Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Fagyállót szoktál cserélni benne? Termosztátot? :D :D

Levettem a motortérben a villogtató autómatikát, ugyanaz a csavar fogja az utastérben a biztidoboz, rosszul raktam vissza, menet közben leesett, elment a test, és megállt a kocsi. Tessék, most jobb????? :) :D

Ned hergeld Tiv,mert megkeresi benne! :D

Mmmmm..... :D :P

Link to comment
Megosztás:

Levettem a motortérben a villogtató autómatikát, ugyanaz a csavar fogja az utastérben a biztidoboz, rosszul raktam vissza, menet közben leesett, elment a test, és megállt a kocsi. Tessék, most jobb????? :D :D

Ez már Zotyás :D

Na de milyen motorolajat tettél bele? Valvoline 10w40?

Hol tiltott? :D Üveghangon? :) Hibakódot villogtattál? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Van egy kis problémám és segítségeteket kérném.

Nem működik a fűtés kapcsoló. Először az első 3 fokozat halt meg de a 4. állásban még működött a fűtés, (vagy épp a hideg levegő befújás) de már a 4. fokoztat is beadta a kulcsot. Esőben nagyon párásodik a szélvédő, ( nem segített a pollen szűrő csere se) meg persze jön a hideg is. Meg akarom csinálni/csináltatni mindenképp. Mi mehetett tönkre? Házilag megoldható?

Köszönöm előre is a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Van egy kis problémám és segítségeteket kérném.

Nem működik a fűtés kapcsoló. Először az első 3 fokozat halt meg de a 4. állásban még működött a fűtés, (vagy épp a hideg levegő befújás) de már a 4. fokoztat is beadta a kulcsot. Esőben nagyon párásodik a szélvédő, ( nem segített a pollen szűrő csere se) meg persze jön a hideg is. Meg akarom csinálni/csináltatni mindenképp. Mi mehetett tönkre? Házilag megoldható?

Köszönöm előre is a válaszokat.

Szia!

Több mint való az előtét ellenálásod szállt el! Nem tudom meg lehet-e hekkelni, de nem bonyolult a cseréje és nem egy nagy összeg! Találtam is egyet......de azért nézz szét hátha találsz olcsóbbat.....lehet Itt is van valakinek!

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels..._182732002.html

Link to comment
Megosztás:

hideg ide oda? :D

Kérdezném azokat akik akik bedugták a szivacsot a szellőzőbe, vagy magát Zotyát, hogy ez után is szabad hőmérséklet eltérésnek lenni a szélső és középső befúvó közt?

Mert nekem van hogy teljesen eltér, van mikor nem :)

Nem igazán tudom ezt hova tenni. Vagy nem mindegy mikor nézem, hogy meleg e a motor vagy sem?

Link to comment
Megosztás:

hideg ide oda? :D

Kérdezném azokat akik akik bedugták a szivacsot a szellőzőbe, vagy magát Zotyát, hogy ez után is szabad hőmérséklet eltérésnek lenni a szélső és középső befúvó közt?

Mert nekem van hogy teljesen eltér, van mikor nem :)

Nem igazán tudom ezt hova tenni. Vagy nem mindegy mikor nézem, hogy meleg e a motor vagy sem?

Az sem mindegy hova van állítva a jobb oldali tekerő. Ha az üveg ikon felé, akkor full hideget nyom középen. Ha elkezded lefelé tekerni, akkor folyamatosan melegszik a benyomott levegő középen. Nekem legalábbis.

Link to comment
Megosztás:

hideg ide oda? :D

Kérdezném azokat akik akik bedugták a szivacsot a szellőzőbe, vagy magát Zotyát, hogy ez után is szabad hőmérséklet eltérésnek lenni a szélső és középső befúvó közt?

Mert nekem van hogy teljesen eltér, van mikor nem :)

Nem igazán tudom ezt hova tenni. Vagy nem mindegy mikor nézem, hogy meleg e a motor vagy sem?

Én nem vettem észre különbséget miután elzártam a hideg útját. Nekem is be kell tennem hétvégén. Ja és egy szál nem műkszik a hátsó ablak fűtésnél. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg még több, úgyhogy idén is így marad :D :D

Nekem is kb a felső 3 müxik csak.... de sokallom a hátsó szélvédő árát...bontottat meg nem akarok....javító festék szóba se jöhet, mert egy szálon több a hiány mint a szál :) Ugy néz ki mint ha üvegig pakolva jártak volna a kocsival és szépen lekoptak a szálak.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kb a felső 3 müxik csak.... de sokallom a hátsó szélvédő árát...bontottat meg nem akarok....javító festék szóba se jöhet, mert egy szálon több a hiány mint a szál :) Ugy néz ki mint ha üvegig pakolva jártak volna a kocsival és szépen lekoptak a szálak.

Ismerős. Nekem mondjuk a javítófestékkel még lehetne segíteni rajta szerintem, csak bónusz feladat hogy le van fóliázva az autó B-oszloptól hátra. Nah most fóliára nincs pénzem, úgyhogy nem szedem le a mostanit, viszont fólián keresztül meg elég nehézkes festeni :D

Link to comment
Megosztás:

:D Nekem teljesen megy, de én a mocsoktól nem látok ki általában mert nem takarítom,én előre megyek és oda is nézek :D

ha valakinek kell eljön kicserélheti az üvegét :)

Viccet félretéve, milyen javítófestékről van itt szó? Ilyet még nem halottam láttam.

Van ilyen fémet tartalmazó festék amit rákensz a szakadásra és újra jó lesz.

Szerencsére nekem még mindegyik működik, igaz nagyon figyelek rá, hogy senki ne pakoljaon a kalaptartóra és ha takarítok is fokozott óvatossággal és puha ronggyal tisztítom a hátsó ablakot belülről, mert tudom könnyen tönkre lehet tenni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kb a felső 3 müxik csak.... de sokallom a hátsó szélvédő árát...bontottat meg nem akarok....javító festék szóba se jöhet, mert egy szálon több a hiány mint a szál :) Ugy néz ki mint ha üvegig pakolva jártak volna a kocsival és szépen lekoptak a szálak.

Nekem is volt olyan szál amit 3 helyen kellett javítanom. Elméletileg lehet forrasztóónt is odapöttyinteni, csak vigyázzni kell az üvegre a hővel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.