Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ecsettel javítani 3 réteg festéket, amin 3 réteg lakk van? szerintem igen :D

Ne nagy dologra gondolj.. csak pl. az elsö kerék köszöbb környéki ivénél. pl. pár kavics felverődés.. hogy ne kezdje el enni a rozsda.. nem feltünő.. még akkor se ha simán feketével csinálnám B)

Van is egy ilyen javitás.. lefogadom, eddig senki se vette észre.. ugyanis egyszer rácsesztem.. asszem irtam is annó.. beragadtam a sárba, ugy hogy küszöbb is sár alatt volt.. meg féltengely.. szal csúnyán.. elöl már a ködlámpák is.. nah akkor próbálkoztunk ezzel-azzal, és biza elcentizte egyik user, és nem a küszöbb emelési részét, hanem magát az elemet nyomta meg. le is ugrott a festék, vasig :blink:

Nah azt elvileg átmenetileg, úgy oldottam meg, hogy szépen lecsiszoltam azt a kis részt, majd fekete mittom én milyen festékkel.. olyan fúúúújóssal lefújtam.. csak nagyon közelről, és ha tod mit keresel látszik(direkt kivilágositottam a képet).. ez is csak azért, mert magasabb mint az eredeti festés

de legalább nem rohad.. legalábbis még nem látszik :D

Tom gány megoldás, de ez van..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nekem uj ez a kocsi pláne a 150 paci szoval nekem egy lorugásnak érzödik ha odalépek a gázra.A másik sajna levettem a 205 ős gumikat mert ki volt szakadva a jobb hátso igy helyette 195/55 jutott(ez volt otthon raktáron)

Az SFI dobozba megy bele a légszürőházbol a levegö van rajta csomo bilincs na meg 1 KILO SZIGETELÖSZALAG.Ahibaüzit 2x irta ki mire bekészitettem a tollat-szótárat meg papirt aggigra elis tünt.Szóval most szótárral a kesztyütartóban rohangászok.hátso fékbetétek=kuka.Porig van ültetve ma megcsápoltuk a mühelybe.....ültetés= lerongyolt kipufcsö....holnap indul majd a felmérés

Képet majd dobok fel rola .....

köszi a segítséget

Link to comment
Megosztás:

van egy kis gondom!!!!!!!Nincs computer visszajelzö lámpám!!!!Ha gyujtásra teszem a kocsit akkor nem jelez vissza a sárga lámpa......mikor megnéztem a kocsit mielött megvettem akkor konkrétan figyeltem erre és akkor még világított MOST MEG NEM a biztosítékokat végignéztem de mind rendben van....TUD NEKEM SEGÍTENI VALAKI,HOGY MI LEHET A GOND???????????

KÉPEKET holnap rakok fel

Link to comment
Megosztás:

van egy kis gondom!!!!!!!Nincs computer visszajelzö lámpám!!!!Ha gyujtásra teszem a kocsit akkor nem jelez vissza a sárga lámpa......mikor megnéztem a kocsit mielött megvettem akkor konkrétan figyeltem erre és akkor még világított MOST MEG NEM a biztosítékokat végignéztem de mind rendben van....TUD NEKEM SEGÍTENI VALAKI,HOGY MI LEHET A GOND???????????

KÉPEKET holnap rakok fel

Akkor kiégett az égö a müszerfalban. Ki kell szedni az egész kilóméterórát és ki kell cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Tecc, ahogy az eleje áll! :blink: Én is pont ilyet akartam. B)

Gumiügyileg meg szét kell majd nézni, de előtte ott a kipuff, meg egyéb dolgok, amiről beszéltél! :D

Széép ótókád van, vigyázz vele.Ezek a gépek a maguk kategóriájában ma is igazi fegyverek az úton! :D

Link to comment
Megosztás:

elözö tulaj olyan szinten gyilkolta ki a myagno kábeleit hogy arra nincs sz...egy biztositékba meg 1 ora szidkozodásba tellet mig bement az uj zene...nem egy full hifi csak mezei sony cd lejátszo meg pár hangszoro....holnap folyt köv...

Köszönöm a dicséreteket.....

HOGY LEHET AZ EMBER KLUBTAG(matrica, találkozok, stb????????)

Link to comment
Megosztás:

elözö tulaj olyan szinten gyilkolta ki a myagno kábeleit hogy arra nincs sz...egy biztositékba meg 1 ora szidkozodásba tellet mig bement az uj zene...nem egy full hifi csak mezei sony cd lejátszo meg pár hangszoro....holnap folyt köv...

Köszönöm a dicséreteket.....

HOGY LEHET AZ EMBER KLUBTAG(matrica, találkozok, stb????????)

Gratulálok az új autódhoz :blink:

itt találsz bővebb infórmációt a klubbal kapcsolatban

meg itt: www.opelclub.hu

Link to comment
Megosztás:

Az SFI dobozba megy bele a légszürőházbol a levegö van rajta csomo bilincs na meg 1 KILO SZIGETELÖSZALAG.Ahibaüzit 2x irta ki mire bekészitettem a tollat-szótárat meg papirt aggigra elis tünt.Szóval most szótárral a kesztyütartóban rohangászok.hátso fékbetétek=kuka.Porig van ültetve ma megcsápoltuk a mühelybe.....ültetés= lerongyolt kipufcsö....holnap indul majd a felmérés

Képet majd dobok fel rola .....

azért az i kellene deriteni, hogy miért van agyonszigetelőszalagozva :blink:

papir?? figyelitek a kezdőt? B) kamerás mobil, pappa aztán dict.sztaki.hu és kikeresni mia###### baja van :D :D

de ha tényleg ilyen vadember módra szedték ki a hangot, meg ilyen köteg szigszalagok vannak akkor a LEGELSŐ legyen egy full vezérléscsere!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Ráment az egész napom de megoldottam a hiányzo computerlámpa rejtélyét.NEM VOLT BENNE AZ ÉGŐ!!!!

DE legalább nem marad égve..gyujtásra tezem az összes kontrollámpa ég ETC ABS elalszik...inditok és a computer lámpa is elalszik....MÁR kezdtem azt hinni hogy árulás van a dologban de ugy tünik megnyugodhatok.....AZONBAN NÉHA MEGTORPAN AZ AUTÓ ez tünt fel nekem a mai napon ugyanakkor piszkosul megemelkedig a pillanatnyi fogyasztás...bár tudom hidegen nem szabad taposni és érthetö is ha kicsit lomha vagy dadog NA DE MELEGEN is megvan néha ez a jelenség.

VAJON AZ MITÖL LEHET.

Holnapra marad a motor ellenörzés( fura szigszalagos sztori ..csak disznek van rajta mert mögé fér az ujjam igazi kókányolás....meg gyertya,folyadékok ellenörzése stb stb)

Sikerült beletennem az uj zenét bár egy biztositék bánta mert mint irtam össze vissza volt minden kábel de mostmár végre muzsikál.

K**VA jo érzés mikor végiggurulok vele a városon és utánafordulnak az emberek.Ritka mifelénk ez a tipus ÖSSZ 2 db van a városban(VÁC)...utána a környéken sehol

ennyi a mai élménybeszámolom(megint mehetek tankolni:( )

Sok locsolót mindenkinek

Módosítva : pappa
Link to comment
Megosztás:

pappa gratula az új verdához, aztán csak óvatosan.

Azt a szigszalagos gányolást meg talán meg kéne csinálni, hiszen akkor ott is szívja be a levegőt, ami előtt meg nem igazán van szűrő. Ha másképp nem megy szerintem te is tekerd át szagszallaggal.

Max. 5000ft az a gumicső, és shímán szívhatja a falsot, amitől szórakozik az alapjárat, meg a pill. fogyi és tsai.

Link to comment
Megosztás:

tudja vki mi a pontos neve annak a gumicsőnek?

az 6osra gondolsz?

ami gumicső és ezexerint légtömlő?

astra_levego2.jpg

betorpanás ügyben pedig benzin és levegőszürőcheck,nemszívefalsot check, nem fúj e ki vhol, légtömegmérő & lambdaszonda az pléjer

btw Petya képek?

Link to comment
Megosztás:

Az SFI dobozba megy bele a légszürőházbol a levegö van rajta csomo bilincs na meg 1 KILO SZIGETELÖSZALAG.

Erre a gumicsőre gondolsz? A tied kicsit másabb, de ergó erről van szó..(enyémben ebben a csőben van a levegő hömérséklet érzékelője,neked még ha jól tom a légtömegmérőben van. ha a régebbi a paripa)

Ez a cső, az enyémhez 6 256Ft volt. Vadi új...

Ahibaüzit 2x irta ki mire bekészitettem a tollat-szótárat meg papirt aggigra elis tünt.Szóval most szótárral a kesztyütartóban rohangászok.

Ha fennáló hiba, akkor gyújtás le (már ekkor is irnia kellene, ha nem gyújtás fel.. megintcsak írnia kellene.

Ha lámpa hiba, abban az esetben nem. Ezt tesztelendő gyújtás.. majd pilács fel.. illetve fék megtapos...

Link to comment
Megosztás:

Ráment az egész napom de megoldottam a hiányzo computerlámpa rejtélyét.NEM VOLT BENNE AZ ÉGŐ!!!!

DE legalább nem marad égve..gyujtásra tezem az összes kontrollámpa ég ETC ABS elalszik...inditok és a computer lámpa is elalszik....MÁR kezdtem azt hinni hogy árulás van a dologban de ugy tünik megnyugodhatok.....

Hmm.. mindenesetre fura.. azt mondtad láttad világitani.. aztán meg nem volt benne?! fura...

AZONBAN NÉHA MEGTORPAN AZ AUTÓ ez tünt fel nekem a mai napon ugyanakkor piszkosul megemelkedig a pillanatnyi fogyasztás...bár tudom hidegen nem szabad taposni és érthetö is ha kicsit lomha vagy dadog NA DE MELEGEN is megvan néha ez a jelenség.

VAJON AZ MITÖL LEHET.

Nah ez az ami nagyon sokmindentől B) (lambda,hömérséklet jeladó, légtömegmérő,gyújtás kábel, fals levegő,benyaszűrő.. stb)

De mint irták, elösször ugorj neki annak a szig.szallagos témának

ennyi a mai élménybeszámolom(megint mehetek tankolni:( )

Ehez szokj hozzá :blink: :D

tudja vki mi a pontos neve annak a gumicsőnek?

Csergő.. bemész.. vidd a forgalmit.. bár igazándiból sztem elég a motorkód, meg hogy mikori.. a srácok biztos képben lesznek.. és mond hogy a légszűrőház és a légtömeg mérő közötti gumicsövet szeretnéd kérni..ha úgy alakúl,még meg is mutatja monitoron melyik az.. (ő is ott fogja kikeresni sztem) :D

Link to comment
Megosztás:

Laci vezet Peti kommentál című játék :blink: B) A corrados szövegen megfeküdtem, annyira spontán... :D

Én tegnap este hazafelé toltam egy elég érdekes rácsingot.

J-rendszámos S80-as volvó ellen, amiben ült négy nagy kigyúrt roma, meg egy cigányasszony :D. 120 fölé nem gyorsítottam (törött lámpánál besivító szél), amikor felhoztak és elmentek végül mellettem, nagy vigyorgással integettek kifele....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.