Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszériaápolás


Boldizsar

Recommended Posts

Üdv!

A 7végén csináltam külső mosást, persze ma megeint esett az eső.

Ajánom figyelmetekbe a Szilikon Balzsamot. A műanyag részeken: nem szinezett kilincsek, első szélvédő alatt lévő műanyag, lökös koptató, belső műanyagok, ajtóboríatások mindenen használható. Fater F astráján a nem színrefújt fekete lököst szépen felfrissítette pedig már elég a baja.

Viszont valakai ajánlhatna valami nagyon dúrva viaszt, amit fel lehetne tenni a kocsira.

Keresek még nano technológiás szélvédő cuccot ( LIDIBE nincsen most valamiért).

Valamint ablaktörlő gumilapáthoz létezik valami ápoló kendő?

THX

Amúgy javító festéket én is keresek, kellene pötyögtetnem! :)

Láma vagyok, hol találhatom meg a színkódot????

Link to comment
Megosztás:

És a Teleshop-os és egyéb újságban hirdetett cuccok mennyire lehetnek jók? Valamelyik nap láttam egyet 10.000-ért. Elvileg eltűnteti a kisebb karcokat...

A nagyobb karcokkal/kavicsfelverődésekkel mit lehet kezdeni?

Smirgli, magyarul újra fújás esetleg ha csak a lakk sérült, akkor csak lakkozás.

A teleshopos cuccokat én elvből nem veszem, átverés az egész. Szerintem.

Üdv!

A 7végén csináltam külső mosást, persze ma megeint esett az eső.

Ajánom figyelmetekbe a Szilikon Balzsamot. A műanyag részeken: nem szinezett kilincsek, első szélvédő alatt lévő műanyag, lökös koptató, belső műanyagok, ajtóboríatások mindenen használható. Fater F astráján a nem színrefújt fekete lököst szépen felfrissítette pedig már elég a baja.

Viszont valakai ajánlhatna valami nagyon dúrva viaszt, amit fel lehetne tenni a kocsira.

Keresek még nano technológiás szélvédő cuccot ( LIDIBE nincsen most valamiért).

Valamint ablaktörlő gumilapáthoz létezik valami ápoló kendő?

THX

Amúgy javító festéket én is keresek, kellene pötyögtetnem! :)

Láma vagyok, hol találhatom meg a színkódot????

Ha két hónap múlva is szép lesz, akkor szólj, lehet kipróbálom a szilikonos cuccpt.

Színkód, anyós B oszlopon lévő táblán van.

Link to comment
Megosztás:

Hello,

Az lenne a kérdésem, hogy ha a kutya által összeugrált lakkal mondjuk, közepesen sérült, csak felszíni karcok, itt-ott egy kis festék hiányzik - mint a kavicsfelverődés, mit lehet tenni? Olvasgattam az előző x oldalt és gondolom ez a Turtle Wax jó dolog, de gondolom ahol az alapozó látszik pl ott nem szabad csak simán waxolni. Korrektor + wax? Mivel tisztítsam meg a karcokat? 98-as metálfényes - marseilles bordó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem meg az lenne a kérdésem, hogy van e a karosszéria elemeknek gyári száma, és ha van hogy derül ki mikor gyártották.

Konkrétan egy motorháztatő csere lenne egy bontottra és nem akarok egy "nagyon idős" autóról levettet átrakni.

(nem biztos hogy ide illik a kérdés, de hirtelen ezt a topikot találtam)

Thx.!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem meg az lenne a kérdésem, hogy van e a karosszéria elemeknek gyári száma, és ha van hogy derül ki mikor gyártották.

Konkrétan egy motorháztatő csere lenne egy bontottra és nem akarok egy "nagyon idős" autóról levettet átrakni.

(nem biztos hogy ide illik a kérdés, de hirtelen ezt a topikot találtam)

Thx.!

Karosszéria elemnek számít a kora? Miért is? Katalógusszáma, alkatrésszáma tuti van,de nincs beleütve. Egyébként tudtommal sehonnan sem fogod megtudni, mert a fém részeken nincs jelölés, hacsak meg nem nézed az alvázszámot, abból kiderül, mikori a kicsike, bár az sem garancia semmire.

Link to comment
Megosztás:

Karosszéria elemnek számít a kora? Miért is? Katalógusszáma, alkatrésszáma tuti van,de nincs beleütve. Egyébként tudtommal sehonnan sem fogod megtudni, mert a fém részeken nincs jelölés, hacsak meg nem nézed az alvázszámot, abból kiderül, mikori a kicsike, bár az sem garancia semmire.

...és még mindig sokkal jobban jársz ha szerzel egy akármilyen idős autóról bontott elemet (feltéve ha sérülésmentes, tehát nincs rajta karc vagy lepattogzott lakk, és tuti nem volt törve sem), mert azok mindkét oldalon galvanizált lemezből vannak, ergo soha nem fognak rozsdásodni ha meg nem sérül rajtuk ez a galvanizált réteg (még a '98-as sem), míg az utángyártott elem nem ilyen, rossz felületkezelés/festés után hamar kiüti a rozsda.

Link to comment
Megosztás:

...és még mindig sokkal jobban jársz ha szerzel egy akármilyen idős autóról bontott elemet (feltéve ha sérülésmentes, tehát nincs rajta karc vagy lepattogzott lakk, és tuti nem volt törve sem), mert azok mindkét oldalon galvanizált lemezből vannak, ergo soha nem fognak rozsdásodni ha meg nem sérül rajtuk ez a galvanizált réteg (még a '98-as sem), míg az utángyártott elem nem ilyen, rossz felületkezelés/festés után hamar kiüti a rozsda.

Múltkor láttam ugy. motortértetőt. Persze a tulaj is bf volt, mert mondta, hogy szép az feketén is, még ha neki zöld autója is van, és festőt nem látott a tulaj sem, nemhogy a karosszériaelem. Most full rozsda, mert azon a fekete csokibevonón átette magát a víz, aztán vele együtt a rozsda. Most a rozsdavörös szín jön be a csákónak, nem a fekete. Fél év múlva meg tuning autója lesz, mert lecsukott motortértetőnél is látni a motort és csatlósait :) Hihetetlen :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A lökhárítót hogyan tudom leszerelni? Biztos rájönnék én is, de nem szeretnék felesleges elemeket leszerelni a kocsirol. Kimondottan a rögzítő csavarok helyét keresem. Elöl látható helyen van 2. Oldalt hol van? Az oldallemez alatt (tehát le kell szerelni az első oldalsó burkolatot is), vagy a kerékdobban, a sárvédő alatt?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A lökhárítót hogyan tudom leszerelni? Biztos rájönnék én is, de nem szeretnék felesleges elemeket leszerelni a kocsirol. Kimondottan a rögzítő csavarok helyét keresem. Elöl látható helyen van 2. Oldalt hol van? Az oldallemez alatt (tehát le kell szerelni az első oldalsó burkolatot is), vagy a kerékdobban, a sárvédő alatt?

Lökös lebontásához ki kell szedned a lökös 2 szélén a dobbetétet ami fogja 2csavart (25ös torx)

Alul 3 patent van, patent kiszedővel, vagy lapos csavarhúzó, lökös felső részénél 2 patent!

2emberes a levétele, te az egyik végénél, ő a másik végénél, hogy össze ne b@sszátok a lököst, külső hőmérő csatit lehúzod, ha van ködlámpa, akkor annak a 2 csatiját is lehúzod!

Ennyi :)

Link to comment
Megosztás:

Lökös lebontásához ki kell szedned a lökös 2 szélén a dobbetétet ami fogja 2csavart (25ös torx)

Alul 3 patent van, patent kiszedővel, vagy lapos csavarhúzó, lökös felső részénél 2 patent!

2emberes a levétele, te az egyik végénél, ő a másik végénél, hogy össze ne b@sszátok a lököst, külső hőmérő csatit lehúzod, ha van ködlámpa, akkor annak a 2 csatiját is lehúzod!

Ennyi :)

Értem, köszönöm!!

Link to comment
Megosztás:

Lökös lebontásához ki kell szedned a lökös 2 szélén a dobbetétet ami fogja 2csavart (25ös torx)

Alul 3 patent van, patent kiszedővel, vagy lapos csavarhúzó, lökös felső részénél 2 patent!

2emberes a levétele, te az egyik végénél, ő a másik végénél, hogy össze ne b@sszátok a lököst, külső hőmérő csatit lehúzod, ha van ködlámpa, akkor annak a 2 csatiját is lehúzod!

Ennyi :)

Szia,

Hol találom alul azt a 3 patentot? Nekem olyan mintha nem lenne alul semmi. Íme a fénykép a lökös belső alsó részéről:

DSC01113_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC01109_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor neked nincs meg a 3 patent, de ott kellene lennie elvileg.

De olyan mintha onnan hiányozna egy rész, mivel nincs ott semmi amihez rögzíteni lehetne alulról a lököst.. Csak a lyukak vannak a levegőbe. Középen van egy benyúló rész, de azt se lehet sehova rögzíteni.

Link to comment
Megosztás:

De olyan mintha onnan hiányozna egy rész, mivel nincs ott semmi amihez rögzíteni lehetne alulról a lököst.. Csak a lyukak vannak a levegőbe. Középen van egy benyúló rész, de azt se lehet sehova rögzíteni.

jaa igen, jó tudom, neked onnan hiányzik egy műanyag védő lap.

akkor dobbetétnél 2 torx csavar ki, lökös felső részénél 3 patent ki, és lökös le :)

Link to comment
Megosztás:

jaa igen, jó tudom, neked onnan hiányzik egy műanyag védő lap.

akkor dobbetétnél 2 torx csavar ki, lökös felső részénél 3 patent ki, és lökös le :)

Ok OK.. a leszerelését teljesen értem. Nem is azzal van a gond. Csak elkezdtem hiányolni alulról azt a részt, amihez a lököst lehet rögzíteni. Eddig nem is figyeltem, de most feltűnt, hogy kellene lennie valaminek.

A müanyag lap alatt a motort alulról védő lemezt érted, ami nem minden típuson található meg? A lököshöz kell rögzíteni?

Link to comment
Megosztás:

A polírozás két élű fegyver.

Eltűnteted vele a karcokat, de az UV védőréteget is. Annak meg az lesz az eredménye, hogy besárgul a műanyag idővel.

Szóval inkább hagyjam úgy ahogy van,

ha majd rosszabb lesz az állapota inkább cseréljem?

Pedig az húzós, az enyémben gyárilag sötétített van

kb:35rugó/db

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.