Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

De egy darab szilenthez van kettő. A két szilenthez akkor gondolom 4 darab jár szerintem :)

Kettö, kettö kell, jobb, és ball oldali lengökarba.

Miután kicserélted a "tányér" szilentet, és teszed vissza a lengökart, és már a helyén van, akkor becsusztatod a perselyeket, és utánna rakod be a csavart.

Link to comment
Megosztás:

Kettö, kettö kell, jobb, és ball oldali lengökarba.

Miután kicserélted a "tányér" szilentet, és teszed vissza a lengökart, és már a helyén van, akkor becsusztatod a perselyeket, és utánna rakod be a csavart.

Valóban, igazad van :) Mert a tányérszilent kb 58mm magas, a persely meg csak 30mm, ezért kettő kék belőle szinlentenként, azaz 4db :D

Link to comment
Megosztás:

Valaki mondja már meg hogy mi a becses neve a hátsó spirálrugókba rakható gumibetéteknek,amit azért szoktak berakni hogy ne üljön le az autó hátulja.. Sehol nem találok a neten...

Gumibak? :)

Am semmit sem ér...én is beraktam, de nem elég nagy. Vagyis nekem olyan van, ami egy gyűrű, amire ráül a rugó alul felül.

Link to comment
Megosztás:

Nem tűnik rossznak ez a légrugó sem,bár én kifejezetten a rugó tagjába illő gumibetétre vagy bakra gondoltam..de akkor a gumibak ezek szerint nem sokat ér...Vagy inkább cseréljem ki a spirálrugókat valami erősebbre?

Az a gumibak amire gondolsz az a H betű formájú? Amit régen zsigulikba raktak? Mert azt nem tudod betenni a spirálrugó közé, mert kiesik. Legalább is a kombi rugó közül mindenképpen.

Link to comment
Megosztás:

Nem tűnik rossznak ez a légrugó sem,bár én kifejezetten a rugó tagjába illő gumibetétre vagy bakra gondoltam..de akkor a gumibak ezek szerint nem sokat ér...Vagy inkább cseréljem ki a spirálrugókat valami erősebbre?

Udi barátom UPS-eket szállít az astrával néha és olyankor felfújja a légrugókat és röhögve pakolja be a plussz súlyt.

Állítása szerint kanyarstabilitáson is dob...

Link to comment
Megosztás:

Ma megpróbáltam orvosolni a 105 km/h-nál fellépő kormányremegést.

A hátsó kerekeket felraktuk előre és az elsőket meg hátra.

Érdekes eredményt hozott.

A kormányremegés megmaradt. Ami pluszban előjött, hogy balra húzott a kormány. De nem is kicsit. :)

Úgyhogy egyelőre visszaraktam a régi felállás szerint a kerekeket...így legalább nem húz félre a kormány...

Most már lövésem sincs, hogy mit csináljak.

Link to comment
Megosztás:

Ma megpróbáltam orvosolni a 105 km/h-nál fellépő kormányremegést.

A hátsó kerekeket felraktuk előre és az elsőket meg hátra.

Érdekes eredményt hozott.

A kormányremegés megmaradt. Ami pluszban előjött, hogy balra húzott a kormány. De nem is kicsit. :)

Úgyhogy egyelőre visszaraktam a régi felállás szerint a kerekeket...így legalább nem húz félre a kormány...

Most már lövésem sincs, hogy mit csináljak.

A kerék centírozást próbáltad már, mikor volt utoljára? Vagy nem lehet, hogy valamelyik gumi szálszakadásos?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.