Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jövőre mi is szívesen vállalnánk......

www.stonedirtmusic.com

Az a baj, hogy ezt amit játszotok, ezt a glam rock nyálat, a keményszivű klubtagoknak nem tudjuk eladni, még elpuhulnának és ezt te sem akarhatod! :)

Amúgy pedig beszélünk a dologról, biztosan beleférne a programba, legalább az én és a hasonlóan aberrált klubtársaink örömére! B)

Link to comment
Megosztás:

Figyu, szerintem is tök jó ez a zene! Mindenkinek meg úgyse lehet tetszeni B) egyébként valamiért tényleg a retro diszkó a menő, de én pl. mindenevő vagyok - már elég jól léggitározom! :) most majd légdobolni tanulok :omg:

És szeretném, ha lenne idén metálnépeknek való muzsika is, hogy Hemi is tudjon élvezkedni :)

Link to comment
Megosztás:

Figyu, szerintem is tök jó ez a zene! Mindenkinek meg úgyse lehet tetszeni B) egyébként valamiért tényleg a retro diszkó a menő, de én pl. mindenevő vagyok - már elég jól léggitározom! :) most majd légdobolni tanulok :omg:

És szeretném, ha lenne idén metálnépeknek való muzsika is, hogy Hemi is tudjon élvezkedni :)

Meg vmi kis karaoke-partyt is kell intézni nektek :o

Link to comment
Megosztás:

Meg vmi kis karaoke-partyt is kell intézni nektek :omg:

off

Figyuzzá mán! :) nekem má mindegy, hogy karaoke vagy sem... tény és való, hogy korrekt mikrofonfüggőségem van, de gyakorlatilag egy sörösdobozba is ugyanolyan lelkesedéssel vagyok képes énekelni - most Zamárdiban azt hittem, hogy bosszúból kikapcsolták a nehezen megkaparintott mikrofonomat,m aztán MrManta felvilágosított, hogy én a hangfalak mögött álltam, így nem hallhattam - ellentétben a nyugalomra vágyó opeles cartársakkal, akik viszont nem a hangfalak mögött álltak, hanem a sátorban feküdtek és próbáltak volna aludni, de én ezt is elreszeltem nekik :)

on

egyébként szerintem nem hülyeség a metálosdi, főleg, hogy most Zamárdiban a rockot is alig tudtuk komprumisszumként átvinni a dj-n. - meg egyébként is: egy idő után nem tökmindegy, hogy milyen zene van? B)

Link to comment
Megosztás:

:) ne viccöljünk mán ezen: én vagyok a szonda, az alkoholszint mérő! ha engem elviselnek, akkor már mindenki szinten van :) ha még azt is mondják, hogy énekelj még, akkor meg a legjobbat hoztuk ki magunkból és 110 százalékosan teljesítettünk :omg:

az év legjobb kifejezése: "mosolygosító ital" by Mantababy B)

Link to comment
Megosztás:

:) ne viccöljünk mán ezen: én vagyok a szonda, az alkoholszint mérő! ha engem elviselnek, akkor már mindenki szinten van :D ha még azt is mondják, hogy énekelj még, akkor meg a legjobbat hoztuk ki magunkból és 110 százalékosan teljesítettünk ;)

az év legjobb kifejezése: "mosolygosító ital" by Mantababy :omg:

szerintetek én mitől vagyok mindig vigyorgós B) bár félreértés ne essék én csak marha sok szőlőt eszem!!az már a szervezetem egyedisége, hogy maligánt csinál belőle :o

a Blitz-el csak egy problémánk akadt:mi sátrazni szeretnénk, csakhogy múlt héten kinn aludtunk a kertben sátorban, másnap kinn maradt a sátor felállítva és Sanyi idióta kutyája csinált egy másik bejáratot is rajta, így kicsit huzatos és venni kell másikat.na ez nem volt benne a költségvetésben :) amúgy a sátorhelyet előre kell lefoglalni, vagy elég ha csak beállítunk csapatostul szombaton , ott fizetünk és hajlékot keresünk magunknak?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.