Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

és a brembo tárcsa nem kormol nagyon? egy ismerosnek volt furkált brembo igaz brembo betétekkel is és 1000km után a kerék tiszta fekete volt, szintén fékfelujitást tervezek ATE tárcsákat akarok de ha a brembo jobb akkor miert ne

:D

Nem a tárcsa kormol, hanem a betét :lol:

Amúgy igaz, a fúrt és vágott tárcsák jobban eszik a betétet, ettől nagyobb mértékű a kormolás is. :lol:

1

Link to comment
Megosztás:

aha most már értem, mert panaszkodot hogy 1év alat 2szer cserélt betétet anyira ette, de akkor a sima nem furt tárcsa nem fogyassza ugy a betétet?

A legjobban a jobb lábad fogyaszthatja, de a kérdésre válaszolva: a sima tárcsa nem eszi annyira a betétet :D

Link to comment
Megosztás:

A legjobban a jobb lábad fogyaszthatja, de a kérdésre válaszolva: a sima tárcsa nem eszi annyira a betétet :D

Írtak valahol ilyet fúrt Brembo tárcsáról:

Nem feltétlenül kell sport fékbetét hozzá, de nem árt ha van. Azért fogynak jobban a betétek ezekkel a tárcsákkal mert a felesleges fékport kidobja a tárcsa ami nem tud ráégni a betét felületére és ezáltak nem üvegesedik és keményedik be a fékbetét, normál mértékben kopik, de sokkal jobb marad a fékhatás.

Ez mennyire márketingszöveg és mennyire nem? Mármint hogy nem tud ráégni,stb. ezért fogy jobban?

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg marketing szöveg, ugyanis a normál tárcsánál sincs jó fékbetét esetében üvegesedés és ráégés :lol:

A lyuggatott és vágott tárcsák több réteget húznak le a betétről, ezért a hamarabbi fogyás. Sportbetétek meg

még hamarabb fogynak :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem sima Brembo-m van de többet biztos nem veszek.Bármennyire is vigyáztam rá....vetemedik.Nem olyan kellemes dolog az árát illetően nem kis pénzért leszerelgetni és felszabályoztatni.Egy szerelő haverom mondta hogy az "alap" kategoriában nem túl fényes a márka de nem hittem neki.Hát most hiszek.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sima Brembo-m van de többet biztos nem veszek.Bármennyire is vigyáztam rá....vetemedik.Nem olyan kellemes dolog az árát illetően nem kis pénzért leszerelgetni és felszabályoztatni.Egy szerelő haverom mondta hogy az "alap" kategoriában nem túl fényes a márka de nem hittem neki.Hát most hiszek.

Lehet Te is kifogtál egy hamisat. Szerelő srác, akihez járok már nem is vesz Brembot, van neki egy nagy doboz tele ilyen hullámos "Brembo" tárcsával, amit néhány hét után vittek vissza. Nekem Ferodo a tárcsa is, meg a betét is, és eddig nem rossz.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sima Brembo-m van de többet biztos nem veszek.Bármennyire is vigyáztam rá....vetemedik.Nem olyan kellemes dolog az árát illetően nem kis pénzért leszerelgetni és felszabályoztatni.Egy szerelő haverom mondta hogy az "alap" kategoriában nem túl fényes a márka de nem hittem neki.Hát most hiszek.

Gondolom hamis brembód van. Én használtam versenyzésre is az alap típust, és semmi bajom nem volt vele... meg még sok embert

tudok itt mutatni, akinek hasonló jó tapasztalatai vannak. Csak tudni kell, honnan érdemes venni... :D

Nézd meg, hogy a szélében (ahol a hűtőlamellák jönnek ki oldalt) van-e brembo felirat.

Link to comment
Megosztás:

Kizárt hogy hamis lenne.Brembo Easy Check egészen pontosan,és a Startautó-tól rendeltem.Van benne természetesen Brembo felirat.

Egy pár Brembo már nálunk is vetemedett, de az Warwolf ex Corsáján volt, nem tudom honnan vette azt a szettet.

Azon kívül volt már több szett is és azokkal nem volt gond.

Az enyémek Blitztől voltak, Pé cucca is, azok teljesen jók voltak, a többit itt helyben vettük és semmi gond.

Link to comment
Megosztás:

Kizárt hogy hamis lenne.Brembo Easy Check egészen pontosan,és a Startautó-tól rendeltem.Van benne természetesen Brembo felirat.

Sajnos attól hogy nagyobb kereskedésben veszed, még lehet szar a palacsintában. Meg is nézted a feliratot amúgy? Egy

süllyesztett részen domborírással volt nekem annó az eredeti tárcsa oldalán.

És mikor vetted ezeket?

Link to comment
Megosztás:

Sajnos attól hogy nagyobb kereskedésben veszed, még lehet szar a palacsintában. Meg is nézted a feliratot amúgy? Egy

süllyesztett részen domborírással volt nekem annó az eredeti tárcsa oldalán.

És mikor vetted ezeket?

Na bocsi csak most kerültem gép elé. :D Megnéztem most de nem nagyon láttam semmit rajta ami a sötétségnek is betudható meg annak is hogy nehezen látható felszerelt állapotban.Én úgy emlékszem hogy az élébe volt bele gravírozva hogy brembo és talán volt utánna egy szám is.2007 nyarán vettem őket.

Link to comment
Megosztás:

Na bocsi csak most kerültem gép elé. :D Megnéztem most de nem nagyon láttam semmit rajta ami a sötétségnek is betudható meg annak is hogy nehezen látható felszerelt állapotban.Én úgy emlékszem hogy az élébe volt bele gravírozva hogy brembo és talán volt utánna egy szám is.2007 nyarán vettem őket.

Hát mindenesetre érdekes lenne majd rákeresni még a feliratra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom Gabi sziveden viseled az ügyet. :D Ami persze jó.... Szerintem nemsoká meg fogom tudni nézni mert már engem is nagyon érdekel. :lol:

Csak azért mondom, mert itt akik biztosra veszik az eredetiségét ezeknek a tárcsáknak, azok nem csalódtak eddig benne :lol:

De azt is jó lenne tudni, ha mondjuk azóta az eredetinek nem lenne megbízható a minősége :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg feltettem azt a nem épp olcsónak mondható Delphi (vagy miféle) tárcsákat előre és mit ne mondjak egy bő év alatt szinte semmit se koptak de egyenesen is futnak pedig azokat csak a műszaki + 1-2 hónap (míg veszek valami normálisabbat) erejéig vettem meg. Őszintén szólva kellemeset csalódtam bennük úgyhogy maradnak míg tényleg meg nem érnek a cserére. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én meg feltettem azt a nem épp olcsónak mondható Delphi (vagy miféle) tárcsákat előre és mit ne mondjak egy bő év alatt szinte semmit se koptak de egyenesen is futnak pedig azokat csak a műszaki + 1-2 hónap (míg veszek valami normálisabbat) erejéig vettem meg. Őszintén szólva kellemeset csalódtam bennük úgyhogy maradnak míg tényleg meg nem érnek a cserére. :blush:

És hány km-t futottak? :lol:

Egy jó első tárcsa, normál vegyes utcai használat mellett oldalanként ~0,2-0,4mm-t szokott kopni 10000km-ként :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg feltettem azt a nem épp olcsónak mondható Delphi (vagy miféle) tárcsákat előre és mit ne mondjak egy bő év alatt szinte semmit se koptak de egyenesen is futnak pedig azokat csak a műszaki + 1-2 hónap (míg veszek valami normálisabbat) erejéig vettem meg. Őszintén szólva kellemeset csalódtam bennük úgyhogy maradnak míg tényleg meg nem érnek a cserére. :blush:

A Delphi nem gagyi cucc,a mercinek szokott fékrendszert szállitani.A vetemedő brembokról már én is hallottam,az indoklás az volt a gyártás után nem pihentetik a friss tárcsát,egyből megmunkálják.Így nincs ideje öntés utáni végleges formáját felvenni.Ta-rox fékrendszer ajánlott a srác,a bibi csak az volt,hogy az alap ta-rox rendszer árából kijött volna egy 12dugós D2-es rendszer.

A tanulság:997-es Carreráról kell bontott kerámiaféket venni :lol:

Link to comment
Megosztás:

valaki cserélt már gumi fékcsövet fémszőttes izére?

néhol olvasni ilyenekről,péell itt:

http://www.oktuning.hu/02.php?cmd=view&id=8

Én akartam annak idején, de nem jutottam odáig.

A cikk egyébként remekül megerősíti az embereket az általánosan hitt közhelyekben.

Remekül érvényesül a mindenki által hitt minél nagyobb annál jobb elv. :blush:

Az is vicces, hogy a mart tárcsából nyert pár grammos tömeg nyereséget megemlíti a rugózatlan tömeg javára, a nagyobb méretű tárcsákból adódó akár több kg-s különbségről már elfelejtkezik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.