Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Ez valami olyasmi, mint ami a golyós egerekben van?

Nem egészen, encoder annyit tesz, mint "lekódolás", adott szöglefordulást (tekerőgombon) lefordítja digitális jelekre, majd a gépház ezen infó alapján küldi a parancsot a kapitánynak, hogy most zajongani/halkulni fogunk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy nagyon fontos kérdésem lenne.

Valaki írja már meg lehetőség szerint VDO CDR500 kellene, hogy a kapcsoló poti, mennyit kattan 1fordulat alatt?!

Fontos lenne, uncsim elektro műszerész és kitudja cserélni ezt az encoder-t, csak tudnia kellene,hogy mennyit kattan 1teljes fordulat alatt!

Valakinek biztos van a szobában egy eladásra ítélt, majd megmondja, én ki nem mászok megnézni most :lol:

Áruld el, hogy sikerült kitépni? Csavar fogta hátul? Ugye nem ? :D

Link to comment
Megosztás:

szvsz

az enkoder folyamatosan körbe forgatható, nincs eleje és vége a forgatásnak

a poti egy kezdőpontból a végpontig tekerhető, majd vissza

Köszi, hogy kijavítottál!

Majd ha lehetséges, akkor valaki írja már meg, hogy ez az encoder mennyit kattan 1fordulat alatt.

Fontos lenne.!

köszönöm szépen!

Link to comment
Megosztás:

Köszi, hogy kijavítottál!

Majd ha lehetséges, akkor valaki írja már meg, hogy ez az encoder mennyit kattan 1fordulat alatt.

Fontos lenne.!

köszönöm szépen!

Mindjárt hazamegyek és megszámolom neked.Bár tényleg nehéz lehet

mert ugye körbe megy és így nem könnyű megtalálni,hogy a kezdőpont is

pont ott legyen ,ahol a vége.

Link to comment
Megosztás:

Mindjárt hazamegyek és megszámolom neked.Bár tényleg nehéz lehet

mert ugye körbe megy és így nem könnyű megtalálni,hogy a kezdőpont is

pont ott legyen ,ahol a vége.

Alkoholos filccel rajzolj rá egy vonalat és azt néz, hogy hány kattanás után tér ugyan oda vissza. Ha utána nem sikerül lemosni a filcet, akkor rajzolj rá még két szemecskét és egy orrocskát, és lesz egy vidám magnód. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Alkoholos filccel rajzolj rá egy vonalat és azt néz, hogy hány kattanás után tér ugyan oda vissza. Ha utána nem sikerül lemosni a filcet, akkor rajzolj rá még két szemecskét és egy orrocskát, és lesz egy vidám magnód. :D

B) Biztos összefirkálom! :lol: Amúgy már megvan a szám.Lásd fentebb kettővel! :D

Link to comment
Megosztás:

Na itt vagyok,siettem,mert a zasszony már el is vitte a kocsit.

A lényeg én:34 kattanást számoltam.(CCR600)

VDO CDR 500: 30 kattanás = 1 kör.

Meglepő módon hangosításra először lehalkul és utána jön meg a hangerő, halkításra pedig először leüvölti a fejemet és csak utána halkul le. :lol:

Még soha nem tekergettem, korrektül műxik az a kormányról. Hmm ...! Egy tapasztalattal több. Soha többé nem hagyom magam rávenni a potival történő hangerő szabályzásra! :D

Link to comment
Megosztás:

VDO CDR 500: 30 kattanás = 1 kör.

Meglepő módon hangosításra először lehalkul és utána jön meg a hangerő, halkításra pedig először leüvölti a fejemet és csak utána halkul le. :lol:

Még soha nem tekergettem, korrektül műxik az a kormányról. Hmm ...! Egy tapasztalattal több. Soha többé nem hagyom magam rávenni a potival történő hangerő szabályzásra! :D

Tényleg sokkal pontosabban szabályozható a kormányról a rádió!

Link to comment
Megosztás:

VDO CDR 500: 30 kattanás = 1 kör.

Meglepő módon hangosításra először lehalkul és utána jön meg a hangerő, halkításra pedig először leüvölti a fejemet és csak utána halkul le. :lol:

Még soha nem tekergettem, korrektül műxik az a kormányról. Hmm ...! Egy tapasztalattal több. Soha többé nem hagyom magam rávenni a potival történő hangerő szabályzásra! B)

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!

Így már könnyebb lesz.

Besétálok majd valamelyik hobbi elektronikába a panellel együtt és megmondom, hogy EZ kell :D

Ha nem muszáj nem veszek fejegységet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Tudnátok ajánlani G Astrába a gyárinál szebben/jobban szoló hangszórókat előre ?

Valami olyasmi kellene, ami azért érezhetően szebben szól a gyárinál, (nemcsak éppenhogy) hamár szétbarmolom a kárpitokat.

Kiemelőkereteket vettem 18 - asokat, most valami ár/érték arányban megfelelő középnyomó kéne, ami elfogadhatóan szól. (Ne legyen ratyi mint a gyári, de azért ne bagdadi aranyat kérjenek érte)

A csipogókat nem szándékozom cserélni, az maradna a gyári.

A fejegység egy viszonylag elfogadható usb-s pioneer, a belépőszínt fölött mondjuk eggyel.

Ehhez kéne valami kultúrált középnyomó, nem aranyáron.

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Tudnátok ajánlani G Astrába a gyárinál szebben/jobban szoló hangszórókat előre ?

Valami olyasmi kellene, ami azért érezhetően szebben szól a gyárinál, (nemcsak éppenhogy) hamár szétbarmolom a kárpitokat.

Kiemelőkereteket vettem 18 - asokat, most valami ár/érték arányban megfelelő középnyomó kéne, ami elfogadhatóan szól. (Ne legyen ratyi mint a gyári, de azért ne bagdadi aranyat kérjenek érte)

A csipogókat nem szándékozom cserélni, az maradna a gyári.

A fejegység egy viszonylag elfogadható usb-s pioneer, a belépőszínt fölött mondjuk eggyel.

Ehhez kéne valami kultúrált középnyomó, nem aranyáron.

Köszi.

pioneer-t vegyél,azok szépen szólnak.Amúgy meg a gugli a barátod <_<

pl.:ilyet

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt használom és a H Astrába is szépen szól, szeretem, bár én nagyon jó áron vettem bontatlanul, végülis legolcsóbban 33 körül sem rossz vétel (ez a BRIVER vagy mi sajnos megszűnt), de ha szeretsz faragni akkor állíólag ez ajánlható még nagyon http://bolthely.hu/mikroshop/id/04095_Audi...tem_MX-165_Plus

Meg akkor már cserélném a hátsókat is valami pio-ra (én is kicseréltem), így most elégedett vagyok az egésszel:)!

Ni: Az én Pio-m

Azóta is szeretem.

Ja, most nézem, Lipi-G is ezt ajánlotta.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok tudna nekem valaki tanácsot adni?

Most vettem egy g caravánt és multi kormány van benne csak nem müxik,leszedtem a légzsákot de a kormányoszlop csatlakozon csak a légzsák és a duda

csatlakozoja van.

Azt szeretném megkérdezni,hogy hogyan lehet vagy milyen kábellal csatlakoztatni?

vagy le kel cserélni a kormány oszlop csuszó csatlakozoját?

Elöreis köszi a segitséget!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok tudna nekem valaki tanácsot adni?

Most vettem egy g caravánt és multi kormány van benne csak nem müxik,leszedtem a légzsákot de a kormányoszlop csatlakozon csak a légzsák és a duda

csatlakozoja van.

Azt szeretném megkérdezni,hogy hogyan lehet vagy milyen kábellal csatlakoztatni?

vagy le kel cserélni a kormány oszlop csuszó csatlakozoját?

Elöreis köszi a segitséget!!!!

A multi nélküli csatlakozó az két pines,a multié az 4 pines.egy olyan csatlakozó kell hozzá.Azt viszont nem tudom,hogy be van e kábelezve a kormányig a multi.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém az 2 pines akkor ez aszt jelenti,hogy az egész csúszo érintkezöt cserélni kel?

köszi a gyors választ!!

Valószínű,vagy csak azt a kábelt ami rácsatlakozik a kapcsolóra,de mondom,nem tudom hogy be van e húzva gyárilag a vezeték a kormányig a rádiótól.!

Link to comment
Megosztás:

Az a verzió nem merült fel senkiben hogy esetleg nem a multikormány a hibás, hanem a fejegység? Arra gondolok hogy a multikormányt nemigen szokták utólag beépíteni vagy cserélni, ha pedig gyári, akkor annak működnie kell... hacsak nem cseréltek rádiót az autóban, egy olyan típusra amit nem lehet multikormánnyal vezérelni. Milyen fejegység van az autóban?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.