Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszériaápolás


Boldizsar

Recommended Posts

Üdv mindenkinek.

Mivel tudom leszedni a lökhárítóról az odaégett bogarakat,mert már sok mindent kipróbáltam és nem hozta le.

Odaégeeeetttt????Mennyivel méssz te?Vagy űrsiklód van???? :D

Viccen kivül,a sógornak a Sonax vált be,de mástól hallottam,hogy a Lidis is lehozta,az valami :W5 vagy mi.

Link to comment
Megosztás:

Odaégeeeetttt????Mennyivel méssz te?Vagy űrsiklód van???? :D

Viccen kivül,a sógornak a Sonax vált be,de mástól hallottam,hogy a Lidis is lehozta,az valami :W5 vagy mi.

Ez jó^_^ ,de nem űrsikló csak egy fekete Astra és nagyon nem akarnak a régi bogármaradványok lejönni :P

Link to comment
Megosztás:

Úgy, úgy!

Nekem is fekete, de gyönyörű :D

Egyébként a kifejezetten bogáreltávolításra szánt vegyszerek jók... én is azt használok.

Sűrűbben kell mosni! ^_^ Főleg ha fekete.

Nagyonszépek a sötét színek, csak az a bajuk,hogy a legkisebb por/kosz stb.. azonnal meglátszik rajtuk.

Link to comment
Megosztás:

Avvagyte5W30! ;)

Ha már belegyöttünk:

ürülékeltávolító egy szó :D ^_^ :P

itt rovarok porhüvelyéről volt szó...

akkor ez most csak a bélsarukat szedi le, a többit meg otthagyja? ;)

szerk.: érdekes módon, a fehér autómon feleannyira sem látszik a kosz, mint régen a zöld F-en....

Link to comment
Megosztás:

Ha már belegyöttünk:

ürülékeltávolító egy szó :D ^_^ :P

itt rovarok porhüvelyéről volt szó...

akkor ez most csak a bélsarukat szedi le, a többit meg otthagyja? ;)

szerk.: érdekes módon, a fehér autómon feleannyira sem látszik a kosz, mint régen a zöld F-en....

Mit kell itt kukacoskodni? ;)

A rovareltávolítóról nem találtam képet,ezt is csak a márkamegnevezés miatt illesztettem ide!

Link to comment
Megosztás:

vazg a japcsik télleg betegek :D

amúgy télleg leszedi a harisnya?

még nem próbáltam, csak az asszonynak nem szabad megtudnia, hova tűnnek a necc-cuccai (ekieki, ekieki, jó kis szó, mi?)

Leszedi, csak áztatni/dörzsölni kell!

Valahol olvastam régebben ezt a cselt, úgyhogy kértem azasszonytól harisnyát és kipróbáltam, és télleg múködik!

Hú, ezen a harisnyás videón meg de jót röhögtem! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Leszedi, csak áztatni/dörzsölni kell!

Valahol olvastam régebben ezt a cselt, úgyhogy kértem azasszonytól harisnyát és kipróbáltam, és télleg múködik!

Hú, ezen a harisnyás videón meg de jót röhögtem! :D

akkor a nejlon-anyag lehet a titka... vagy a szerkezet (a mini rácsformára gondolok, ami a harisnyákon van). Érdekes, kipróbálom majd...

Link to comment
Megosztás:

És mit kell venni hozzá felszerelést eszközöket HELP? :D ^_^ :P ;) ;)

Kedves Livi!

Azt hiszem mindeki türelme véges!Mivel a pü-ket elolvasni sem vagy hajlandó,a figyelmeztetésekre is teszel nagy ívben,így még egyszer,utoljára megteszem:

Ha nem figyelsz jobban oda a hozzászólásaid formájára,helyesírásra,mondatszerkesztésre stb stb,akkor végleg kitiltás lesz a vége.

Nem hiszem,hogy csak nekem van elegem abból,hogy dekódoljam a mondanivalódat.

Üdv: j0hnny

Link to comment
Megosztás:

Kedves Livi!

Azt hiszem mindeki türelme véges!Mivel a pü-ket elolvasni sem vagy hajlandó,a figyelmeztetésekre is teszel nagy ívben,így még egyszer,utoljára megteszem:

Ha nem figyelsz jobban oda a hozzászólásaid formájára,helyesírásra,mondatszerkesztésre stb stb,akkor végleg kitiltás lesz a vége.

Nem hiszem,hogy csak nekem van elegem abból,hogy dekódoljam a mondanivalódat.

Üdv: j0hnny

köszi Johnny!!! Már ezt vártam! :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Megtudnátok mondani milyen márkájú festékkel jó javítani egy törött ajtót, hogy az a legközelebb legyen a többi felülethez? Esetleg mivel fújnak az OPEL-ban? Egy kolleganő beletolatott az autóba. Azt modja a szerelő, hogy biztos el fog repedni a festék, mikor vissza nyomja a horpadást és festés is lesz. 7 éves az autó, bordó metál.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megtudnátok mondani milyen márkájú festékkel jó javítani egy törött ajtót, hogy az a legközelebb legyen a többi felülethez? Esetleg mivel fújnak az OPEL-ban? Egy kolleganő beletolatott az autóba. Azt modja a szerelő, hogy biztos el fog repedni a festék, mikor vissza nyomja a horpadást és festés is lesz. 7 éves az autó, bordó metál.

valami jó minőségüvel, de azt a festők tudják. Az enyimen kipp-kopp 2 éve OK a dolog, standox-ot használt a festő. (hátsó lökhárító, és a 2 C oszlop)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.