Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Ez nem bug, hanem feature.

Azért marad égve a kicsi led hogy megtaláld a bekapcsológombot sötétben is. Lemeríteni pedig nem fogja az akkut, hacsak nem hagyod úgy egy több hónapig tartó távollét alatt, de ennyi időre meg már az akkusarut is érdemes levenni, nem csak az előlapot.

és ezt kábel ide oda kötögetéssel meg lehet hackelni?

vagy csak software-sen?

őszintén szólva zavar, olyan mintha kiáltana, hogy itt vagyok törjétek fel a kocsit.

kivenni meg állandó macera....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok pár napja vásárolt 2002-es G Astra CDR 500 gyári rádió nem veszi a tulaj szerinti kódját, eljutottam 6 SAFE-ig de most már 2 óra rádió bekapcsolva és gyujtás után sem engedi beírni semmilyen kódot. Tudna valaki segíteni ez ügyben? Valószínű rossz kódot kaptam. Mi a teendő?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok pár napja vásárolt 2002-es G Astra CDR 500 gyári rádió nem veszi a tulaj szerinti kódját, eljutottam 6 SAFE-ig de most már 2 óra rádió bekapcsolva és gyujtás után sem engedi beírni semmilyen kódot. Tudna valaki segíteni ez ügyben? Valószínű rossz kódot kaptam. Mi a teendő?

Neten keress rá, hogy rádió kikódolás.

Pár ezerért megcsinálják és soha nem fog kódot kérni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok pár napja vásárolt 2002-es G Astra CDR 500 gyári rádió nem veszi a tulaj szerinti kódját, eljutottam 6 SAFE-ig de most már 2 óra rádió bekapcsolva és gyujtás után sem engedi beírni semmilyen kódot. Tudna valaki segíteni ez ügyben? Valószínű rossz kódot kaptam. Mi a teendő?

Szia!

Ő tud segíteni a kikódolásban: vadmalacka@gmail.com

Link to comment
Megosztás:

Szinte biztos hogy nem. A CD30 már egy újabb generációs rádió (H Astrából és társaiból), és CAN buszon keresztül kommunikál. Ha a rádiót működésre is tudnád bírni, se a kijelző, se a multikormány gombjai nem működnének együtt vele.

Köszönöm szépen a választ, én is erre tippeltem volna, de mondom megkérdezem....

Abban tud valaki segíteni esetleg, hogy Szolnok környékén vállal-e valaki aux input készítést VDO CDR 500-ba?? Az is érdekelne, hogy valahogy megoldható-e egy erősítő rákötése, mert szeretnék egy mélynyomót a kocsiba, de ugye ezen nincs rca kimenet, valahogy az rászerkeszthető??

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a választ, én is erre tippeltem volna, de mondom megkérdezem....

Abban tud valaki segíteni esetleg, hogy Szolnok környékén vállal-e valaki aux input készítést VDO CDR 500-ba?? Az is érdekelne, hogy valahogy megoldható-e egy erősítő rákötése, mert szeretnék egy mélynyomót a kocsiba, de ugye ezen nincs rca kimenet, valahogy az rászerkeszthető??

Szia! Erositot tudsz ra kötni mert nekem is megcsinálták, úgyhogy az tuti nem gond csak egy jo szaki meg valami jelatalakito kis kütyü kell hozza.
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Ma vettem 4 db gyári csipogót és szeretném betenni az ajtókba.

Kaptam 2db ilyet: http://i.ebayimg.com/t/VAUXHALL-OMEGA-ASTRA-VECTRA-ECT-2-FRONT-TWEETER-SPEAKERS-GM-90520836-/00/s/MTIwMFgxNjAw/$T2eC16hHJIIE9qTYMbVcBP-v(tT+QQ~~60_12.JPG

és 2db ilyet: http://s14.directupload.net/images/user/111024/h3btwmvf.jpg

Az lenne a kérdésem, hogy melyik az első és a hátsó pár?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma vettem 4 db gyári csipogót és szeretném betenni az ajtókba.

Kaptam 2db ilyet: http://i.ebayimg.com/t/VAUXHALL-OMEGA-ASTRA-VECTRA-ECT-2-FRONT-TWEETER-SPEAKERS-GM-90520836-/00/s/MTIwMFgxNjAw/$T2eC16hHJIIE9qTYMbVcBP-v(tT+QQ~~60_12.JPG

és 2db ilyet: http://s14.directupload.net/images/user/111024/h3btwmvf.jpg

Az lenne a kérdésem, hogy melyik az első és a hátsó pár?

Köszi!

Szerintem a zöld hátú a hátsó, de ha bepróbálod a helyére, rögtön kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.