Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

érdekesség képen...

valamelyik nap elhallgatott a láda...

láda ok,fesz ok, kontakt ok,jel ok.

erősítőn világit a piros gonosz (túlterhelés) ,de nem is volt hajtva...

akkor kiszed...

az erősítőn folyik a pára..

két nap száradás után megint jó :)

mac audio zx 2000

A fránya hideg, És ilyen időben a kocsit sem merem lemosni, mert szétfagy, pedig más sósabb mint a chips.

Link to comment
Megosztás:

A fránya hideg, És ilyen időben a kocsit sem merem lemosni, mert szétfagy, pedig más sósabb mint a chips.

Hát pedig én megtettem, lemosattam, mert már nem tudtam a látványt elviselni.

És mennyivel szebb lett. :D

Nem használ a kocsinak, ha fagyban lemosod! (kivéve ha nem mínusz van a garázsodban)

Mindenhova befagy a víz, az ajtók gumijainál, féknél, és mindenhova!

Link to comment
Megosztás:

Én mosatás után mentem vagy 20km, napos, -5 fokos időben. kiszáradt minden és csili-vili.

Én is ma megmostam, -1,5 fokban, mire hazaértem lett -3,5 fok. Elég jól megszáradt, de volt ahol megfagyott. De már tisztább, és nem chips a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdvözletem.

Egy 2008 as G Astrábol szeretném kikapni a gyári magnót. A keret 4 sarkában van 4 lyuk gondolom oda kéne valamit bedugni ami vagy csavarhúzó vagy valami speciális szerszám és utána kijön gondolom egy kis fizika erő segítségével. Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv: gy

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem.

Egy 2008 as G Astrábol szeretném kikapni a gyári magnót. A keret 4 sarkában van 4 lyuk gondolom oda kéne valamit bedugni ami vagy csavarhúzó vagy valami speciális szerszám és utána kijön gondolom egy kis fizika erő segítségével. Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv: gy

Csak 1 helyre írj!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem.

Egy 2008 as G Astrábol szeretném kikapni a gyári magnót. A keret 4 sarkában van 4 lyuk gondolom oda kéne valamit bedugni ami vagy csavarhúzó vagy valami speciális szerszám és utána kijön gondolom egy kis fizika erő segítségével. Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv: gy

Mi a kérdés?

Hogy úgy jön-e ki? Mert akkor a válasz igen, és nem kell hozzá speciális szerszám sem: én 2db bicikliküllőt (kerékpáros boltban kb. 20Ft darabja) hajtottam meg U alakúra és hegyeztem ki a végeit, tökéletesen bevált.

Link to comment
Megosztás:

köszönöm. :)

Mi a kérdés?

Hogy úgy jön-e ki? Mert akkor a válasz igen, és nem kell hozzá speciális szerszám sem: én 2db bicikliküllőt (kerékpáros boltban kb. 20Ft darabja) hajtottam meg U alakúra és hegyeztem ki a végeit, tökéletesen bevált.

Az enyémben a lyukakban volt 4 darab kisméretű imbuszcsavar is, először azokat kellett kivenni, és csak utána lehetett a nyílásokba bedugni a célszerszámot (4 db hatvanötös szög :D ).

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben a lyukakban volt 4 darab kisméretű imbuszcsavar is, először azokat kellett kivenni, és csak utána lehetett a nyílásokba bedugni a célszerszámot (4 db hatvanötös szög :D ).

Én ugyanezen célszerszámokat használom a kivételhez :D :icon13:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

olyan problémám lenne hogy CAR300as magnómon nagyon gyengusz a rádió vétel, kiszereltem és az antenna csatit mozgattam és jobb lett. Visszatettem a rádiót és pár nap elteltével ismét hasonló lett a helyzet. Mit ajánlatok a csatit kellene cserélni, attól tartok hogy rövid lesz a kábel. És milyen csatit a legegyszerűbb beszerelni?

Előre is köszönöm szépen :)

Link to comment
Megosztás:

A szerelőkeretben (ha már sokat volt mozgatva) az antenna csatlakozó már nem tart stabilan. Amikor visszatolod, a rádiót, kinyomja a csatlakozót a keretből.

Három kis fül rögzíti. ezeket kell megerősíteni. Ne cseréld ki, mert olyat, aminek a szélén ilyen lenne, nem kapsz!

Hát még nem tudom mi lesz vele, de így nem lesz jó.

Cseréltem hangszórókat kicsit jobban szól mint a gyári, de kell persze valami komolyabb fejegység. CAR 300 az 4*6W.... :)

http://www.google.hu/search?tbm=isch&hl=hu&source=hp&biw=1366&bih=667&q=jbl+cs6&gbv=2&oq=jbl+cs6&aq=f&aqi=g-L4&aql=&gs_l=img.3..0i19l4.3198l7568l0l7762l7l7l0l0l0l0l91l542l7l7l0.frgbld.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hali!

Astra F gyári Blaupunkt Car 300 fejegységet szeretnék cserélni. Magát a fejegységet már kivettem, a keretet azonban még nem sikerült. Ugyanis nem látok rajta sem csavart, sem bármiféle pántot, ami tartaná, mégis meg van szorulva. Tudja valaki, hogyan vehető ki?

Link to comment
Megosztás:

Hali! Astra F gyári Blaupunkt Car 300 fejegységet szeretnék cserélni. Magát a fejegységet már kivettem, a keretet azonban még nem sikerült. Ugyanis nem látok rajta sem csavart, sem bármiféle pántot, ami tartaná, mégis meg van szorulva. Tudja valaki, hogyan vehető ki?

Nálam a hátulján volt egy csavar, ami rögzítette.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.