez biztos segített! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Amugy ha jólmegvan csinálva sztem semmi baja a felónak :D De hát gondolom Diny tudtta mitvesz! :D :D

Még a fórumra is raktam fel róla képeket.....Gyorsultam a soroksárin,akkor lett kész az új aszfalt.....Csak 1 kicsi részt elfelejtettek le aszfaltozni....Biztos ki volt táblázva,de nem tünt fel. :D :D Még az se hogy a rendörök ott vannak mögöttünk ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.