Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Hát ez az első ajtókhoz való szétszedés, de talán ez is segít kicsit_:

" Az ajtókárpitot Opelék egybe tervezték, nem lehet darabjaira szétszedni, így sajna le kell venni az egész ajtókárpitot. 7 csavar tartja plusz 5 db patent (csavarok: 2 oldalt, 2 alul, 2 a fogantyú alatt, 1 a kilincs mögött lévő műanyag borítás alatt), de előtte le kell venni a csipogó műanyag borítást is. A patentok is aránylag könnyen kijönnek, nem nagy tudomány levenni, csak óvatosan kell bánni vele, nehogy megsérüljön az ajtókárpit.

A csavarokhoz spéci csavarhúzó kell: TORX T20x100-as.

Először a csipogó műanyag borítást kell levenni, ezt 3 patent tartja. Ezt akár kézzel is ki lehet pattintani, de mielőtt leveszed érdemes a borítás alá egy szövet darabot becsúsztatni, hogy ne sérüljön meg a kárpit. A műanyag fogantyút felfele húzva lehet levenni, aránylag könnyen lejön, alatta 2 csavar van. A kilincs mögött van egy műanyag borítás, amit csavarhúzóval tudsz kipattintani és alatta van egy csavar. Miután kicsavartad a kárpit csavarjait óvatosan magad felé húzva kipattannak a patentok (a patentokat persze patentonként, óvatosan kell kipattintani, nem egyszerre az egészet). Az is előfordulhat, hogy némelyik patent nem marad a kárpitban, de ez nem különösebb probléma. Majd, ha mindegyiket sikerült kipattintani, az ajtókárpitot felfele mozgatva kell kivenni a helyéről. Ajánlatos mindezek előtt az ablakot teljesen leengedni.

Amikor sikerült levenni a kárpitot még ki kell akasztani az ajtónyitó bowdent és az ajtókapcsoló csatlakozóját is le kell venni. És kész is.

Visszaszerelésnél mindezeket fordított sorrendben kell elvégezni "

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Elnézést, hogy csak így betoppanok...ide a "zenei-tuning" eszmecserékhez!

Nekem lényegesen primitívebb kérdésem lenne Önökhöz, Hozzátok Kedves Fórumozók!

Szóval...nemrég vettünk egy használt H Astra-t, és nem igazán tudom miért nem akarja a gyári magnója (Blaupunkt CD30), az mp3-at lejátszani. Azt hiszem CD ERROR-t ír ki. Az audio-t játssza!

Valaki járt már hasonlóképp? Hol lehet a probléma? Talán a cd írásnál?

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Elnézést, hogy csak így betoppanok...ide a "zenei-tuning" eszmecserékhez!

Nekem lényegesen primitívebb kérdésem lenne Önökhöz, Hozzátok Kedves Fórumozók!

Szóval...nemrég vettünk egy használt H Astra-t, és nem igazán tudom miért nem akarja a gyári magnója (Blaupunkt CD30), az mp3-at lejátszani. Azt hiszem CD ERROR-t ír ki. Az audio-t játssza!

Valaki járt már hasonlóképp? Hol lehet a probléma? Talán a cd írásnál?

Előre is köszönöm!

Szia! A kérdésedre igen egyszerű a válasz! Mert a CD30 nem tudja lejátszani az MP3-at. A CD30 MP3 és ennél okosabb lejátszók szólaltatják meg az MP3-at, tehát vagy cserélsz lejátszód, vagy audió cd-t írsz.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Keresetem a fórumon, de nem találtam infót ezért kérek egy kis segítséget.

GTC astrámban szeretném a hásó hangszórókat kicserélni, de nem találok leírást, hogy miként kell leszedni a hátsó paneleket, hogy hozzáférjek a hangszórókhoz.

Hátsó ülés ülőlapját kiszedtem, a hátsó pohártartó mellett találtam egy rejtett csavart, illetve a biztonsági öv aljánál is van egy csavar...de itt megállt a tudomány, a panelt meg hiába feszegettem nem engedte magát, így inkább valaki ossza meg tapasztalatát velem, minthogy rongáljak.

köszönöm szépen előre is!

üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Keresetem a fórumon, de nem találtam infót ezért kérek egy kis segítséget.

GTC astrámban szeretném a hásó hangszórókat kicserélni, de nem találok leírást, hogy miként kell leszedni a hátsó paneleket, hogy hozzáférjek a hangszórókhoz.

Hátsó ülés ülőlapját kiszedtem, a hátsó pohártartó mellett találtam egy rejtett csavart, illetve a biztonsági öv aljánál is van egy csavar...de itt megállt a tudomány, a panelt meg hiába feszegettem nem engedte magát, így inkább valaki ossza meg tapasztalatát velem, minthogy rongáljak.

köszönöm szépen előre is!

üdv.

Szerintem inkább kösd ki a hátsó hangszórókat, minthogy kicseréld őket. Sokat ront a hangképen, ha hátul is van hangszóró. Inkább előre rakj egy jobb szettet, esetleg valahova egy erősítőt, és ha meg akarod tartani a gyári fejet, akkor egy jelszint átalakítót szerezz be. Igaz, hogy ront a minőségen, de még ígyis sokkal jobb lesz, mint a gyári cucc. Persze sajnos a kábeleket is cserélned kell, mert amikor én megláttam a sajátomban a hangszóró "kábeleket" jót nevettem. A telefontöltőm kábele jobbnak tűnik annál:).

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha szeretnék egy 1DIN-es Pioneer fejegységet az autóba, mik kellenek pontosan hozzá? Valamint szeretném ha a kormányról való vezérlés megmaradna.

köszi

Egyszerű, de mégsem.

Kell venned:

1: 1 din-es beépítő keret http://www.autohifi-city.hu/index.php?oldal=2&kat=62&termek=17015

2: iso-vezeték átalakítót http://www.salshop.hu/shop_ordered/5096/shop_pic/sa_fiso_035.jpg

A kormánymodul elég drága mulatság lehet és nem biztos, hogy a Pio fejed is támogatja.

Én először egy nagy, pesti autóhifi-kereskedőnél vettem egy 2 din-es keretet és hozzá egy fiókot (mivel a fejegységem nekem s csak 1 din-es), de hiába volt (elvileg) Astra H-hoz való, nem passzolt. A keret szinének (pezsgő) egyeztetése miatt fel is mentem hozzá, de hülye fejemmel nem próbáltam be a helyére....így másnap postázhattam vissza...szóval szopás volt. Netes vásárlásnál is járhatsz így, figyelj majd oda.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gyorsan kellene válasz!

Olcsón hozzájuthatnék egy CD30 MP3 fejegységhez, ami csak ki lett véve, nem lett letanítva a kocsiról,

de megvan hozzá a kód.

Fel lehet-e így tanítani egy új helyre a kód ismeretében, vagy előbb "le kell tanítani"?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Így nem tudod használni, előbb az eredeti autóban le kell tanítani. Ha nagyon olcsón adják, akkor utána kell nézni, hogy hol tudják utólag kinullázni (mert azt is lehet), és mennyiért.

Nem AUX-os, 6 gombos, letanított CD30 MP3-akat 5000 Ft körüli összegért lehet venni a vaterán.

A kinullázás tudomásom szerint itthon 10e Ft körüli összegért mozog, (angoloknál, németeknél kicsit olcsóbb, de postával több).

Nem biztos, hogy érdemes vesződni egy le nem tanított CD30 MP3 fejegység kinullázásával.

Szerk.: látom közben másik topikban, hogy már nem aktuális, és választ is kaptál.

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag van benne a kábel?

Benne van. A fejegységnél be van kötve, a másik vége egy csatlakozó amely a légzsák elektronika felett van rögzítve a kézifékkar mögött. Már csak a jack aljzatos kábeldarabra lenne szükség, és minden gyári lenne. A fejegységen már módosítva lett a kódindex így az AUX már választható. (az autó egy ránc felvarrott 2007-es enjoy)

Link to comment
Megosztás:

Nem AUX-os, 6 gombos, letanított CD30 MP3-akat 5000 Ft körüli összegért lehet venni a vaterán.

A kinullázás tudomásom szerint itthon 10e Ft körüli összegért mozog, (angoloknál, németeknél kicsit olcsóbb, de postával több).

Nem biztos, hogy érdemes vesződni egy le nem tanított CD30 MP3 fejegység kinullázásával.

Szerk.: látom közben másik topikban, hogy már nem aktuális, és választ is kaptál.

Igen, már nem aktuális, de köszönöm a válaszod!

Link to comment
Megosztás:

Benne van. A fejegységnél be van kötve, a másik vége egy csatlakozó amely a légzsák elektronika felett van rögzítve a kézifékkar mögött. Már csak a jack aljzatos kábeldarabra lenne szükség, és minden gyári lenne. A fejegységen már módosítva lett a kódindex így az AUX már választható. (az autó egy ránc felvarrott 2007-es enjoy)

Szia! Ezt a csatlakozót találtam hozzá, csatlakozó kábel külső lejátszóhoz:

csatlakoz__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csergőnél 3.600 Ft.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.