Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hogy volt?

1.5-2 óra alvás után mentem dolgozni, balra kanyarodtam volna a főútról, néztem az arra kikanyarodni szándékozót, az előttem haladót, a becsatlakozó forgalmat, az útfelületet jégfolt után keresgélve - mindent, csak a szembejövőt nem, és kigurultam elé. ő szerencsére nem sérült, én is viszonylag könnyen megúsztam, ahhoz képest mindenképp, hogy majdhogynem frontális puszi volt. most a paripa miatt aggódom a leginkább, a kórház után első utam a szerelőhöz vezetett, addigra már leszedte a motorháztetőt, hát át lett rendezve a motortér...

nem így akartam nekiállni, de valami hasonlót szeretnék kihozni a jelenlegi állapotból, mint amit Lacee belinkelt néhány oldallal korábban (Hada Laci autója), persze a lehetőségeim a kár mértékétől függenek.

Link to comment
Megosztás:

oh , részvétem :(

Hát az a GSI amit linkeltem szintén hasonlóan romokban hever mint a Tied épp... bár ahogy a Laci mesélte az övé totálkár és ha akarom vihetem is a hengerfejet belőle már... talán még olcsón meg úsztad... hülyén hangzik mi?! főleg hogy 4 hét és a karácsony is itt van szóval jó kis anyagi zsákutca...

www.patacsi.hu

www.csergoe.hu

Pestiek ugyan de hasznát veheted talán ...

sok sikert az összerakáshoz!

Link to comment
Megosztás:

oh , részvétem :(

Hát az a GSI amit linkeltem szintén hasonlóan romokban hever mint a Tied épp... bár ahogy a Laci mesélte az övé totálkár és ha akarom vihetem is a hengerfejet belőle már... talán még olcsón meg úsztad... hülyén hangzik mi?! főleg hogy 4 hét és a karácsony is itt van szóval jó kis anyagi zsákutca...

www.patacsi.hu

www.csergoe.hu

Pestiek ugyan de hasznát veheted talán ...

sok sikert az összerakáshoz!

úgy fest szezonja van...

nekem nem tűnt tragikusnak a helyzet a szerelőnél járva, persze nincs hozzá olyan szemem, mint nektek.

se kutyám - se macskám, ellenben van egy (magyar vidéki viszonylatban) jól fizető állásom, karácsonykor meg spúr g*ci leszek. ;)

az adósságom biztosan nőni fog, de nem fogok összeroskadni. ha van értelme, a lehető legjobban rendbe rakatom a gépet, és kötök biztosítást, mert az most nincs/nem volt...

Link to comment
Megosztás:

jól van akkor nem kell félteni Téged, azért ahogy látom zárhíd,mocitető,lökös,sárvédők,lámpák, elég csere érettnek tűnnek ... a futómű is elmászott , reméljük nem örökre...

az avatarodban lévő felnivel miujság?

persze nem hiányzott, de ha érdemes, tudok költeni rá...ha érdemes; most ez a legnagyobb kérdés. :(

pihen a biciklitárolóban, a gyári felnikkel szerelve zúztam le.

Link to comment
Megosztás:

Jó csaj? :( Mert akkor eshetne ;)

Hát, röhögni fogsz, de spec. volt egy Alma becenevű kolléganőm, akiről azt hallottam, hogy a takaros családapa művezetőt elszerette a felesége és a 3 gyereke mellől, majd szült a fickónak még 2 gyereket.

Amikor én ismertem, akkor eléggé "meghát" nő volt.

Link to comment
Megosztás:

eddig sikerült... tegnap reggel saját hibámból összetörtem a kocsit, meg egy kicsit magamat is. :(

;) :) :( ;)

Keresd meg Rattesid Dénest....Most hozott egy gsi-t bontásra....Biztos van minden alaktrésze ami kell neked.Inkább telefonon mert mostanában nincs internete....06203268966

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.