Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Azért pénteken és szombaton is sikerült "aktivizálni" magunkat.

Pénteken "ellenkoncertet" nyomtunk kis Kárpátiával (úgy este 7től), majd miután Anti elfáradt abbahagytuk.

Szombaton Tom tesztelgetett egy picit a tábor végében, majd megjelent a sátor mellől Lali, hogy emmegmi... néhány embernek sikerült megmozgatni a haját...

Jah, az akksi bírt mindent, nem kellett tolni a gépet :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mi is a girbe-gurba úton mentünk de a 40 éves technikának nem okozott gondot a 70 feletti tempó.

Lehet,hogy a gyorsuláskor hajszálnyival jobb volt a Calibra meg a Cabrio de a Kunmadaras és Abádszalók közti úton

senki nem előzött le minket. :unsure:

Jaa a kipuff bilincs kicsit elkopott már csak sarokcsiszolóval lehet lelazítani. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok szőke! Nem használok segédeszközt! :unsure:

Különbenis az IGO a 34-est mondta valakinek, Ő súgta nekem is visszafelé. Asszem.

Énvótam! Nekem a 4-es út, 34-es vonalat ajánlotta (Kunhegyes), bár eredetileg én is a "rövid" úton akartam menni. :wacko:

1 óra 45 perc volt a menetidő, ami a 138km-es távot figyelembe véve nem rossz :lol: Ráadásul kályhával....

Link to comment
Megosztás:

Azért pénteken és szombaton is sikerült "aktivizálni" magunkat.

Pénteken "ellenkoncertet" nyomtunk kis Kárpátiával (úgy este 7től), majd miután Anti elfáradt abbahagytuk.

Szombaton Tom tesztelgetett egy picit a tábor végében, majd megjelent a sátor mellől Lali, hogy emmegmi... néhány embernek sikerült megmozgatni a haját...

Jah, az akksi bírt mindent, nem kellett tolni a gépet :lol:

Pájonyír gyilkos :lol: remélem szedtél az út mellett növő hasonló nevű kukoricából magadnak :unsure:

vagy veled nem is lehet kukoricázni? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként szeretném megosztani veletek, hogy akin azóta is éktelenkedik szúnyogcsípésnek látszó piros, bedagadt pötty, mely a napok múlásával egyre jobban viszket - annak nem mutánzs szúnyog által ejtett csípése van, hanem réti neegger allergiája! :wacko:

tudom, mert utánna néztem... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként szeretném megosztani veletek, hogy akin azóta is éktelenkedik szúnyogcsípésnek látszó piros, bedagadt pötty, mely a napok múlásával egyre jobban viszket - annak nem mutánzs szúnyog által ejtett csípése van, hanem réti neegger allergiája! :lol:

tudom, mert utánna néztem... :unsure:

akkor légyszi nézz már utána a kezelésnek is , ami használ, mert szerelemes párom babusgatása és a kissé használt motorolajjal való kenegetés sem használt :wacko: pedig ezek eddig működtek.

Ami meg a hazautat illeti, édes drágám tegnap 345/230-as vérnyomással mászott ki a Mona alól, mivel épp a futómű csavart akarta kivenni, hogy újat vegyünk, erre akkor mondta, hogy nincs rajta az anyája :lol: így újabb halálközeli élményben volt részem pedig nem is tudtam róla.Blitz-ről hazaúton Szegednél kicsit meghajtottuk a verdákat és visszafele a körforgalomban éreztem, hogy furán csuklik az autó.Megijesztettem de nem használt :o , majdnem kiesett a futóművem motorostól.Nade hazahozott, ma megyek csavarért, de meg lett mondva, hogy ha baja van Monának akkor akárhogy sírok nem ülhetek bele!!!!szóval a jövő évi Blitz-re máris javítgatom a kocsit, nehogy itthon kelljen maradnia.

A kalasnyikovos muzsikát meg pár tequila után anyanyelvi szinten ordítottam volna én is, de ígérem készülök, mert ülve ezt végignézni enyhe agyzsibbadással járt :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.