Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

Sőt, ha jól tudom, műszakin nem engedik vele át az autót!

ííí, na az ciki...amúgy ezzel az oldallal az a bajom,hogy sosem írja a műszaki hátterét...péell leírja,hogy milyen ######a a xenon,meg így meg úgy cseréld...de azt nem írja le,hogy megbasznak tejszínen, ha automatikus fényszórómagasság állítás és fényszórómosó berendezés nélkül van xenon izzód...

a fóliázásnál legalább leírják,hogy kell műbizonylat... de a biztonsági fóliára már hülyeségeket írnak,mert nem az épületre használt biztonsági fóliát teszik a kocsira, a cikkből meg úgy tűnik,hogy igen...

de azért gondolom fúrt féktárcsával átengedik a kicsi kocsim:)

Link to comment
Megosztás:

Válasz egyszerű:

Nem gyári! Ez olyan tipikus magyar hozzáállás.

Valamiből jobbat csinálnál de nem engedik.

Lehet ennek biztonsági oka is: a fémszövetesnél nem látod a belső gumicső állapotát, márpedig egy kirepedezett fékcső nem kis biztonsági kockázat, még ha fémszövet van is körülötte... :blush:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

most miért mondod vazzup? dehogy nem lesz hatása! kissé csökkenni fog a teljesítmény várhatóan, egyenetlen lesz a járásod, füstölni fog a traki, stb. ilyesmire számíts.

a vezérmű kényes jószág, nem csak belevágunk két nagy kolbászt, oszt jóccakát! átgondoltan kell fejleszteni, és akkor csodákat művelhetsz. az is tény, hogy mindennek az alapja a jó tengely. javaslom, iratkozz be opel16v kollégához a témában, és akkor ő rendesen feltölti az agyvelőd infókkal, ha komolyan érdekel a téma! :lol:

Link to comment
Megosztás:

aki két kézzel szórja a pííízt ugye... :lol: :D

én nem szórom 2 kézzel a pénzt viszont lehet megcsináltatom a hf-et.

tudna vki segítani abban,hogy mennyit érdemes leszedetnem a hf-ből hogy kicsit nöjön a kompresszió?nem versenyeni szeretnék,de a gáz bírja a nagyobbat simán.és nem bánnám ha valamit visszanyernék teljesítményben gázzal(mióta megy benyával ismét azóta nagyon tetszik).

Link to comment
Megosztás:

Csasztok! Vezérmütengely- tuning sokat tol a verdán?

Itt van olcsón: http://www.avl-schrick.com/?control_id=44

ez jó lenne egy H-astra Z18XE-be?

http://kepfeltoltes.hu/090615/Tengely_www....ltoltes.hu_.jpg

Kicsit baráti az ára :265juró :) :)

És ha rakok hozzá valami tuning torkot, és CHIPet?

Vagy írhatnátok tuning tippeket. saccra 150_180000FTom van. Jó lenne vagy 15-20 lovat nyerni :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Csasztok! Vezérmütengely- tuning sokat tol a verdán?

Itt van olcsón: http://www.avl-schrick.com/?control_id=44

ez jó lenne egy H-astra Z18XE-be?

Tengely_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kicsit baráti az ára :265juró :) :)

Azt tudod hogy ez darab ár ugye? :lol:

És ha rakok hozzá valami tuning torkot, és CHIPet?

Vagy írhatnátok tuning tippeket. saccra 150_180000FTom van. Jó lenne vagy 15-20 lovat nyerni :lol: <_<

A ló meglenne de szerintem kevés lenne a 150-180eft.Eleve a tengely 150e+a chip az enyémbe egy 50-es lett volna(c20xe) a tiédbe is gondolom hasonló de meg kell érdeklődni.Van itt egy srác aki foglalkozik írással. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt tudod hogy ez darab ár ugye? :)

A ló meglenne de szerintem kevés lenne a 150-180eft.Eleve a tengely 150e+a chip az enyémbe egy 50-es lett volna(c20xe) a tiédbe is gondolom hasonló de meg kell érdeklődni.Van itt egy srác aki foglalkozik írással. :)

Jajaja

Melyikkel járnék jobban

szivótorok & CHIPel vagy

sporttengely & CHIPel

kösz a segitséget <_< :lol: nem vagyok otthon a tunigban még

Link to comment
Megosztás:

Jajaja

Melyikkel járnék jobban

szivótorok & CHIPel vagy

sporttengely & CHIPel

kösz a segitséget <_< :) nem vagyok otthon a tunigban még

De mit szeretnél elérni?

Mert könnyen előfordulhat, hogy pl a tengely + chip-el csak magasabb fordulaton jön elő a plussz teljesítmény...tehát városban átlagosan autózva pont kidobtál egy csomó pénzt az ablakon

Link to comment
Megosztás:

Jajaja

Melyikkel járnék jobban

szivótorok & CHIPel vagy

sporttengely & CHIPel

kösz a segitséget <_< :) nem vagyok otthon a tunigban még

Szerintem a tengely+chip-el jobban járnál már csak azért is mert a szívótorok mocskos drága.(dbilas 1200€)

Nem tudom más márkában hogyan alakul az ár de a tengely a feléből megvan.

Egy jó rendszer sem lenne rossz alá. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.