Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mi először is szeretnénk megköszönni a MOTE vezetőségének, hogy nászajándékba kaptuk a nászutunkat :lol: ha így megy tovább, akkor a Blitz a szerelmesek zarándokhelye is lehet - lévén, hogy még eljegyzés is volt :o Melindáék: nagyon gratulálunk :D a kihívás elöttetek áll->felül lehet múlni a lagzinkat (és persze másik páros (Mackósajt! Ez nem a debreceni párosra értendő!!!) elött is ott a lehetőség ;)

Na most nekem is van időm írni kicsit.A nászutatokat itt tartani jó ötlet volt.Remélem mi sem adjuk alább a vőlegényemmel :unsure: (de furcsa)a mantakonvoly a rekord safety car-ral az élen hazatért.Odafele is voltak döccenők, (szegény Kismanta rendőri lebukásaival,de erről beszéljen ő)nameg hogy Monát egy nap alatt raktuk össze ,majdnem üres kasztniból :lol: így eléggé kialvatlanul érkeztünk, és ott sem sokat aludtunk.

Az idő nagyon jó volt, bár a szombati kunmadáron egy kis napszúrást kaphattam, mert egy órácska után menekülőre kellett fognom a témát.A péntek esti kis iszogatás alatti eljegyzésem után én is felöntöttem a garatra.Mert valahogy hozzám került az a pezsgő is amit Hajniéknak vettünk :wacko: .De Tgabika boldog eszméletlenségét végig nyomon követhettem.VAlamit Melák jóbarátom videofelvétel formájában lehengerlő kommentálással megörökítette.(amint tudom továbbítom a felvételt neked ;)

A rendezőség előtt le a kalappal, mert láttuk, hogy nem fenékig tejfel a lebonyolítás.Igazából én boldog voltam, hogy újra mantákat látok, nameg opelesek között lehetek. Van akiket csak évente 1-2* látok és jó érzés a társaságuk, élőben is nemcsak neten.Sajnos szombatra a drágám nagyon kimerült, pláne, hogy a mona összerakásánál meghúzódótt a vállam, és óránként maszírozni kellett és ő ápolgatott 3 napig. De így sajnos a szombat esti bulin nem igazán vettünk részt, de mivel a mi sátrunk elég közel volt, így végig hallgathattam Hajni selymesnek nem mondható hangját :) de akkor is tetszett és legközelebb ha alkalom lesz rá egy nóta erejéig csatlakoznék hozzá, mert én is imádok énekelni, ha senkit nem zavar a hangom.

Mellékelnék pár képet de lesz még több is

Laciék

manták

rtomi rekordja

a menyasszonyi autónk(remélem üzletelhetünk Gelko cartárssal!)

barkas motor

szegedi banda

lesz még kép de most csak ennyire futja.Mégegyszer köszönet a szervezőknek és mindenkinek akik emelték a napok fénypontját.

Link to comment
Megosztás:

Gabika! Nem kellett volna leszedi photoshoppal az a tudod mit a képről :unsure: egyébként nekünk is van sok képünk, de mivel mi aljadék szemétládák vagyunk, ezért csupa kompromitáló képpel tudnám gyarapítani aközt - de mivel azok erősen ütköznének a személyiségi jogokkal, így nem teszem közszemlére :lol:

Anti: neked van egy bazijó képem, melyen nagyítás után látszik a lényeg

Dark, Hemi: rólatok nincs kompromitáló, csak szép :wacko:

Tgabika és Greenthunder már magáévá tette az őket illetőket

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉsssssss:

SZORGOS NÉPÜNK GYŐZNI FOG!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gabika! Nem kellett volna leszedi photoshoppal az a tudod mit a képről :unsure: egyébként nekünk is van sok képünk, de mivel mi aljadék szemétládák vagyunk, ezért csupa kompromitáló képpel tudnám gyarapítani aközt - de mivel azok erősen ütköznének a személyiségi jogokkal, így nem teszem közszemlére :wacko:

Miattam nem kellett volna visszafogni magad, az a helyzet hogy én értetek tettem, ha azokat a képeket meglátja a tisztelt fórumozó közönség, akkor még a fórum olvasásától is elmegy a kedvük, nemhogy a jövő évi Blitztől, és én nem szerettem volna ha mindez az én lelkemen száradna, de nem hinném hogy az ott történtek után az én hírnevemen még volna mit rontani azokkal a cenzúrázatlan képekkel...

Link to comment
Megosztás:

Macisajt! Nektek a 10. évfordulón kell bizonyítani :lol:

Egyébként nem tudtuk, hogy a pezsgőt nekünk szántátok Melinda - de így utólag is köszönjük :wacko:

Sokmindent tudnék én is írni még, de annyira még nem vagyok észnél. Viszont elnézést kérünk azoktól, akiket sikerült kifektetnünk a pálesszel, nem tudtuk, hogy így is hathat. És csak most tudtam meg, hogy ez valódi négyemberes drink (egy issza, és aztán három viszi azt az egyet). Mi csak onnan éreztük, hogy valami durvát tettünk, mikor másnap "Itt vannak a gyilkosok" felkiáltással köszöntöttek minket :unsure:

Egy a lényeg: királyság volt!

Link to comment
Megosztás:

Anti: neked van egy bazijó képem, melyen nagyítás után látszik a lényeg

Felvettelek msn-re...mondjuk már vagy 2 hete... :unsure: átküldheted...

Mitagadás...jó volt a pálesz...ami kiütött az a malibu volt... :wacko:

Hajni, Laci, Piista, meg mindenki aki hazacigölt, aztán "ápolgatott" 1000 köszönet...

Remélem maradt még a páleszből... :lol: ...csak valahogy majd szedjük ki belőle a szilvát... :lol:

Link to comment
Megosztás:

szegedi banda

Hali én csak annyit tennék hozzá hogy bár nem ismerem a szegedi bandát de igazán bocsánatot kérhetett volna az a srác aki előző este még el akarta törni az orrom mert a barátője ugy bevolt állva hogy kiesett a comboból és azt állíttotta én löktem ki direkt. Viszont a barátnője bátja nagyon jó fej.

A srác is igazán jófej, de egyenlőre NO COMMENT. Remélem ez nem nagy baj,inkább a lopások aggasztottak, mert neki is ellopták a pénztárcáját :unsure: nekem 3 napig nyitva volt a verdám, meg Sanyié is.még jó ,hogy az "illetékeseknek"nem tünt fel!!!

Link to comment
Megosztás:

Szombaton még megettük a péntekről maradt szilvát - nem értem, hogyan lehet, hogy ennyire nem bírtátok a kiképzést :)

Egyébként a combósok elég melegen nyomták :lol: pedig észnél kell lenni egy bizonyos alkohol szint után - nagyjából annyira, hogyha valaki kidől mellőled, akkor össze tud szedni :o miközben természetesen az "azért vannak a jóbarátok" nótát énekled :wacko:

De hál istennek nem lett komoly baja a kipottyanós lánynak! Remélem, legközelebb tapadókorongos vizálló cipőt vesz fel, ha a platón akar medencézni :D

Mondjuk akkor mi is megijedtünk, amikor hirtelen rohanni kezdtek a színpad felé, hogy bedobjanak a vízbe... :lol: nekem már tört el a seggcsontom és azóta nagyon vigyázok magamra... nehéz volt őket lebeszélni a tervükről, de végülis egy kis "dulakodás" és egy ráförmedés után megértették, hogy sokba lenne nekik az a három telefon és az egy digitális fényképező, amit ki kellett volna fizetniük, ha a túlerő győz... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jahajaj!!!! Én meg bocsánatot akarok kérni attól a sráctól (bár már személyesen is megtettem) - és egyúttal az összes dízelestől - , akinek a gyorsulásánál a gépjárműjéből feltörő füst láttán beszpíkerkedtem, hogy 'szmogriadó' meghogy 'olajkályha' :wacko: - nem akartam megbántani senkit! Főleg, hogy az enyém nem is dízel, de legalább ekkorát füstöl, meg ráadásul még nem is megy :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jahajaj!!!! Én meg bocsánatot akarok kérni attól a sráctól (bár már személyesen is megtettem) - és egyúttal az összes dízelestől - , akinek a gyorsulásánál a gépjárműjéből feltörő füst láttán beszpíkerkedtem, hogy 'szmogriadó' meghogy 'olajkályha' :lol: - nem akartam megbántani senkit! Főleg, hogy az enyém nem is dízel, de legalább ekkorát füstöl, meg ráadásul még nem is megy :unsure:

Eheheh!

Az én voltam Anyu,egy kadettklubos sráccal! :wacko:

Én nem vettem sértésnek,egy igazi dízeles ezt bóknak veszi! :lol:

32294668.jpg

Link to comment
Megosztás:

JoóPetivel...

Ő is bóknak vette a beszólást.

Nagyon örült magának hogy gyorsulhatott ellened.

Jó volt a móka,csak azt nem mondta előre hogy az ő gépe picit okosított szívódízel,az enyém meg full széria!

Nem baj!

Legközelebb én is tekerek a füstcsavaron majd fentebb! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.